Južnoazijski novi prirodni opijat

Sensei

Master
Moderator
Poruka
76.972
Pušenje škorpiona da se naduvaš je sve veći problem u južnoj Aziji. Kaže se da je „high“ toliko moćan da nadmašuje heroin i može da traje od 10 sati do 3 dana. Ali osoba provede prvih šest sati u bolu dok se njeno telo prilagođava toksinima, što može dovesti do smrti.

1708497347349.png
 
Postoje različite metode za korišćenje otrova škorpiona da biste se naduvali. „Diler će staviti škorpiona u nečiju ruku i udarati ga štapom dok ga ne ubode repom.
Drugi se odlučuju da puše škorpiona, što uključuje njegovo spaljivanje živog iznad uglja dok udišu otrovni dim.
Ipak, drugi će sušiti mrtvog škorpiona na sunčevoj svetlosti, mešati njegove ostatke sa hašišem i duvanom i ili ga motati kao cigaretu ili stavljati u malu lulu.

1708498486171.png
 
kako ih nije sramota, jadni škorpioni...vidi samo koliki..pajp imaju. :cool:
Ja se ovo ne bi usudio probati.
Ne bi probao ni ayahuascu, povotovo ne uz ceremoniju, samo mi treba da friknem, plus što sam još rasist, a oko mene svi ti ljudi tamnije boje kože iz amazonske prašume... mislim da bi vrišteći utekao u šumu i tamo bi me pojeo neki debeli jaguar koji se oblizuje.
Ma ne bi ayu ni doma pio, baš mi treba proljev i povraćanje u isto vrijeme.
 
Ja se ovo ne bi usudio probati.
Ne bi probao ni ayahuascu, povotovo ne uz ceremoniju, samo mi treba da friknem, plus što sam još rasist, a oko mene svi ti ljudi tamnije boje kože iz amazonske prašume... mislim da bi vrišteći utekao u šumu i tamo bi me pojeo neki debeli jaguar koji se oblizuje.
Ma ne bi ayu ni doma pio, baš mi treba proljev i povraćanje u isto vrijeme.
znam nekoliko šti su probali ajavasku kući. Jedan se nije dobro pripremio pa je bilo kilavo. Ovaj drugi se lepo proveo (minus povraćanje i sraćka)
 
znam nekoliko šti su probali ajavasku kući. Jedan se nije dobro pripremio pa je bilo kilavo. Ovaj drugi se lepo proveo (minus povraćanje i sraćka)
DMT kristale bi pušio, ali ayu ne bi ni mrtav popio.
Identično gljivama, samo što na gljivama nema proljeva i povraćanje je daleko umjerenije, kod aye su zo mlazovi iz usta i guzice.
 
Ne znam, nisam pitao
Oprez ako su svježe, nisam baš čitao da se to tako radi.
Čaj zamrznuti bez problema, ukoliko ga misliš samo jednom odmrzavsti, ali zamrzavati svježe... ne znsm, nisam pametan.
Susjedov pas ih odmah nakon branja osuši, smrvi i pretvori u čaj koji zamrzne.
Mogu par godina tako stajati, psilocibin neće propasti.
 
Ja se ovo ne bi usudio probati.
Ne bi probao ni ayahuascu, povotovo ne uz ceremoniju, samo mi treba da friknem, plus što sam još rasist, a oko mene svi ti ljudi tamnije boje kože iz amazonske prašume... mislim da bi vrišteći utekao u šumu i tamo bi me pojeo neki debeli jaguar koji se oblizuje.
Ma ne bi ayu ni doma pio, baš mi treba proljev i povraćanje u isto vrijeme.
mozda pre jaguara bi te pojeli ti domoroci iz prasume:hahaha:
 
Oprez ako su svježe, nisam baš čitao da se to tako radi.
Čaj zamrznuti bez problema, ukoliko ga misliš samo jednom odmrzavsti, ali zamrzavati svježe... ne znsm, nisam pametan.
Susjedov pas ih odmah nakon branja osuši, smrvi i pretvori u čaj koji zamrzne.
Mogu par godina tako stajati, psilocibin neće propasti.
baš ću da ga pitam. MOžda ih je do sad i konzumirao :)
 

Back
Top