Quantcast

Jos uvek nevina

.Jeca.

Početnik
Poruka
40
Cao svima,predpostavljam da ima slicnih tema ali ipak cu otvroiti novu. Ovako,jos uvek sam nevina sa deckom sam dugo i doslo je vreme za sex,plasim se mnogo a i ne znam skoro nista o zastiti i slicno,pa ako imate neke savete recite. z:poz:

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
Cao svima,predpostavljam da ima slicnih tema ali ipak cu otvroiti novu. Ovako,jos uvek sam nevina sa deckom sam dugo i doslo je vreme za sex,plasim se mnogo a i ne znam skoro nista o zastiti i slicno,pa ako imate neke savete recite. z:poz:
Kondom po tvom izboru je rešenje. To zna i dete od 13 godina. Al ti je tema i pitanje ubilo se. Koliko imaš godina?

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
Ako ste oboje nevini posotji neka pretpostvaka da kad se prvi put vodi ljubav neka posebne ljubavna energija predje sa jedne osobe na drugu, samo jednom se to u zivotu deshava, zato pazite sa kim cete potraciti tu svoju 'dragocenost'

:)

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
I kad je neko u vezi - sex se ne desi kasnije nego brzo od početka veze da znaš kako je ovako u životu što znam a i iz ličnog iskustva. nekad se desi i u momentu stupanja u vezu...ali se u svakom slučaju ne čeka dugo, ako se čeka dugo partneri se razidju

Angel4U

Buduća legenda
Banovan
Poruka
36.701
Jos Nevina ??? woow !!

..a sta smo radili proslog leta na klupici u parku a ??

kada si vezbala jahati prvog ponija ...sve si zaboravila a ??..damn !!

I cant forget u lol ...ur tight ass on my cock mmm ))) ahahah wink

kambodza

Elita
Poruka
15.726
...sad ce da dodje mushka sponzorusha on ce da ti pomogne da to sve prodje u najboljem redu ...............:)..................

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.