Kad mi nishta ne ide od ruke...

Neki se ne bore. Joj sto to ne volim da vidim. Kad neko samo isplace se , i onda se preda. Na primer, kaze mu stariji rodjak "Sta ti hoces? Imas pare, jesi li upisao skolu koju si hteo? Neko bi bio srecan da ima kao ti da pojede i popije sta hoce, i da se obuce. Jel znas sta je bilo prosle godine? Jel znas sta smo svi pretrpeli zbog tebe kad je dolazila milicija? " I gotovo. Decko se preda. Nece vise da se bori za sebe, za neke svoje ideje.
 

ti tvoji problemi nisu nishta naspram toga kako je nekima...teshi se tim :lol: ili ono "bicje bolje" [to je super da se teshish iako realno teshko da cje ikad biti neshto znachajno bolje :lol: ] ako si nezadovoljna drushtvom,nadji novo,kreni na ples,crtanje,plivanje,...bilo shta...nacjicjesh nekog...to isto vazhi i za momke...;) a za shkolu...shta da ti kazhem...dok ne zavrshish jbg...cjuti i trpi...:lol:tu ti nema pomocji....
 
Kad mi nishta ne ide od ruke, u stanju sam da satima blejim i premeshtam se sa stolice na kauch, s kaucha na krevet, pa opet na stolicu, i pitam se zashto bash ja.
:lol:
Majke mi.
Al muzika uvek pomazhe. Makar da te pokrene da smislish shta da radish.

Btw trenutno mi sve ide od ruke :mrgreen: bash me zanima koliko cje trajati :roll:

Jipi jej :lol:
 
Ja se povucem,isplacem,sedim sama dok me ne prodje,cutim,jer ne umem drugacije,i slusam muziku...
Ali,nekako mi je lepse kad se nasmejem i dignem glavu,osecam se bolje i tako.Pomislim na sitne stvarii koje me ocekuju i poboljsa mi se raspolozenje.mada,retko to cinim...:roll::|:sad:uglavnom se osamim,i svi znaju da mi nije dan,pa me i ne pitaju nista.
 
keve mi, necju nikada skontati ljude koji stalno vichu da im je sve smor :roll:..jbt onda uradi neshto :/ ....
>>>inache da ne ide ti..i shta sada
mozhe ti icji i mnogo gore...mozhe da ti se desi neshto strashnije...npr. da te udare kola, da ti se ne daj Bozhe neshto desi nekome iz porodice..shta cjesh onda?...jbt ne zadovoljna si drushtvom i mushkarcima :roll: pazi znam ja da ti je to strashno i naravno da ti je problem svako ima prava na probleme [i svakome je svoj problem najstrashniji i zato i jes' problem :p [wow shta sada rekoh :lol:]], ali u svakom sluchaju zapitaj se shta ti josh mozhe icji gore i onda cjesh biti zahvalna na tome shto ti ne ide :lol: i ne nikada necje biti bolje samo cjesh procji kroz mali miliJon sranja pa cje ti problem koji ti je pre delovao veliki izgledati mali :mrgreen:

[SIZE="-3"]weeeheee ala sam uteha lol [/SIZE]

Vala,lepo receno!!
 
Joj cuti! Nista me ne pitaj.. Meni kad ne ide od ruke onda stvarno ne ide.. A jos gore je kad ti nesto ide a nesto ne.. Takav je zivot! Jbt gde me nadje sa temom upravo me snasao takav period, mislim tek pocetak tog perioda.. Problem je sto nikad ne znas do kad ce da traje i sam se umoris od svega toga.. Sve ti je bzvz, nije ti ni do cega, osecas se kao pred smrt! Eto tako, prosto receno...
 
Jea, rajt :lol:
Samo pogledam godishte i jasno mi je ;)

Bez generalizacija, molicu
Treba se osloboditi predrasuda :lol:
Evo, ja uopste ne podrzavam takvo misljenje
Skola je najpotrebnija, i ko ne zeli u nju da ide, moze slobodno da se rokne odmah, posto jednog dana sigurno nece da zivi od blejanja u komp i tv, kad mu mama i tata ne budu vishe davali parice...
No dobro...
Sada je onaj period kada mi nista ne ide od ruke
Malo patetichne baladice, malo suza, ali znam da ce proci...
Pitanje samo da li ce proci-PROCI, ili se samo sakriti negde duboko, i cekati pravi trenutak da izadje na povrshinu...
 
Bez generalizacija, molicu
Treba se osloboditi predrasuda :lol:
Evo, ja uopste ne podrzavam takvo misljenje
Skola je najpotrebnija, i ko ne zeli u nju da ide, moze slobodno da se rokne odmah, posto jednog dana sigurno nece da zivi od blejanja u komp i tv, kad mu mama i tata ne budu vishe davali parice...
No dobro...
Sada je onaj period kada mi nista ne ide od ruke
Malo patetichne baladice, malo suza, ali znam da ce proci...
Pitanje samo da li ce proci-PROCI, ili se samo sakriti negde duboko, i cekati pravi trenutak da izadje na povrshinu...

Izvinjavam se, nema generalizacija, ali koliko josh tvojih vrshnjaka/vrshnjakinja konkretno na forumu misli isto shto i ti?
 

Back
Top