"Join the club"

Mr X:
Ne znam dali smo dobro razumeli ali devojka je htela da udovolji decku oralom a on je to odbio.Ako je tako on onda ima ozbiljan problem,ne znam zasto ti ne bi dao da ga oralno zadovoljis.

Nekoliko vas je razumelo, a ostali su izgleda shvatili da on ne zeli mene da zadovolji :?
Situacija je obrnuta :) Ali nikako da shvatim zasto odbija.....
 
Iskreno meni je jako cudno da on ne zeli da ga ti zadovoljis.Koliko ja znam,muskarce to izludjuje :wink: Pricaj opet sa njim pa nam reci sta on navodi kao razlog.To da mu je glupo je izgovor za nesto dublje a na tebi je da otkrijes sta je u pitanju.Meni je zao ali moram da idem.Probaj da opet popricas sa njim jer ovako mozemo da pogadjamo jos 10 dana a sigurno ima neki ozbiljniji razlog zasto toliko odbija.
 
JOVANA77:
pa ukoliko on nju zadovoljava oralno onda mu u svakom slucaju jezik zalazi tamo gde i vrsnjak(kako ti rece), gde je onda tu logika? :?

I ja se isto pitam. Nista, vidim da mi sledi jos jedan ozbiljan razgovor na tu temu sa deckom. Ovog puta ga ne ispustam iz ruku dok ne saznam odgovor :wink:
 
JOVANA77:
d1:
Nda... ali je redosled drugaciji... nisam jos cuo da neko posle klasicnog daje oralni :? ... bar ne neposredno nakon... :roll:

hmmmmmmmm, moja podsecanja kazu drugacije.... :oops:

ma daj....a sta je sa onim igricama kombinovanja ta dva cina do granice izdrzljivosti :?:
nisu svi ljudi isti Joko... znam nekoliko njih koji bi imali takav problem, pa rekoh da probam da pomognem...

i moja iskustva jesu drugacija, ali... :?
 
komsija:
Evo ,ovog puta apotekarka je u pravu. Ako decko to vec ne voli,njegov problem ,on to treba da uradi zato sto te voli! Pa cak ako je pre toga na tom mestu svr....
apsolutno se ne slazem... ako devojke ne treba siliti da rade nesto sto im ne prija, ne treba ni muskarce... ma koliko ljubavi tu bilo...

ps. stavljati ljubav kao razlog da neko ucini nesto protiv svoje volje je, za mene najbolja rec, podlo
 
d1:
komsija:
Evo ,ovog puta apotekarka je u pravu. Ako decko to vec ne voli,njegov problem ,on to treba da uradi zato sto te voli! Pa cak ako je pre toga na tom mestu svr....
apsolutno se ne slazem... ako devojke ne treba siliti da rade nesto sto im ne prija, ne treba ni muskarce... ma koliko ljubavi tu bilo...

ps. stavljati ljubav kao razlog da neko ucini nesto protiv svoje volje je, za mene najbolja rec, podlo
Ja sam rekao da on treba da ucini sve da usreci osobu koju(ako) voli. Kada bi svi radili samo ono sto volimo onda bi bilo veoma malo parova. Mora da postoji kompromis.
p.s. to vazi i za obrnutu varijantu i nema veze ko je u pitanju.
 
komsija:
Ja sam rekao da on treba da ucini sve da usreci osobu koju(ako) voli.
and that is where you are wrong... ako neko treba da se oseca lose da bi nekome bilo lepo, zayebi to...

komsija:
Kada bi svi radili samo ono sto volimo onda bi bilo veoma malo parova.
a bilo bi ih jos manje kada ne bi postovali osecanja tog partnera vezano za neku temu

komsija:
Mora da postoji kompromis.
p.s. to vazi i za obrnutu varijantu i nema veze ko je u pitanju.
apsolutno se slazem sa time, ali kompromis nije da neko nekoga cini srecnim na ustrb svoje srece
 

Back
Top