Kada idol razocara...

Ne znam kakav vam je odnos, ali ako je preko Interneta samo i ako si samo jedan od fanova onda je i tesko da ocekujes vise. (moja devojka pisala poruku Sasi Kovacevicu :lol: rekla mu je da nece da kupi njegov CD ako je ne doda u prijatelje, on joj odgovorio "bas me briga" :lol:)

A ako neko od dnb producenata/dj'eva treba da ti bude idol onda je to
. :D Kolega dj, producent, dizajner i programer s kim cu imati prilike saradjivat ako dobijem vizu za Britaniju.
 
Veceras sam imao ubedljivo najgore iskustvo u 2009. godini. Naime vodja jednog benda koji obozavam, covek koji je moj JE*ENI IDOL je poceo bez razloga da me vredja na jedno sasvim obicno pitanje posto sam znao da su imali prezentaciju albuma u Australiji. Sa jednim drugim clanom sam u stalnom kontaktu lik je maksimalno OK, ali m je Rob (koji je najveci idol (sada vec samo bio) u mom zivotu vredjao preko FB-a tako jeftinim psovkama pod izgovorom da je pijan... Jednostavno nisam u stanju da napisem bilo sta. Od shoka mi je pripalo muka i osecam kao da gorim. Osecam se najgore moguce.

Da li ste vi ikada iskusili nesto slicno?


Ala si ti u tripu!!! z:D
Nemoj biti lud, ako će ti biti lakše- verovatno to i nije njihov profil... majku mu- muzičari su! Ti misliš da oni zaista imaju vremena da vise na fejsbuku? Verovatno ih je neki lunatic prijavio na fejsu, i sada za'ebava narod!
A uostalom imati IDOLA je skroz detinjasto i pogrešno! z:((
 
Ala si ti u tripu!!! z:D
Nemoj biti lud, ako će ti biti lakše- verovatno to i nije njihov profil... majku mu- muzičari su! Ti misliš da oni zaista imaju vremena da vise na fejsbuku? Verovatno ih je neki lunatic prijavio na fejsu, i sada za'ebava narod!
A uostalom imati IDOLA je skroz detinjasto i pogrešno! z:((

Kako se ja fino ispričam sa likovima iz Bjesova i Block Outa na fejsu? :mrgreen:
 
Samo se vi zaje*avajte... Profili su pravi. Sto se tice idola, idol mi sto se produkcije tice (nisam klinka koja se lozi na njega i ima postere po celoj sobi lol), neko koga bi zeleo da dostignem i prestignem naravno. Ovim me je samo jos vise podstakao.

To se desava kada debilu slava udari u glavu.

Npr. Jason Maldini, bivsi clan legendarnog britanskog D'n'B sastava Bad Company mi je cak i delio savete sto se produkcije tice, sta da koristim od VST-ova, oko zvucnih kartica smo pricali itd. nebitno. Takav covek je za respect, a ove treba ocigledno zaboraviti.
 
Veceras sam imao ubedljivo najgore iskustvo u 2009. godini. Naime vodja jednog benda koji obozavam, covek koji je moj JE*ENI IDOL je poceo bez razloga da me vredja na jedno sasvim obicno pitanje posto sam znao da su imali prezentaciju albuma u Australiji. Sa jednim drugim clanom sam u stalnom kontaktu lik je maksimalno OK, ali m je Rob (koji je najveci idol (sada vec samo bio) u mom zivotu vredjao preko FB-a tako jeftinim psovkama pod izgovorom da je pijan... Jednostavno nisam u stanju da napisem bilo sta. Od shoka mi je pripalo muka i osecam kao da gorim. Osecam se najgore moguce.

Da li ste vi ikada iskusili nesto slicno?

**** ja tog idola.Ma kolki da mi je idol i ma kolko da ga postujem, **** bi mu sve pod spisak da me izvredja.
I nemoj tolko da se cimas zbog toga.Ne valja da se sekiras zbog neke bitange.
 
Veceras sam imao ubedljivo najgore iskustvo u 2009. godini. Naime vodja jednog benda koji obozavam, covek koji je moj JE*ENI IDOL je poceo bez razloga da me vredja na jedno sasvim obicno pitanje posto sam znao da su imali prezentaciju albuma u Australiji. Sa jednim drugim clanom sam u stalnom kontaktu lik je maksimalno OK, ali m je Rob (koji je najveci idol (sada vec samo bio) u mom zivotu vredjao preko FB-a tako jeftinim psovkama pod izgovorom da je pijan... Jednostavno nisam u stanju da napisem bilo sta. Od shoka mi je pripalo muka i osecam kao da gorim. Osecam se najgore moguce.

Da li ste vi ikada iskusili nesto slicno?

Prebij ga ko stoku i kazhi da si bio pijan .
 
Veceras sam imao ubedljivo najgore iskustvo u 2009. godini. Naime vodja jednog benda koji obozavam, covek koji je moj JE*ENI IDOL je poceo bez razloga da me vredja na jedno sasvim obicno pitanje posto sam znao da su imali prezentaciju albuma u Australiji. Sa jednim drugim clanom sam u stalnom kontaktu lik je maksimalno OK, ali m je Rob (koji je najveci idol (sada vec samo bio) u mom zivotu vredjao preko FB-a tako jeftinim psovkama pod izgovorom da je pijan... Jednostavno nisam u stanju da napisem bilo sta. Od shoka mi je pripalo muka i osecam kao da gorim. Osecam se najgore moguce.

Da li ste vi ikada iskusili nesto slicno?

Koliko ti imaš godina??z:hm:
P.S.
Ne verujem u idole...
 
hm?
moji idoli su mrtvi,tako da nije bas da neki moze da me razocara
mozda trac da je umro od sifilisa
to me je malko smorilo:neutral:
a sad da meni idol bude neka glumica zato sto imam sise osmice,ili zato sto je glumila zestoku ulogu u filmu,ili jednostavno,zato sto je opaka riba
ma da
 

Back
Top