Jos jedan u opciji

ja i dalje to mislim...ok verovatno sam se shalio za baraba i olosh to su smeshni izrazi...ne smem da kazhem prijavitje me neko da krshim pravilnik...tako je bilo i u komunizmu...al nisam pohvatao celu prichu okasnio sam godinu dana s chlanstvom tako da sam uhvatio samo kraj tj qlminaciju situacije s por.nograijom...niiiigde nisam rekao da sam ti se odushevio il da me obradovao tvoj povratak chak naprotiv...ljubav i sex...uozbilji se choveche ovde 98% ljudi ima mozga kolko i voluharica...al da sam baraba i olosh to jesam...al trudim se shto bi reko onaj crnac...trudim se efendijo...
 
Draaga moja, sta da ti kazem covek ti je jasno dao do znanja sta hoce od tebe, niije okolisao, a ti ako hoces s njim jbg, zazmuri i predji preko toga, nemas gumicu pa da izbrises taj njegov postupak, surovo ali realnoo.
cmok pozz
 
njegovo ponasanje spada u igre koje igraju obicno deca ili odrasli idioti... :roll:
da je sexa radi pa i da uzmes ono sto hoces...ali primila si se, nije da nisi...
ja bih taj slucaj arhivirala...ybga, takve stvari me ne obaraju sa nogu...
 
AntunTun:
ja i dalje to mislim...ok verovatno sam se shalio za baraba i olosh to su smeshni izrazi...ne smem da kazhem prijavitje me neko da krshim pravilnik...tako je bilo i u komunizmu...al nisam pohvatao celu prichu okasnio sam godinu dana s chlanstvom tako da sam uhvatio samo kraj tj qlminaciju situacije s por.nograijom...niiiigde nisam rekao da sam ti se odushevio il da me obradovao tvoj povratak chak naprotiv...ljubav i sex...uozbilji se choveche ovde 98% ljudi ima mozga kolko i voluharica...al da sam baraba i olosh to jesam...al trudim se shto bi reko onaj crnac...trudim se efendijo...

Pa zato sto imaju toliko mozga zato se tako i ponasam.Nisam dzabe sebi dao voljno od foruma godinu dana...Vec je postalo smorno...Stalno ista sranja i price.I kako da se uozbiljim...Evo jutros me admin opominje da se ukulturim...Pa sam upisao kurs norveskog i ikebane u Djuri Salaju...
 
Mstara, pa zasto sad ne prestaje da mi zvoni telefon?
Znamn da, hoce, hocu i ja - ali nemoj me kao sa stajge, breeee..
I neko rece ono u vezi ljubavi, romantici - ma yock ne insistiram ja na tome (jer i meni nije do nekih ljigavosti, veza i slicnog) ali da to ne bude onako prostacki.

Snosaj, bice da si u pravu. To je ipak jedan holandski shaban, ali ima dobruuuu masku.
 
S_K_V_O:
njegovo ponasanje spada u igre koje igraju obicno deca ili odrasli idioti... :roll:
da je sexa radi pa i da uzmes ono sto hoces...ali primila si se, nije da nisi...
ja bih taj slucaj arhivirala...ybga, takve stvari me ne obaraju sa nogu...


Da sam zensko mene bi bilo sramota da bilo kome kazem da me neko muva na takav nacin.Prvo bih pomislio-la,pa cekaj-kako to on mene vidi,posmatra, dozivljava...Ali zensko na svaki muski idiotluk se ponasa jos gore.Provereno...
 
sta su ti devojke..............ma svaka hoce da je j*be a ovde se prave fine........ma sve ste vi nevine ali u LAKAT!!!!neke devojke pali kada se ponasas prema njoj kao prema kurvi!!!
 
