Jutarnje savatavanje

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
e ovako, ozbiljno
u braku ste ili vezi, recimo živite zajedno
znači znate časovnik jedno drugom
i sad muška strana (može u teoriji obrnuto) ima poseban ćaš da vas ovako u 5-6 ujutru pred posao probudi iznebuha i na brzinu otaslači
jel vam prija takvo dobrojuto ili vrištite i prepuštate se snu?
 
e ovako, ozbiljno
u braku ste ili vezi, recimo živite zajedno
znači znate časovnik jedno drugom
i sad muška strana (može u teoriji obrnuto) ima poseban ćaš da vas ovako u 5-6 ujutru pred posao probudi iznebuha i na brzinu otaslači
jel vam prija takvo dobrojuto ili vrištite i prepuštate se snu?

Ma ajde bre, da me digne iz sna u 5-6 ujutru, najebo bi joj se majke..a ona meni tek..:lol: ..ovo mi još malo naučna fantastika.

Što se tiče tog jutarnjeg sexa, dok smo bili studenti, ja sam uvek imao časove popodne, ali u IV godini bile neke vežbe utorkom od 8h, ali pošto mi se svidjao predmet išao sam, inače da je bilo šta drugo nema šanse...I jedan dan, ustanem ja u 6h, istuširam se, ispeglam košulju, napicanim se, rešim da idem peške pa rekoh, ajde da krenem sat vremena ranije, i pridjem da je poljubim i da krenem, samo je otovrila oči i uvukla me u krevet...zaboravio sam kude sam krenuo..kad sam se setio da pogledam na sat, već 8.15h...I to mi je kasnije ponovila još 2-3 puta..:lol:
 
e ovako, ozbiljno
u braku ste ili vezi, recimo živite zajedno
znači znate časovnik jedno drugom
i sad muška strana (može u teoriji obrnuto) ima poseban ćaš da vas ovako u 5-6 ujutru pred posao probudi iznebuha i na brzinu otaslači
jel vam prija takvo dobrojuto ili vrištite i prepuštate se snu?
Ah, desilo se par puta i nisam se naljutila, iako sam mnooogo besna kad me probude iz drugih razloga, al ako će da usledi sex, ne ljutim se. :D
 
m ko luda sam kad me neko budi
mlss_luigi-hammer.jpg
 
Pa dobro sad, ja volim, ali ako joj baš smeta, ne mora, mogu ja i sam da se zabavim, mogu samo da je pitam ako mi dozvoljava barem da je gledam dok se zabavljam, eventualno da zauzme neku izazovnu pozu ili da zine ili tako nešto, može i samo da ga uzme u ruku, ja ću da joj pomeram, nije problem, sve za dragu, a ne bi se ni probudila, ja bih sve obrisao posle nekim finim materijalom koji ne grebe, neka je neka spava, samo da na kosu ne prsne, ne znam kako bih obrisao a da je ne probudim...

Stvarno, jel zna neko kako da joj obrišem sa kose to lepljivo a da se ne probudi?
Mada ne mora ni to, paziću ja...

:mrgreen:
 

Back
Top