Jesam ja neshto istripovala..nije mi jasno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo mi se prvi put desilo..
chekam danas druga kod Meka na Slaviji..prvo sam se malo shetkala, pa sela na klupicu.. pola sata, poludela sam..vec sam nekako postala sumnjiva ljudima okolo ..
bash su buljili..osecala sam samo shto me neko ne pita kol'ko koshta sat vremena. uzzas. da napomenem, bila sam u trenerci, majici, skroz opushteno..pushtena kosa, cvike.
i aj kao kuliram ja na klupici kad sede jedan chovek do mene..tamnoput..
prvo sam mislila da je ciga, ali skapiram da je Arapin, poche da pricha na engleskom, pita me kako se zovem, ja budala kazzem, predstavi se on..ok..
i onda me pita da li sam/radim/ u biznisu. e sad mene zanima shta je mislio pod tim??
ja sam samo rekla ''ne, chekam druga'' i uke,njala se..ustala sam posle 3 sekunde i rekla bye.
ja se istripovala da nije mislio da dzodzim tu kao prostitutka..u trenerci :neutral:
nije mi dobro :neutral:

Ja nzm sto si ga uopste cekala,poznato je da dama uvek kasni xD
 
Ovo mi se prvi put desilo..
chekam danas druga kod Meka na Slaviji..prvo sam se malo shetkala, pa sela na klupicu.. pola sata, poludela sam..vec sam nekako postala sumnjiva ljudima okolo ..
bash su buljili..osecala sam samo shto me neko ne pita kol'ko koshta sat vremena. uzzas. da napomenem, bila sam u trenerci, majici, skroz opushteno..pushtena kosa, cvike.
i aj kao kuliram ja na klupici kad sede jedan chovek do mene..tamnoput..
prvo sam mislila da je ciga, ali skapiram da je Arapin, poche da pricha na engleskom, pita me kako se zovem, ja budala kazzem, predstavi se on..ok..
i onda me pita da li sam/radim/ u biznisu. e sad mene zanima shta je mislio pod tim??
ja sam samo rekla ''ne, chekam druga'' i uke,njala se..ustala sam posle 3 sekunde i rekla bye.
ja se istripovala da nije mislio da dzodzim tu kao prostitutka..u trenerci :neutral:
nije mi dobro :neutral:


Pogresna garderoba.
 
E sam bwe neki mnogo naivan... Vreme me skroz pregazilo.
Da je mene neko to pito ja bih mu reko da jesam u biznisu i počeo da pričam o avionima, kamionima, šleperima, kontejnerima.
Mislio bih ljubazan neki čovek, stranac, interesuje se za moj život; i želeo bih da mu pomognem da se snađe u našem gradu, odgovorim, objasnim, pokažem kako smo srdačni i otvoreni - a on bi samo hteo da me ebe.:(
 
i ja sam tako mislila, dok me nije pitao jesam li u biznisu..pazi malopre kazzem caletu i chovek mi kazze to shto je vecina rekla..brate mili svaka chast prostitutkama kada mogu sa svakim..sa onako nikakvim matorim ljudima, znojavim, groznim, jojj..pa nema tih para..yebesh pare ako ceshd a se osecash kao ***** i da mrzish sebe..ili nekima je to ok, otkud znam
 
E sam bwe neki mnogo naivan... Vreme me skroz pregazilo.
Da je mene neko to pito ja bih mu reko da jesam u biznisu i počeo da pričam o avionima, kamionima, šleperima, kontejnerima.
Mislio bih ljubazan neki čovek, stranac, interesuje se za moj život; i želeo bih da mu pomognem da se snađe u našem gradu, odgovorim, objasnim, pokažem kako smo srdačni i otvoreni - a on bi samo hteo da me ebe.:(

sreća pa te ne startuju Arapi :lol:
 
i ja sam tako mislila, dok me nije pitao jesam li u biznisu..pazi malopre kazzem caletu i chovek mi kazze to shto je vecina rekla..brate mili svaka chast prostitutkama kada mogu sa svakim..sa onako nikakvim matorim ljudima, znojavim, groznim, jojj..pa nema tih para..yebesh pare ako ceshd a se osecash kao ***** i da mrzish sebe..ili nekima je to ok, otkud znam

Pa verujem da zato i jeste prostitutka.
Zato što, u nekoj tački u životu, nije imala izbor, a ako ga je i imala, nije bio najbolji..
Sad je u kolu iz kog se teško nađe izlaz...
 
