Junaci našeg doba, od 16. decembra na RTS 1

Gledaćemo, makar i reprize narednih 25 godina jer mi nešto nije pošlo za rukom da gledam ijednu u prvom emitovanju... Ili sa sve premijerom sve reprizne rokove, svakako bar četvrt veka. :D
Ni jedan jedini deo mog mozga nije, nažalost, stimulisan da ovu seriju želim da gledam duže od 10ak min. prve epizode.
Hajd', ja sam možda postala probirač, ali što ni moja baba nema nikakav stav o njoj osim: ''Menjaj to!''
Izbor glumaca je smor, gegovi su passe...
Jedino mi se otac malo brecnuo: ''Kako si posle 10min. zaključila da čitava serija ne valja?'', pa eto, ok... možda je u pravu, ali bih radije 45min gledala na -5 uveče napolju kako se jedan junak, list sa drveta, predomišlja da li da padne ili ne, nego što bih ovu seriju uzela u obzir. :ljutko:
 
Није нешто али опет гледам, занима ме шта ће бити. Она мала је доста уверљива, не знам како се зове, ћерку игра.

Мане - главни ликови, пар Чичановић, нису довољно стари за ћерку на факсу. На глумце мислим.
 
Мени ни та мала није довољно уверљива. Слажем се за године, и Марија Вицковић је премлада да глуми мајку студента. Иначе, тај лик што глуми конобара и студента ми је и најубедљивији од свих глумаца.

И ја се сад сетих за Вицковић. Студент је мало превише огорчен и политички свестан за своје године. Мада, ко зна...

Мина Лазаревић преглумљује. Исто као и Цеца Бојковић у свим својим улогама.
 
Мина Лазаревић некако има задатак да глуми "задрту жену", таква јој је улога. Можда је и то вуше да преглумљује. И уопште кад гледам како су сви ликови написани, Лечић рецимо, то је само копи-пејст Павићевих претходних серија.
 
Није нешто али опет гледам, занима ме шта ће бити. Она мала је доста уверљива, не знам како се зове, ћерку игра.

Мане - главни ликови, пар Чичановић, нису довољно стари за ћерку на факсу. На глумце мислим.

Pa nije to nista novo kod Pavica, valjda znas da je u Porodicnom blagu cerka od Paje Pandurovica bila starija i od njega i od majke Ljiljane Stjepanovic...

A ta mala je Isidora Gradjanin, top riba

isidora.jpg
 
Улога написана за Светлану Бојковић је тотално идиотска, не вреди...не може ни она да је извуче. С друге стране, омиљени лик за сада ми је конобар-студент. Ђорђевић ми је и даље не претерано убедљив. Ненад Јездић у оваквим улогама сирована једино и бриљира.
 
Улога написана за Светлану Бојковић је тотално идиотска, не вреди...не може ни она да је извуче. С друге стране, омиљени лик за сада ми је конобар-студент. Ђорђевић ми је и даље не претерано убедљив. Ненад Јездић у оваквим улогама сирована једино и бриљира.

Pa Jezdic ceo zivot igra istu ulogu od Bode Tajsona, preko Mrtav ladan i Blaska u Beloj ladji, a evo sad i ovde.. Cak i u Korenima je sirovina, doduse tu je onako malo vise prostodusniji... A evo vidim i u ovom najnovijem filmu Miroslava Momcilovica sto treba da izadje isto glumi nekoh maco krimosa..
 
Pa Jezdic ceo zivot igra istu ulogu od Bode Tajsona, preko Mrtav ladan i Blaska u Beloj ladji, a evo sad i ovde.. Cak i u Korenima je sirovina, doduse tu je onako malo vise prostodusniji... A evo vidim i u ovom najnovijem filmu Miroslava Momcilovica sto treba da izadje isto glumi nekoh maco krimosa..

Ушао је у фах факина. Има ту фацу.
 
Мина Лазаревић некако има задатак да глуми "задрту жену", таква јој је улога. Можда је и то вуше да преглумљује. И уопште кад гледам како су сви ликови написани, Лечић рецимо, то је само копи-пејст Павићевих претходних серија.
Upravo sam video najavu nisam imao pojma da je on i prekrstio se kako lici na belu ladju,njegov monolog ima za cilj da se produzi na visemesecnu agoniju,ide izjava,pa ponavljanje sagovornika sa upitnikom,pa razvodnjavanje te iste debilne izjave
 

Back
Top