Kada bi ostali bez najboljeg druga, Vi bi ste...

  • Začetnik teme Caka-King
  • Datum pokretanja
Vec nekoliko dana razmisljam da li da napisem moju pricu.Napisacu je.....
Imali smo po 19 god.Ona se zvala Natasa.Bili ne zaljubljeni jedno u drugo,malo je to reci i tako opisati.Bili smo jedan dah,jedan uzisaj,jedan osmeh...Znali smo satima da cutimo,okrenuti ledjima jedno o drugo.Svako u svojim mislima.Onda bi se kao po kakvoj komandi okrenuli,blago nasmejali jedno drugom,poljubili...i nastavili svako u svojim mislima.Tri su godine prosle bile.Razbolela se.Znala je od cega.Molila me,preklinjala da je ostavim.Ne.Jednostavno NE!na moj 22 rodjendan,umrla mi je na rukama.Zadnje reci bile su:Budalo moja,jesam ti rekla da me ostavis,zaboravis.....

Od tada,do dana danasnjeg,tragam za ...ne,ne istom,istu je nemoguce naci,tek bar pribliznu njoj.Nema...Jednostavno nema.....

Tja,ide zivot.....
 
DON:
Vec nekoliko dana razmisljam da li da napisem moju pricu.Napisacu je.....
Imali smo po 19 god.Ona se zvala Natasa.Bili ne zaljubljeni jedno u drugo,malo je to reci i tako opisati.Bili smo jedan dah,jedan uzisaj,jedan osmeh...Znali smo satima da cutimo,okrenuti ledjima jedno o drugo.Svako u svojim mislima.Onda bi se kao po kakvoj komandi okrenuli,blago nasmejali jedno drugom,poljubili...i nastavili svako u svojim mislima.Tri su godine prosle bile.Razbolela se.Znala je od cega.Molila me,preklinjala da je ostavim.Ne.Jednostavno NE!na moj 22 rodjendan,umrla mi je na rukama.Zadnje reci bile su:Budalo moja,jesam ti rekla da me ostavis,zaboravis.....

Od tada,do dana danasnjeg,tragam za ...ne,ne istom,istu je nemoguce naci,tek bar pribliznu njoj.Nema...Jednostavno nema.....

Tja,ide zivot.....

uhhhh DONE ,
sad si me stvarno rastuzio .. :( :( :(
 
DON:
Vec nekoliko dana razmisljam da li da napisem moju pricu.Napisacu je.....
Imali smo po 19 god.Ona se zvala Natasa.Bili ne zaljubljeni jedno u drugo,malo je to reci i tako opisati.Bili smo jedan dah,jedan uzisaj,jedan osmeh...Znali smo satima da cutimo,okrenuti ledjima jedno o drugo.Svako u svojim mislima.Onda bi se kao po kakvoj komandi okrenuli,blago nasmejali jedno drugom,poljubili...i nastavili svako u svojim mislima.Tri su godine prosle bile.Razbolela se.Znala je od cega.Molila me,preklinjala da je ostavim.Ne.Jednostavno NE!na moj 22 rodjendan,umrla mi je na rukama.Zadnje reci bile su:Budalo moja,jesam ti rekla da me ostavis,zaboravis.....

Od tada,do dana danasnjeg,tragam za ...ne,ne istom,istu je nemoguce naci,tek bar pribliznu njoj.Nema...Jednostavno nema.....

Tja,ide zivot.....

Znam sigurno kako se osjecas znam taj bol vec je poznat.

znas kako je meni bilo brate pijem veselim se sa curom i u jednom trenutku usrani mobilni kvari sve taj glas joooj to se ne zaboravlja nikad nikad
:cry: :cry: :cry:
 
DON:
Vec nekoliko dana razmisljam da li da napisem moju pricu.Napisacu je.....
Imali smo po 19 god.Ona se zvala Natasa.Bili ne zaljubljeni jedno u drugo,malo je to reci i tako opisati.Bili smo jedan dah,jedan uzisaj,jedan osmeh...Znali smo satima da cutimo,okrenuti ledjima jedno o drugo.Svako u svojim mislima.Onda bi se kao po kakvoj komandi okrenuli,blago nasmejali jedno drugom,poljubili...i nastavili svako u svojim mislima.Tri su godine prosle bile.Razbolela se.Znala je od cega.Molila me,preklinjala da je ostavim.Ne.Jednostavno NE!na moj 22 rodjendan,umrla mi je na rukama.Zadnje reci bile su:Budalo moja,jesam ti rekla da me ostavis,zaboravis.....

