Quantcast

Kad` mogu Doors-i...

one

Aktivan član
Poruka
1.413
Ukratko...potaknut temom sa "zena" pozeleh da cujem sta se dogadja sa nekom gomilom ljudi koji su se ovuda muvali i koje sam voleo da citam. Gde je Buki, Antun, Kojot, Sindi, Piaf, Vecavestica,Krvolok, Nesi, Divlja, Little, Savremenik, Struja, Tear...ne vredi nabrajati, sigurno sam i cu mnoge da propustim, a ne bih...
Cini mi se da je taj duh krstarice nekako bio drugaciji nego sada, ili sam ja mozda omatorio i smorio se ili vec...povremeno mi nedostaje.Kao da smo imali nekakav neobicni odnos poverenja ( koliko god to glupavo zvucalo ) i pored svih n"nesuglasica", a bilo ih je je li?
Da se ovo ne bi pretvorilo u sumanuti nostalgicni "esej" o cemu god...ostavljam vas da vidimo gde smo i da li smo:-D

Dana

Poznat
Poruka
9.857
Struja odjavila nik, Kojota banovali pa se vise ne pojavljuje (mada ne garantujem za informaciju), Divlja imala nekih situacija, pa ni ona ne dolazi od skoro, Krvoloka vidjam tu i tamo, a mislim i da se Sindi odjavila. A ako je Buki - Bundeva, vidjala sam ga na LjiS do pre par dana. Eto... Hihi, garant nisi hteo ovakve informacije, ali jebg, nekako sam imala zelju da ti kazem. :)

one

Aktivan član
Poruka
1.413
Struja odjavila nik, Kojota banovali pa se vise ne pojavljuje (mada ne garantujem za informaciju), Divlja imala nekih situacija, pa ni ona ne dolazi od skoro, Krvoloka vidjam tu i tamo, a mislim i da se Sindi odjavila. A ako je Buki - Bundeva, vidjala sam ga na LjiS do pre par dana. Eto... Hihi, garant nisi hteo ovakve informacije, ali jebg, nekako sam imala zelju da ti kazem. :)
Tjah...nema vece radosti od zluradosti:-D