S_K_V_O:
njegovo ponasanje spada u igre koje igraju obicno deca ili odrasli idioti... :roll:
da je sexa radi pa i da uzmes ono sto hoces...ali primila si se, nije da nisi...
ja bih taj slucaj arhivirala...ybga, takve stvari me ne obaraju sa nogu...
Skvo, primila sam se, ali ne do te mera da sad necu moci da zaspim ili da cu lako da predjem preko njegovog gesta. Stvarno ce morati da se pomuci ako mu je stalo, a ako u svakom slucaju bolje se osecema nego da sam se primila na taj njegov poziv. Ono u fazonu, svidja mi se, ali kao sto naslov kaze ima ih jos nekoliko u opciji. Samo jedan klinac, ovaj prostak, jedan daleko, jedan bi odma pa relaciju. Kad bi mogla da ih promesam, promuckam i napracim jednog cool tipa..:)
 
Joya!:
Mstara, pa zasto sad ne prestaje da mi zvoni telefon?
Znamn da, hoce, hocu i ja - ali nemoj me kao sa stajge, breeee..
I neko rece ono u vezi ljubavi, romantici - ma yock ne insistiram ja na tome (jer i meni nije do nekih ljigavosti, veza i slicnog) ali da to ne bude onako prostacki.

Snosaj, bice da si u pravu. To je ipak jedan holandski shaban, ali ima dobruuuu masku.

Mila moja, on ne odustaje od svog cilja, moras da shvatis da si mu sigurno dala nekog povoda cim ti je poslao takvu poruku, jbg ili je ipaak toliki idiot, naravno ja ne poricem da si se ti njemu svidela, ali covek je everovatno hteo da pokaze sta mu je primarno i da ne gubi vreme
sad je shvatio da te je pogresno procenio , pa zeli da se iskupi, steta sto te toliko privlaci jer da nije tako, mogla bi da ga naucis pameti i nedas mu se.

ali ti svakako radi onako kako zelis i nemoj ici logikom da si iskoriscena vec da si ti ta koja je iskoristila ;)
mozda sam bila konfuzna, ali shvatices poentu. cmoka draga
 
lerdi:
sta su ti devojke..............ma svaka hoce da je j*be a ovde se prave fine........ma sve ste vi nevine ali u LAKAT!!!!neke devojke pali kada se ponasas prema njoj kao prema kurvi!!!

Tacno. Vidis mene to ne pali. Ne kazem ja da sam fina. cak nisam ni u lakat ne vina ali nisam ni 'fifi'....
 
mstara:
Mila moja, on ne odustaje od svog cilja, moras da shvatis da si mu sigurno dala nekog povoda cim ti je poslao takvu poruku, jbg ili je ipaak toliki idiot, naravno ja ne poricem da si se ti njemu svidela, ali covek je everovatno hteo da pokaze sta mu je primarno i da ne gubi vreme
sad je shvatio da te je pogresno procenio , pa zeli da se iskupi, steta sto te toliko privlaci jer da nije tako, mogla bi da ga naucis pameti i nedas mu se.

ali ti svakako radi onako kako zelis i nemoj ici logikom da si iskoriscena vec da si ti ta koja je iskoristila ;)
mozda sam bila konfuzna, ali shvatices poentu. cmoka draga

Ma kapiram - al trnovit je put do moje ****!
:D
Cmok!
 
snoshaj efendija:
Da sam zensko mene bi bilo sramota da bilo kome kazem da me neko muva na takav nacin.Prvo bih pomislio-la,pa cekaj-kako to on mene vidi,posmatra, dozivljava...Ali zensko na svaki muski idiotluk se ponasa jos gore.Provereno...


O ovome ti pricam draga !!!!!1

a on moze da se muci ili ne muci na kraju ce dobiti ono sto je na startu i trazio i sta onda?
opet je doslo na njegovo, samo sto ce baja da kaze .... malo je tvrdila pazar , ali na kraju se dala .. ili kako vec
 
snoshaj efendija:
Da sam zensko mene bi bilo sramota da bilo kome kazem da me neko muva na takav nacin.Prvo bih pomislio-la,pa cekaj-kako to on mene vidi,posmatra, dozivljava...Ali zensko na svaki muski idiotluk se ponasa jos gore.Provereno...

