Quantcast

Kad sve saberesh i oduzmesh...

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.559
mislim na % na izborima...

jedini nachin da Boris bude predsednik
je da Toma krene stopama svog Velikog Crvenog Vojvode
i da kao i on 1996, za ne tako zanemarljivu sumu novca prepusti mesto predsednika.

sve drugo je neverovatno...

i nema sile da me ubedi da su izbori bili fer a Boki pobedio ;)

»Iööl«

Početnik
Poruka
15
Nema ovoj zemlji nade, SPS0ovci se povampirili a radikalima svaki dan raste popularnost i te dve partije ce uzeti 50% i za par meseci smo u 91. godini.

A ko je tome kriv? Srpski INAT! Ta famozna rec za koju ne postoji prevod ni u jednom drugom jeziku. Dobro mozda gresim, mozda postoji u nekom africkom plemenu.

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.181
mislim na % na izborima...

jedini nachin da Boris bude predsednik
je da Toma krene stopama svog Velikog Crvenog Vojvode
i da kao i on 1996, za ne tako zanemarljivu sumu novca prepusti mesto predsednika.

sve drugo je neverovatno...

i nema sile da me ubedi da su izbori bili fer a Boki pobedio ;)
navodno su i Bogdanovicevu pobedu u Beogradu nad Vucicem kupili za par miliona maraka od postenih radikala , mada ne verujem da ce sada kupiti jer je radikalima ovog puta stvarno stalo da Toma pobedi sto se vidi i iz nacina vodjenja kampanje i ogromnih sredstava ulozenih u nju.Predsednicko mesto im odgovora za razliku od vlade jer tu nemaju neke velike ingerencije i odgovornosti , pa samim tim njihova nesposobnost nece toliko doci do izrazaja , a ukoliko bi opet izgubili to bi vec izazvalo veliku frustraciju i razocaranje njihovih biraca koja bi ih skupo kostala.

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.559
navodno su i Bogdanovicevu pobedu u Beogradu nad Vucicem kupili za par miliona maraka od postenih radikala , mada ne verujem da ce sada kupiti jer je radikalima ovog puta stvarno stalo da Toma pobedi sto se vidi i iz nacina vodjenja kampanje i ogromnih sredstava ulozenih u nju.Predsednicko mesto im odgovora za razliku od vlade jer tu nemaju neke velike ingerencije i odgovornosti , pa samim tim njihova nesposobnost nece toliko doci do izrazaja , a ukoliko bi opet izgubili to bi vec izazvalo veliku frustraciju i razocaranje njihovih biraca koja bi ih skupo kostala.
ma to beshe i 1996
pa posle 12 godina
opet milioni u kasicu desetak majmuna...

mislim, sveto...
pogledaj cifre!
60%
to je mnoooooooooooooooogo

od njih 40% toma + 6% sigurnih SPSovaca
to je 46...

ovamo 35% boris
i???
LDP? pa... nece svi! mnogim se smuchilo da od istih koji danas apeluju na savestnost i odraslost ostatak izbornog ciklusa slushaju da su najgori narkomansko-izdajnichko-sektashki shljam... od tih 5.5% koliko ide borisu?

velja... :D sa suljom teroristom i perspektivnim piscem i mlohavim zajedno imaju 7.3% :D :D :D :D
a tu su i mita i shoshon i djeri i ostali ... njima slichni
zar ce oni da glasaju za Barbiku???

mozda i oce, ipak su oni funkcioneri stranke, najljigavije od svih... ;)

al daleko je onih 51%

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.