Ovo mi se prvi put desilo..
chekam danas druga kod Meka na Slaviji..prvo sam se malo shetkala, pa sela na klupicu.. pola sata, poludela sam..vec sam nekako postala sumnjiva ljudima okolo ..
bash su buljili..osecala sam samo shto me neko ne pita kol'ko koshta sat vremena. uzzas. da napomenem, bila sam u trenerci, majici, skroz opushteno..pushtena kosa, cvike.
i aj kao kuliram ja na klupici kad sede jedan chovek do mene..tamnoput..
prvo sam mislila da je ciga, ali skapiram da je Arapin, poche da pricha na engleskom, pita me kako se zovem, ja budala kazzem, predstavi se on..ok..
i onda me pita da li sam/radim/ u biznisu. e sad mene zanima shta je mislio pod tim??
ja sam samo rekla ''ne, chekam druga'' i uke,njala se..ustala sam posle 3 sekunde i rekla bye.
ja se istripovala da nije mislio da dzodzim tu kao prostitutka..u trenerci :neutral:
nije mi dobro :neutral:

Kao prvo, ne vidim šta imaš da se predstavljaš nepoznatim ljudima. Kao drugo, njegovo pitanje meni deluje da je u prenesenom smislu reči hteo da pita da li se baviš prostitucijom (da se ne naljutiš na mene, svaki iole normalan muškarac kojeg bi zanimalo tvoje zanimanje , dakle koja je tvoja profesija ne bi pitao jesi li u biznisu, nego šta si po zanimanju, čime se baviš u životu, a ne jesi li u biznisu??? :roll: Mislim, i još nepoznat čovek..dakle, njega je sanimalo jesi li ti od "onih" cura. A, kao treće, vidiš da čovek nema manire, jer se ne prilazi tako devojci, i kao iz vedra neba, ko si ti, šta si ti, bla, bla..Bože me sačuvaj kakvog sve sveta ima...Šta je on mislio, on je to i pitao. A, četvrto, nije mi jasno, ako ti nije bilo jasno sada šta je on mislio, šta si ti onda rekla: "Ne, čekam druga"..Mislim, ako ga nisi dobro razumela, kako možeš da kažeš: "Ne, čekam druga"a da pritom kao ne shvataš poentu pitanja..ti si takvim odgovorom dala do znanja da si razumela šta je tip hteo da pita. Da ti zaista nisi kao shvatila ili da si se naivno napravila kao da ne znaš, ti bi rekla: "Izvinite nisam Vas razumela, kako to mislite u biznisu" i tada bi bila načisto šta hoće čovek. Ovako ste se dobro razumeli, on je tebe pomešao da si ti moguća prostitutka a ti si isto dobro njega razumela da on tebe pita jesi li ti prostitutka. Ljudi ima raznih pa tako i taj čudak..neka misli šta hoće.važno je šta ti misliš o sebi. I da si najveća svetica opet bi se našla neka budaal da tvrdi suprotno. Ne bi se ja sekirala oko toga.:cmok:
 
Hepi, a što je to tebe toliko pogodilo?
pa on to verovatno radi sa svakom iole lepom devojkom koju snimi samu... možda je išao logikom da smo relativno siromašna sredina, da se devojke lože na strance (a on je još + i egzotika :lol:), i da možda i bi malo đinđi rinđi čak i ako nisi noćna dama, a i njegovo je da pokuša..
ne opravdavam, daleko od toga, ali eto, dešava se ... tvoje je da odbiješ
 
Hepi, a što je to tebe toliko pogodilo?
pa on to verovatno radi sa svakom iole lepom devojkom koju snimi samu... možda je išao logikom da smo relativno siromašna sredina, da se devojke lože na strance (a on je još + i egzotika :lol:), i da možda i bi malo đinđi rinđi čak i ako nisi noćna dama, a i njegovo je da pokuša..
ne opravdavam, daleko od toga, ali eto, dešava se ... tvoje je da odbiješ

Pa i nije baš.
Egzotičniji bi bio neki Peter Skubeltrank, visok, plav, ledeno plavih očiju, kao neki nordijski bog :zper:

Ovih garavih imamo i mi, samo drugačije nijansice :lol:
 
Ovo mi se prvi put desilo..
chekam danas druga kod Meka na Slaviji..prvo sam se malo shetkala, pa sela na klupicu.. pola sata, poludela sam..vec sam nekako postala sumnjiva ljudima okolo ..
bash su buljili..osecala sam samo shto me neko ne pita kol'ko koshta sat vremena. uzzas. da napomenem, bila sam u trenerci, majici, skroz opushteno..pushtena kosa, cvike.
i aj kao kuliram ja na klupici kad sede jedan chovek do mene..tamnoput..
prvo sam mislila da je ciga, ali skapiram da je Arapin, poche da pricha na engleskom, pita me kako se zovem, ja budala kazzem, predstavi se on..ok..
i onda me pita da li sam/radim/ u biznisu. e sad mene zanima shta je mislio pod tim??
ja sam samo rekla ''ne, chekam druga'' i uke,njala se..ustala sam posle 3 sekunde i rekla bye.
ja se istripovala da nije mislio da dzodzim tu kao prostitutka..u trenerci :neutral:
nije mi dobro :neutral:

