Jesmo li sad svi srecni

griješiš, strašno, ono je bila neviđena muka, a citat je bio toliko... da sam zato molio da tema ne bude obrisana. Svejedno, najljubaznije molim bilo koga da me se kane na onaj način. A ti... „za svojim poslom”, slatko sam gricknuo koju tvoju pralinicu, sama si nudila! :?
 
®:
griješiš, strašno, ono je bila neviđena muka, a citat je bio toliko... da sam zato molio da tema ne bude obrisana. Svejedno, najljubaznije molim bilo koga da me se kane na onaj način. A ti... „za svojim poslom”, slatko sam gricknuo koju tvoju pralinicu, sama si nudila! :?
Ocigledno ne znas za salu :arrow: pralinice! Pogadjam da su i druge devojke gledale na tvoje postove kao na zezanje. Verovatno je to razlog zasto te je ta tema toliko pogodila. E pa ako si svoje postove smatrao ozbiljnima onda treba da se naucis da ne mozes da sedis na 100 stolica odjednom, jer ce ti se kad tad obiti od glavu!
 
eee, u redu je, prijatno, sve najbolje, pa pa, same ste atmosferu iz pp prenijele na javno! I neka ti ne budem na tapetu ikad više direktno, ti meni nećeš, ne brini. Pozdravi drušvo i reci da me se klone i da ne pomišljaju da prave uvertiru u nove skandale.
 
Zahavljujem i na trome, oš još jedan bis?

A limunadi se izvinjavam što je nenamjerno doprinijela mom pređašnjem rastrojstvu čije detalje ipak nećet saznati. Mislim na one kojima je falila koja puzla da slože mozaik. Ostalima, iako već zabrinjavajuće često to radim, još jedno neophodno, iskreno IZVINITE!
 
SVesna:
Što ne odeš negde i popiješ pivo sa ortacima ili devojkom umesto što se ceo dan brukaš i demonstriraš svoju ljigavost?
Prezirem bilo šta što ćeš napisati, kao i ime onome što te vodi da si takva! Ignorišem ubuduće. Bude li vulgarnosti koje su nesnošljive, mada sumnjam da sam toliko bitan, zahtijevaću da to bude uklonjeno, kao i prethodna tema koju si postavila. NIKAD I NIČIM NIKOGA NIJESAM JAVNO DEZAVUISAO NITI IMAO NAMJERU. Danas sam, kao i juče, zbog pakosti pojedinih imao strašne probleme. Reakcije kakve su bile, bile su neminovne. I ovom prilikom se izvinjavam svima koji su mi zamjerili na... Ako iko od moderatora želi da se posveti relaksiranju od ovih gluposti, molim da to uradi što prije. PONAVLJAM da nikog ni na šta nijesam izazivao. Neka me ostave na miru na javno i do mile volje se obračunavaju sa mnom na pp, ako hoće. Mislim da imam legitiman stav i samo zato ga ovoliko objšnjavam
 
Ne vredi plakati, kaže pesma stara...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da li odabrati onaj patetični ili onaj zahtevno -ljigavi...hmmmmmm, moram još malo da razmislim.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gde si randome tako prehlađen, da vidiš šta se ovde ostvaruje u praksi......I Toševski bi ronio gorke suze od ovog zavrtanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top