Kada i kako ste prelomili?

Ako neste izvalili sami , udaja nema mnogo veze sa temom.Ali niste.Jer sve tumachite po svom uskom nahodjenju.

Tema je kada ste pozeleli da provedete ostatak zivota sa njim , a ne kada ste poceli da cimate jurite sadasnjeg decka radi udaje.

ajd posto si tako prefinjenih manira i osecaja objasni mi po cijem zakoniku je udaja cimanje sadasnjeg decka?u cemu je razlika izmedju udati se i pozeleti zauvek?
:roll:
 
A cisto da nastavim da teram...
razlika izmedju ta dva , je sto kad pozelish zauvek da ostane tu , to je tvoja unutrashnja zelja koja to moze i da ostane...
...a kad reshish da se udash , onda krece cimanje ,i vatanje na razne stvari...
...tako da , ne zelim da se udam ....zelim da me on ozeni (kad bude hteo sam)...8)
 
ja odlučila, a on prelomio, čini mi se :) ja sam to odlučila, tj, shvatila, negde tokom ove godine, zato što sam ukapirala da mi je to jedini način na koji mogu da zamislim svoj život u nekoj budućnosti, tj, najprirodniji način. prosto, jaaako ga volim, cenim kao ljudsko biće, palim se na njega kao na muškarca, strašno ga gotivim kao prijatelja, odlično se slažemo kao cimeri ;) , i jedna stvar koja mi je jako bitna - uz njega sam ja svoja bolja verzija. želim da imam decu s njim, želim da imamo porodicu, on i ja. on je već moj stub, kad mi nije dobro, on je moj oslonac, kad mi je super, sa njim delim sreću...

on je prelomio nakon jedne svadbe na kojoj smo bili.
 
a207.gif
dojenje.jpg



Ništa varalica, flašica i sl. šećeru, može isključivo naravno!

Ako imaš naravne sise (bez silikona), prihvatam ponudu. :)
 
nakon dve nedelje sam pomislila da se otvara nova staza i zapitala se gde moze da me odvede... uvalio se kod mene u stan nista me nije pitao. tako nije bilo prelamanja, samo su stvari tiho napredovale od veze na daljinu do braka. nije me vencanje promenilo,vec trudnoca koja je bila neplanirana, desila se samo dva meseca nakon vencanja.
 
Kada je sve pocelo izmedju nas,znala sam da je to nesto posebno.Sve je drugacije u odnosu na sve prethodno.Njegvi zagrljaji,dodiri i poljupci su govorili da mu je potreban mir,da mu je dosta ludovanja i mladalackog zivota.Pokazao mi je to pravom trenutku,bas onda kada sam i ja zudela za istim.Poceli smo da zivimo zajedno,ostala sam trudna,sve je islo spontano,bilo je veoma lepo,a nazalost zavrsilo se tragicno.......Ne zalim,bilo je iskreno i jedino pravo........
 
emili ,, bolje je imati ljubav u sećanju nego ,,, nemati je uopšte
imam neki plod moje mašte ,, nešto što sam mislila ,, desilo se do pola ,, a kada je trebala žrtva ,, mala nikakva ,, sve je nestalo

tako ,, da ,, lepo je imati uspomene
 

Back
Top