Pa nije me sramota, njega treba da bude sramota, zar ne?
Kao sto ga je sad izgleda sramota.
Ja sa vama diskutujem, a on je na ignore.
 
Joya!:
Ako ovako nastavite, neceM da se dam:)

ne znam sta i da li moze da ti znacito sto se on muci sada, sve i da ti skida zveezde s neba, kad jee sve kaknuo onim sms, meni bi recimo taj sms odzvanjao u glavi, mogao bi da mi dubi na trebavicama, dzaba


ma posalji ti njemu istu poruku, vrati mu, nek se i on oseti ponizeno :lol:
 
Mda, osetio bi se C ponizen. Mislim da mu je gore sto mu ne odgovaram. I sto je najlepse u pocetku me je sokirao, sad se probudio zloca u meni i uzivam u njegovom pravdanju..:)
Odoh da spavam, laku noc i uzivajte!
 
Da bi od te cetvorice slozila jednog po svojoj meri prvo moras sebe da doteras po nekoj meri.A koja je mera-to je mera tvojih afiniteta i zelja.Ako hoces elegantno i romanticno muvanje-moras to da ZAVREDIS.Ja licno poznajem jednu zensku osobu koja je prelepa i prezgodna.Kulurna,odmerena,ma sve..Njoj stalno prilaze, muvaju je i udvaraju se.Ali i najgori sabani pred njo postaju princevi od Velsa.Veruj mi.Prosto nemaju herca da kazu 'aj se yebemo'.Stav,samo stav.
Neko vece sam bio sa njom nesto neobavezno i otisao po cigarete a ona me cekala par minuta od kioska mozda 20 metara.Vracam se a startuje je saban nikada gori,pedigriran, vidi se da je pun sebe i cujem ga kako kaze-'Prelepa si, da li bi mogli ako nista, samo da se upoznamo i popijemo kafu'.Mlitav i bedan start ali kulturan ako nista drugo.A taj bilmez verujem da upraznjava iste fore kao i taj tvoj SMS Kazanova...Al kad je neko drugi u pitanju.
 
Joya daj čoveku, nemoj više da ga mučiš! Verovatno vam se to muvanje malo odužilo
pa je čovek isp.izdeo (hteo je malko da te razdrma...)
Odbijaj ga dovoljno dugo i prestaće da te zove, a onda ćeš lepo da biraš dal' da kreneš ti njega
da juriš ili da ga zaboraviš!
Ne slušaj ove zadušne babe ovde nego ODGOVORI ČOVEKU NA POZIV!!!
 
BanovanKorisnik:
Joya daj čoveku, nemoj više da ga mučiš! Verovatno vam se to muvanje malo odužilo
pa je čovek isp.izdeo (hteo je malko da te razdrma...)
Odbijaj ga dovoljno dugo i prestaće da te zove, a onda ćeš lepo da biraš dal' da kreneš ti njega
da juriš ili da ga zaboraviš!
Ne slušaj ove zadušne babe ovde nego ODGOVORI ČOVEKU NA POZIV!!!
ovo je on ukrao banovanom lozinku, garant !!!!!!!!!
ccccc, vidis cime se sve sluzi
:razz: :razz: :razz:
cmok
 
pa meni sav taj sled dogadjaja moze da bude i ocekivan...po ostatku teksta vidim da izvodi te kerefeke sa sms porukama i sl....dakle igra...
video je da ti se svidja....onda provokacija na koju si ti odreagovala kako si odreagovala (pokazavsi itekako da bi ali da te je uvredio) posle cega on zivka siguran u svoju poziciju...nekako mi je malo i neverovatno da je mislio da ces napisati "kad i gde"...i eto citave melodrame sa happy endom koji zeljno ocekujes...
a ako uspe bez po muke...jos bolje...
a mozda je prica i drugacija...sta ja znam...
 

Back
Top