JRock / JPop

Ljudi a zasto svakom kome kazem da slusam JROCK misli da sam retardiran i debil....Npr.Drug me pita jel ima neka nova grupa ja mu nabrojim sve iz japana a on pita odakle su oni i koja vrsta muzike ja mu kazem iz japana i zanr je JROCK a on u fazoni QQ LELE sta ti slusas ti si debil i sve tako i posle 5minuta vredjanja ja mu zakucam pesnicu.....Morao sam:whistling::whistling:
 
ovako 1.AKFG je solidna grupa i moze da prodje.
2.Za digimone nisi uboo pravi klip vokali su malo drugaciji
3.Naruto OST je komponovao Toshiro masuda.....Kishimoto samo crta:ok:
Razumes?


Ma znam da je Toshiro masuda,ne znam napamet kako se pise pa sam kopirao ali pogresno,kako sam mogao da ne vidim da sam stavio Kishimoto,pa to se ne gresi
 
Ljudi a zasto svakom kome kazem da slusam JROCK misli da sam retardiran i debil....Npr.Drug me pita jel ima neka nova grupa ja mu nabrojim sve iz japana a on pita odakle su oni i koja vrsta muzike ja mu kazem iz japana i zanr je JROCK a on u fazoni QQ LELE sta ti slusas ti si debil i sve tako i posle 5minuta vredjanja ja mu zakucam pesnicu.....Morao sam:whistling::whistling:

Ja kada sam mojima rekao da citam i gledam naruta isto su me nazvali budalom i stalno prozivali,stvarno ih ne razumem,i danas me prozivaju,za Jrock nisam im rekao,ne zelim da se raspravljam sa njima,jos ova treca i cetvrta i nek se nose

P.S. Ima jos dvoje koji gledaju naruta od nas petnaest,jedan je odgledao dosta Naruta i zaludjenik je za anime i mange a drugi je tek odgledao pet epizoda na Ultri(bolje ista nego nista)
 
Uh ko ce da ignorise nekog ko ti se unese u facu i prica da si budala itd.

A sad u moje odeljenje ima samo 4 metalaca (jedan sam ja),1 Jrocker (ja),4 repera,1 sto slusa klasicnu muziku a ostalo svi narodnjake i ova nova sr'nja.....

Kod mene dvoje sto slusaju Rock,ja i moj drug,on klasican ja sve i Metal i Hard Rock i I Clasic Rock,ma sve i ima jos jedan koji ne slusa toliko muziku ali kada slusa slusa rock i voli JRock ali slusa samo teme iz anima i naravno ja slusam JRock ostali Rep i Narodnjake
 
Kod mene dvoje sto slusaju Rock,ja i moj drug,on klasican ja sve i Metal i Hard Rock i I Clasic Rock,ma sve i ima jos jedan koji ne slusa toliko muziku ali kada slusa slusa rock i voli JRock ali slusa samo teme iz anima i naravno ja slusam JRock ostali Rep i Narodnjake

Ti sto slusaju rep i narodnjake oni su fenseri oni bi slusali i metal da je metal u modi kod tinejdzera
 
Da to je tacno,moramo to da promenimo,evo ja sam mislio sam da osnujem u mojoj skoli muzicku sekciju baziranu na ROCK-u,svako ponese neki instrument i tako se zezamo,ucimo, ali nece niko doci

LOL

Kod nas bi mogli stvarno da osnujemo band u skoli.

Ja gitara
Jedan Paja : bubnjevi
Pevac : ????
Pevacica: e da ima jedna dobra riba rockerka a peva razbija...
Bas : Hmmmmm.....Ima verovatno neka da drnda bas....
 
LOL

Kod nas bi mogli stvarno da osnujemo band u skoli.

Ja gitara
Jedan Paja : bubnjevi
Pevac : ????
Pevacica: e da ima jedna dobra riba rockerka a peva razbija...
Bas : Hmmmmm.....Ima verovatno neka da drnda bas....

Blago tebi,imas koga,jedino moj drug koga sam naveo svira gitaru i to je pocetnik,ja imam gitaru 2 god i nikada nisam zavrsio sa ucenjem(trenutno imam solidno znanje),trebao sam da kupim el.gitaru ali ne znam sta mi je,kad god se odlucim da idem odma mi se nesto ispreci na putu,za sada mogu samo da pevam

e upade mi trzalica u trup dok sam ti pisao ovo
 
Blago tebi,imas koga,jedino moj drug koga sam naveo svira gitaru i to je pocetnik,ja imam gitaru 2 god i nikada nisam zavrsio sa ucenjem(trenutno imam solidno znanje),trebao sam da kupim el.gitaru ali ne znam sta mi je,kad god se odlucim da idem odma mi se nesto ispreci na putu,za sada mogu samo da pevam

e upade mi trzalica u trup dok sam ti pisao ovo

Jao koliko se meni puta to desilo i jedan dan odlucim da sve trzalice povadim....Ja mislim da je bilo barem 10 i moje 2 omiljene sa pentagramom i sa natpisom metallica.

btw.Ja mislim da u Srbiji nema vise od 2000-4000 ljudi koji slusaju JROCK I JPOP
 
Za tih 2000- 4000 si u pravu... Zao mi je kad vidim koliko ih slusa narodnjake....

Svejedno.. Dobre su ti pesme! Iskreno, ne gotivim Gackt i Maximum the Hormone... A XJapan nisam slusao pre...

Mada obozavam Alice Nine i GazettE...
Jesi probao Ayabie, AN Cafe, Girugamesh.... Dir En Grey... Despairs' Ray??
 
Evo samo da kazem da sam upravo preslusao album grupe gaara koju smo ja i sabaku nasli ;D dobro on je nasao ali sam ja odmah posle njega saznao XD
Tad smo videli jednu pesmu koja stvarno rulz.....Odusevljen sam albumom i nemogu odvojiti neku posebnu pesmu zato sto su sve dobre
To je ustvari mini-album ;) sa 5 pesama ;).....Alane ako si preslusao daj opis ;)
E da preslusao sam moi dix mois i nisu nesto posebno ali mogu da prodju alane to su oni gothici ;)
 
Afromania - Very very (super pesma iz "Kibe")


High and Mighty color - Ichirin No Hana (naravno - "Bleach" :) )


Abingdon Boys School - Howling (Iz "Darker Thanik Black", odushevila sam se)


UVERworld - Colors of the heart(iz "Blood+" zbog ove pesme pochela sam da slusham J-mjuzu)


Ali Project - Kinjareta Asobi("Rozen Maiden", skroz simpa pesmica)

 
Poslednja izmena:

Back
Top