Od tada,do dana danasnjeg,tragam za ...ne,ne istom,istu je nemoguce naci,tek bar pribliznu njoj.Nema...Jednostavno nema.....

Tja,ide zivot.....


E, sad, nastavi sta je bilo dalje...ili da zaboravim nesto sto sam cula.
 
u dolini kuca mala
reka pored nje
tu ja zivim tu sa neba
moj drug gleda me
sve do juce u kafani
pili smo nas dva
dok se nije noci jedne
puska zacula...

u dolini kuca mala
u njoj stao sat
kad i srce druga moga
bio mi ko brat
sve zbog zene sto mu
nikad nije dala sve
dodje ptica crna ptica
pa ga odnese...

hej, hej ptico crna
ubio te Bog
zbog te zene ti mi uze
druga jedinog...


neka vam ova pjesma bude utjeha ili ima jos ova


ljepotice jos vina natoci
rujna vina njegovog
kad prolazis mahni rukom
kad ga tocis disi s´mukom
za pokoj dusi prijatelju mom

ljepotice jos po jednu kafu
i za njega kao da je tu
volio je zvuk gitare
volio je pjesme stare
nedostaje mi zivota mi mog

hej sviraci svirajte mi
zute dunje aman aman
hocu pjesmu da mu poklonim
200 dajem svirajte mi
300 dajem pjevajte mi
hocu pjesmom da ga ozivim

ili


uvjek dobro cinio si svima
al ti niko ne rece ni hvala
tebi svjesno i dusu sam dao
sad umirem kada bi to znao
zar ti da me izdas
i uzmes mi sve
zar ti kome zivot
poklonih i sne

tugo moja rano moja teska
zivot druze bez tebe je greska

sjecas li se nije davno bilo
kleo si se u djecu do groba
bratom zvao i najgoreg druga
sad me tuga okova ko roba
zar ti da me izdas...

ili mozda ova verzija

ne ne cujem ti glas
vjetar je suvise jak
suvise je jada
u ovoj jadnoj glavi
ne prestajes
mozda se ipak kajes
evo i vjetar je stao
i tisina slavi
Boze molim te vrati vjetar
upitacu ga da me odnese
s´ove plaze
samo momenat treba
ja vec hvatam zalet
pozdrav zemlji letim do neba
sjetih se njeznosti tvojih
malo ih izbrojih
zbog njih sam zarobljen dolje
ne mogu da letim
zelim da zivim na sto razlicitih mjesta
hocu jos dva zivota
jos ljubavi dvjesta...

uuu voljeli bi da si tu
ali kada nijesi znaj
zivot tvoj nije kraj
uuuu voljeli bi da si tu...

neka vam pjesma bude utjeha kao sto je i meni


300
 
Gazdarica:
Mila moja, ne vrijedi da razbijas glavu time...
Ma koliko tesko bilo, prihvati to da ga vise nema, i cuvaj uspomenu na svog prijatelja...
Sjecaj se svih onih lijepih trenutaka, sala, provoda, osmijeha...
Tako ce i on najduze biti ziv... ako ne na ovom svijetu, onda bar u sjecanju...

Jovana mislim da sam ti bio dovoljni jasan sinoc i ja sam izgubio najboljeg druga pa zivim nikad ga zaboravit necu to se zna juce sam kod sestre gledao neke slike kad vidim njegov grob i cvijece od mene i moje sestre joj kako mi je tesko bilo to je uzas ali sta je tu je pola svog zivota bi dao njemu samo da mogu da ga vratim da prozivimo zajedno jos par godinai dogovor nem je i bio da kad nam dosadi sve kupimo motore jer su oni sigurna pogibija ali je on malo pozurio sa svim tim.
 
Gazdarica:
Mila moja, ne vrijedi da razbijas glavu time...
Ma koliko tesko bilo, prihvati to da ga vise nema, i cuvaj uspomenu na svog prijatelja...
Sjecaj se svih onih lijepih trenutaka, sala, provoda, osmijeha...
Tako ce i on najduze biti ziv... ako ne na ovom svijetu, onda bar u sjecanju...

