Jos uvek nevina

.Jeca.

Početnik
Poruka
40
Cao svima,predpostavljam da ima slicnih tema ali ipak cu otvroiti novu. Ovako,jos uvek sam nevina sa deckom sam dugo i doslo je vreme za sex,plasim se mnogo a i ne znam skoro nista o zastiti i slicno,pa ako imate neke savete recite. z:poz:
 
Cao svima,predpostavljam da ima slicnih tema ali ipak cu otvroiti novu. Ovako,jos uvek sam nevina sa deckom sam dugo i doslo je vreme za sex,plasim se mnogo a i ne znam skoro nista o zastiti i slicno,pa ako imate neke savete recite. z:poz:

Kondom po tvom izboru je rešenje. To zna i dete od 13 godina. Al ti je tema i pitanje ubilo se. Koliko imaš godina?
 
Cao svima,predpostavljam da ima slicnih tema ali ipak cu otvroiti novu. Ovako,jos uvek sam nevina sa deckom sam dugo i doslo je vreme za sex,plasim se mnogo a i ne znam skoro nista o zastiti i slicno,pa ako imate neke savete recite. z:poz:

Ako ste oboje nevini posotji neka pretpostvaka da kad se prvi put vodi ljubav neka posebne ljubavna energija predje sa jedne osobe na drugu, samo jednom se to u zivotu deshava, zato pazite sa kim cete potraciti tu svoju 'dragocenost'

:)
 
Cao svima,predpostavljam da ima slicnih tema ali ipak cu otvroiti novu. Ovako,jos uvek sam nevina sa deckom sam dugo i doslo je vreme za sex,plasim se mnogo a i ne znam skoro nista o zastiti i slicno,pa ako imate neke savete recite. z:poz:

I kad je neko u vezi - sex se ne desi kasnije nego brzo od početka veze da znaš kako je ovako u životu što znam a i iz ličnog iskustva. nekad se desi i u momentu stupanja u vezu...ali se u svakom slučaju ne čeka dugo, ako se čeka dugo partneri se razidju
 
Jos Nevina ??? woow !!

..a sta smo radili proslog leta na klupici u parku a ??

kada si vezbala jahati prvog ponija ...sve si zaboravila a ??..damn !!

I cant forget u lol ...ur tight ass on my cock mmm ))) ahahah wink
 
Cao svima,predpostavljam da ima slicnih tema ali ipak cu otvroiti novu. Ovako,jos uvek sam nevina sa deckom sam dugo i doslo je vreme za sex,plasim se mnogo a i ne znam skoro nista o zastiti i slicno,pa ako imate neke savete recite. z:poz:

...sad ce da dodje mushka sponzorusha on ce da ti pomogne da to sve prodje u najboljem redu ...............:)..................
 

Back
Top