aaaaxaxaxaxaxxaxaxa :rotf:
obozavam hepijeve teme ,skroz su relaksantne :D
 
Ovo mi se prvi put desilo..
chekam danas druga kod Meka na Slaviji..prvo sam se malo shetkala, pa sela na klupicu.. pola sata, poludela sam..vec sam nekako postala sumnjiva ljudima okolo ..
bash su buljili..osecala sam samo shto me neko ne pita kol'ko koshta sat vremena. uzzas. da napomenem, bila sam u trenerci, majici, skroz opushteno..pushtena kosa, cvike.
i aj kao kuliram ja na klupici kad sede jedan chovek do mene..tamnoput..
prvo sam mislila da je ciga, ali skapiram da je Arapin, poche da pricha na engleskom, pita me kako se zovem, ja budala kazzem, predstavi se on..ok..
i onda me pita da li sam/radim/ u biznisu. e sad mene zanima shta je mislio pod tim??
ja sam samo rekla ''ne, chekam druga'' i uke,njala se..ustala sam posle 3 sekunde i rekla bye.
ja se istripovala da nije mislio da dzodzim tu kao prostitutka..u trenerci :neutral:
nije mi dobro :neutral:

zamisli kako bi buljili u tebe u malom gradu...:sad2:
 
Ovo mi se prvi put desilo..
chekam danas druga kod Meka na Slaviji..prvo sam se malo shetkala, pa sela na klupicu.. pola sata, poludela sam..vec sam nekako postala sumnjiva ljudima okolo ..
bash su buljili..osecala sam samo shto me neko ne pita kol'ko koshta sat vremena. uzzas. da napomenem, bila sam u trenerci, majici, skroz opushteno..pushtena kosa, cvike.
i aj kao kuliram ja na klupici kad sede jedan chovek do mene..tamnoput..
prvo sam mislila da je ciga, ali skapiram da je Arapin, poche da pricha na engleskom, pita me kako se zovem, ja budala kazzem, predstavi se on..ok..
i onda me pita da li sam/radim/ u biznisu. e sad mene zanima shta je mislio pod tim??
ja sam samo rekla ''ne, chekam druga'' i uke,njala se..ustala sam posle 3 sekunde i rekla bye.
ja se istripovala da nije mislio da dzodzim tu kao prostitutka..u trenerci :neutral:
nije mi dobro :neutral:
ma, garant je majica bila providna, ili otkopcana 5-6 gornja dugmeta da mogu da se naziru sesi.
 
Kao prvo, ne vidim šta imaš da se predstavljaš nepoznatim ljudima. Kao drugo, njegovo pitanje meni deluje da je u prenesenom smislu reči hteo da pita da li se baviš prostitucijom (da se ne naljutiš na mene, svaki iole normalan muškarac kojeg bi zanimalo tvoje zanimanje , dakle koja je tvoja profesija ne bi pitao jesi li u biznisu, nego šta si po zanimanju, čime se baviš u životu, a ne jesi li u biznisu??? :roll: Mislim, i još nepoznat čovek..dakle, njega je sanimalo jesi li ti od "onih" cura. A, kao treće, vidiš da čovek nema manire, jer se ne prilazi tako devojci, i kao iz vedra neba, ko si ti, šta si ti, bla, bla..Bože me sačuvaj kakvog sve sveta ima...Šta je on mislio, on je to i pitao. A, četvrto, nije mi jasno, ako ti nije bilo jasno sada šta je on mislio, šta si ti onda rekla: "Ne, čekam druga"..Mislim, ako ga nisi dobro razumela, kako možeš da kažeš: "Ne, čekam druga"a da pritom kao ne shvataš poentu pitanja..ti si takvim odgovorom dala do znanja da si razumela šta je tip hteo da pita. Da ti zaista nisi kao shvatila ili da si se naivno napravila kao da ne znaš, ti bi rekla: "Izvinite nisam Vas razumela, kako to mislite u biznisu" i tada bi bila načisto šta hoće čovek. Ovako ste se dobro razumeli, on je tebe pomešao da si ti moguća prostitutka a ti si isto dobro njega razumela da on tebe pita jesi li ti prostitutka.
valjda mi bilo glupo da ne odgovorim kad je chovek pitao..a nije da sam skroz razumela, pomislila sam da bi mozzda bilo to.. nego bash namerno nisam htela da pitam na shta misli da ne bi produbljivala razgovor..morala sam da odem s lica mesta

Hepi, a što je to tebe toliko pogodilo?
pa on to verovatno radi sa svakom iole lepom devojkom koju snimi samu... možda je išao logikom da smo relativno siromašna sredina, da se devojke lože na strance (a on je još + i egzotika :lol:), i da možda i bi malo đinđi rinđi čak i ako nisi noćna dama, a i njegovo je da pokuša..
ne opravdavam, daleko od toga, ali eto, dešava se ... tvoje je da odbiješ
veruj mi da je to za mene bio shok, kao da mi je rekao da ce sad da dodje deset ljutih cigana da me ebu u doope :neutral: a ima istine u tome shto pishesh :confused:
Au legendo,sta sam ti skrivio? :( verovatno je bilo zbog garderobe,ko ce ga znati... Da je tvoje lice krivo,ne verujem.
da, da zzena je uvek kriva..o Bozze
ma, garant je majica bila providna, ili otkopcana 5-6 gornja dugmeta da mogu da se naziru sesi.
jao ne verujem. ne, majica nije bila providna, niti kratka, vec do pola doopeta na bratele i naravno obukla sam brus i nisu mi se nazirale bradavice :neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top