Jovana mislim da sam ti bio dovoljno jasan sinoc,
i ja sam izgubio najboljeg druga pa zivim nikad ga zaboravit necu to se zna. juce sam kod sestre gledao neke slike kad vidim njegov grob i cvijece od mene i moje sestre joj kako mi je tesko bilo to je uzas ali sta je tu je, pola svog zivota bi dao njemu samo da mogu da ga vratim da prozivimo zajedno jos par godinai dogovor nem je i bio da kad nam dosadi sve kupimo motore jer su oni sigurna pogibija ali je on malo pozurio sa svim tim.
 
Naravno da UOPSTE nije smesno,nazalost,uvek se pojave likovi kojima je sve smesno.Ne verujem da imaju preko 20,ne znaju sta je zivot(bar ne ovi,kome je sve sala) i daj Boze da nikad ne upoznaju mracnu stranu zivota.
Tacna je ta,VREME LECI SVE...

Ima jedna,pesma,Miroslav Ilic(malo ko ga slusa,pa ne verujem da ste culi),peva...:

Lazu,lazu
lazu da vreme leci sve
moje rane bole,
bole kao pre.....

Pre mnogo godina sam izgubio,sutra su zadusnice,posla mnogo,ali nema te sile koja ce me sutra od moja dva groba odvojiti.Nit sile nit para.....
 
DON:
Naravno da UOPSTE nije smesno,nazalost,uvek se pojave likovi kojima je sve smesno.Ne verujem da imaju preko 20,ne znaju sta je zivot(bar ne ovi,kome je sve sala) i daj Boze da nikad ne upoznaju mracnu stranu zivota.
Tacna je ta,VREME LECI SVE...

Ima jedna,pesma,Miroslav Ilic(malo ko ga slusa,pa ne verujem da ste culi),peva...:

Lazu,lazu
lazu da vreme leci sve
moje rane bole,
bole kao pre.....

Pre mnogo godina sam izgubio,sutra su zadusnice,posla mnogo,ali nema te sile koja ce me sutra od moja dva groba odvojiti.Nit sile nit para.....

ne zelim im ni ja da upoznaju tu mracnu stranu zivota...............ali ovakve sale nisam u stanju da svarim..................ne mogu...............stvarno ne mogu!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ne znam kako neko moze i da se sali sa ovakvim stvarima, ja mog na mog druga svaki dan mislim i uvijek je samnom dje god sam ja tu je i on uvijek je u mojim mislima bili smo kao braca od rodjenja zajedno, mada ipak manje boli sto sam daleko od njega od njegove vjecne kuce pa ponekad i pomislim mozda ce i doc kod mene kad stignem u CG nije lako narode izgubiti nekoga ko ti je kao brat, jer sam sa rodjenim bratom od sedme godine odvojen on je dosao ovamo a ja sam zivio u CG tako da mi je moj prijatelju bio brat da je srece bilo kao sto nije sada bi on i ja nedje pili kao sto smo cesto radili ali ovako ostaju samo sjecanja na njega. :cry: :cry: :cry:
 
Moj najbolji drug je poginuo na moje oci pre 3 godine. Jos uvek mi je tesko kad ga se setim. Znali smo se oduvek bili smo ...ma bili smo vise nego brat i sestra. Cesto razmisljam o njemu. Nikada ne prodje dovoljno vremena da zaboravis. Budi u drustvu... bice ti lakse...malo. To je jedino sto je meni pomoglo.
 
pre 4 dana bilo je 8 meseci kako te nema....

nedostajes mi....puno...i ne znam sta bih dala da si opet tu...

SRETAN TI RODJENDAN MALECKI.....

ostali su dani
ostale su noci
bez tebe tuzno da teku

ostala je tuga
ostale su boli
bez tebe suze da peku

nema vise niceg
da me sreci vodi
nema vise nikog
da me ko ti voli

nestala je radost
nestao je osmeh
bez tebe nicega nema

nestale su ruze
nestalo je cvece
bez tebe tuzna sam zena

ne znam gde da trazim
tvoje crne oci
ne znam gde da krenem
kroz te tamne noci........


=================================


kako mi nedostajes
samo ruku da mi das
kako mi nedostajes
da li znas?................
 

Back
Top