Jesu li lijepi ljudi srećniji i uspješniji?

Lepota u društvu može biti i teret ako ne umeš da se nosiš sa sobom. Tako da od lakšeg se vrlo brzo pređe u teže.

Imala sam drugaricu koja je prelepa, ne savršena, ali prelepa, ali je bila previše nežna i dosta su je razvlačili ljudi. Mislim, možda je njoj lepo... samo ne znam što je bila depresivna. I da, provlačila se na lepotu, svuda, uvek, kao nešto a priori. Ne ume da se bori u životu, nema karakter i trenutno zavisi od jednog lika. Ljudi koji su "ružnjikavi" brzo nauče da se snalaze, imaju empatije prema drugima i razviju karakter.
Šteta za svu lepotu. Jer ono... moćna je.
Nije mi više drugarica. :mrgreen:
Nisam mogla više. Inače, sam joj ja bila prva drugarica, mi se upoznale s 19, jer žene je nisu volele. I sad je ona jadna, pa čekaj ti misliš ja manje lepa ili neka druga još manje lepa, mi ne primamo tu i tamo zajedljive komentare i hejt. Pa da! Naravno, život ne mazi! :D Moraš da umeš da se nosiš i boriš.

Pa znate vi koliko je ona muških sujeta nabacila na sebe u jednom trenutku. Mora da budeš obazriv.
 
Пролазио сам скоро кроз Бистрицу и Трбушницу, лепа природа, али крај је онако отужан и запуштен, у центру Трбушнице је практично пусто... капирам да нема више толико народа јбг.
Ma svuda je tako,da vidis kad skrenes s glavnog puta i seoca sablasno pusto,lep je sad put i ka arandjelovcu i lazarevcu ali opusteno se zezne covek za skretanja koliko se izmenilo,bajsem ja tuda sarao zadnjih godina imam dedovinu blizu
 
Covek koji ima samopouzdanje, prirodnu vedrinu, osmeh, otvorenost, iskrenost privlaci ljude, i ima neki magnetizam.
Ja nisam lepa onako kad bi me sad rasclanili na proste cinioce, nemam ni te crte lica niti spadam u tu kategoriju lepotica, ali ljudi vole da se lepe za mene, vole me u kolektivima, lako se snadjem, oslanjaju se na mene i otvoreno mi pokazuju naklonost...
 
Isto tako znam mnogo lepih koji su prazni potpuno, ama nista sa njima ne mozes, ni da popijes kafu a da se ne smoris, isto tako puno njih koji imaju takvu zaraznu energiju bilo da su lepi ili da nisu lepi, da pozelis da si stalno okruzen njima....
Posle nekog vremena provedenog sa nekim shvatis u stvari sta je privlacnost i da to nema veze za fizickim izgledom....
 
Šta mislite da li lijepe osobe imaju više uspjeha u životu od onih koji to baš i nisu?
Da li im to donosi odredjene prednosti prilikom zapošljavanja, traženja partnera, da li imaju srećniji i kvalitetniji život od prosječnih ili onih koji nisu te sudbine da dodju na ovaj svijet kao ljepotice(ani)?? ..ili barem simpatični.
Ili smo od onih koji bi rekli da je nekima džaba sva ljepota ovog svijeta ako nema onu iskonsku prirodnu unutarnju ljepotu i dobrotu?

Lepota se dobija u salonu lepote, a sve ostalo zavisi od toga koliko možeš da se nakradeš.
 
Šta mislite da li lijepe osobe imaju više uspjeha u životu od onih koji to baš i nisu?
Da li im to donosi odredjene prednosti prilikom zapošljavanja, traženja partnera, da li imaju srećniji i kvalitetniji život od prosječnih ili onih koji nisu te sudbine da dodju na ovaj svijet kao ljepotice(ani)?? ..ili barem simpatični.
Ili smo od onih koji bi rekli da je nekima džaba sva ljepota ovog svijeta ako nema onu iskonsku prirodnu unutarnju ljepotu i dobrotu?
nismo...svi misle da smo povrshni:((((
 
Šta mislite da li lijepe osobe imaju više uspjeha u životu od onih koji to baš i nisu?
Da li im to donosi odredjene prednosti prilikom zapošljavanja, traženja partnera, da li imaju srećniji i kvalitetniji život od prosječnih ili onih koji nisu te sudbine da dodju na ovaj svijet kao ljepotice(ani)?? ..ili barem simpatični.
Ili smo od onih koji bi rekli da je nekima džaba sva ljepota ovog svijeta ako nema onu iskonsku prirodnu unutarnju ljepotu i dobrotu?
skoro sam čitao članak baš na ovu temu i definitivno lepi ljudi imaju više uspeha u životu
 

Back
Top