Jeremić je ...

Ma pišemo lepi Franš za četiri osobe
Dragan Tomić(jugopetrol)je zaslužio doživotnu zbog krađe
a streljanje zbog izdaje
А видиш, Јеремијин тата га је тога спасио, у замену за његову позицију у Југопетролу.
И само још нешто, сви они су своју децу послали у иностранство, не због добрих школа, већ да би их склонили од сваке евентуалности.
Тако је и млађахни Вук тамо завршио...што најбоље говори о томе колико је његовог татка болела она ствар за Србију...неко хоће сад да ме убеди да млађахног Вучка боли?
Ма хајте молим вас...Београд је као село, све се о сваком зна, само ако хоћеш да прочепркаш и ако се манеш пристрасности уз анализу дела, а не речи.;)
 
ko kaze da mora, pitas:dash::dash:
npr.sanader, sada bajden... sutra ce mozda i sejdiju doci u BG a on ce otici do istambula


Super...pa šta ? Da i ti nisi student od tridesetak godina ( tako bar tvrdi) i ne čekaš da ti Koštunica obezbedi radno mesto, a do tada u pauzama od "učenja":mrgreen: koje su i po cela 23/7 u nedelji, promovišeš svetao lik i delo *********a i ostalih šljamova oko dotičnog političara, pa ti je jedan od zadataka da svagde i na svakom mestu opljuneš, primera i mladog Vuka:cool: Jeremića ?:sad2:

p.s. Istanbul mi je jedan od omiljenih gradova i šta fali da Jeremić skokne svako malo do tamo ?:dontunderstand:
 
Jeremic da je imao i malo politicke moralnosti treba da podnese ostavku posle priznavanja AP Kosovo i Metohija od vecine zapadnih zemalja na mesto ministra inostranih poslova. Inace to bi u tim zapadnim zemljama svaki ministar uradio.
Imali su dobru osnovu Rezolucija 1244 za diplomatsku aktuvnost po zapadnim zemljama medjutim niko od njih nije smeo da ide prstom u oko zapadu iz straha za svoje pozicije jer su i sami svesni da su tu dok drugima odgovaraju .
 
Jeremic da je imao i malo politicke moralnosti treba da podnese ostavku posle priznavanja AP Kosovo i Metohija od vecine zapadnih zemalja na mesto ministra inostranih poslova. Inace to bi u tim zapadnim zemljama svaki ministar uradio.
Imali su dobru osnovu Rezolucija 1244 za diplomatsku aktuvnost po zapadnim zemljama medjutim niko od njih nije smeo da ide prstom u oko zapadu iz straha za svoje pozicije jer su i sami svesni da su tu dok drugima odgovaraju .


Dobro, da i jeste tako , KO bi ga zamenio na tom mestu?:dontunderstand:

Možda neko od *********a oko Koštunice koji redovno ručava iliti "obeduje" sa Milom ili ne daj Bože neko od ovih noviteta , otcepljenih radikala ?:sad2:
 
Super...pa šta ? Da i ti nisi student od tridesetak godina ( tako bar tvrdi) i ne čekaš da ti Koštunica obezbedi radno mesto, a do tada u pauzama od "učenja":mrgreen: koje su i po cela 23/7 u nedelji, promovišeš svetao lik i delo *********a i ostalih šljamova oko dotičnog političara, pa ti je jedan od zadataka da svagde i na svakom mestu opljuneš, primera i mladog Vuka:cool: Jeremića ?:sad2:

p.s. Istanbul mi je jedan od omiljenih gradova i šta fali da Jeremić skokne svako malo do tamo ?:dontunderstand:

ja student nisam, a nisam nikada ni bio. i imam malo vise od trideset godina.
inace ne pljujem po nicejem "delu i liku" kako ti rece [:dash::dash:],samo me interesovalo kako moze neko da dodje u moju kucu na moj poziv, a ja tada moram koje "slucajnosti" da odem do istambula.
ps. inace i meni se svidja istambul, i bio sam mozda pedesetak puta tamo. znao sam jednostavno nekada otici tamo na kafu sa drustvom.
 
Jeremic da je imao i malo politicke moralnosti treba da podnese ostavku posle priznavanja AP Kosovo i Metohija od vecine zapadnih zemalja na mesto ministra inostranih poslova. Inace to bi u tim zapadnim zemljama svaki ministar uradio.
Imali su dobru osnovu Rezolucija 1244 za diplomatsku aktuvnost po zapadnim zemljama medjutim niko od njih nije smeo da ide prstom u oko zapadu iz straha za svoje pozicije jer su i sami svesni da su tu dok drugima odgovaraju .
Управо тако. Биће на власти док буду западу ту требали....мали Јеремић ће да изиграва строгоћу, да шатро удељује неке 'вербалне пацке онима које народ не воли како би се имао утисак да он ту нешко као ради, а уствари, конкретно, не ради ништа.

И треба се поновити ''н'' пута да је Мантер јавно рекао да му је Јеремић обећао признање Космета као независног.
А овај то није оповргао.

Уосталом, како један Јеремић може да води другачију политику од оне коју пропагира ДС?
Да то ради, одавно би био избачен из странке.
 
Dobro, da i jeste tako , KO bi ga zamenio na tom mestu?:dontunderstand:

Možda neko od *********a oko Koštunice koji redovno ručava iliti "obeduje" sa Milom ili ne daj Bože neko od ovih noviteta , otcepljenih radikala ?:sad2:

Moje misljenje je Vladislav Jovanovic nestranacka licnost koji bi mogao da parira i jednom Lavrovu. Smenjen je po zahtevu Mire Markovic sa mesta ministra inostranih poslova.
Ni prosla ni ova vlast ne voli kompententna lica na kljucnim pozicijama tako da cemo i u buducnosti biti svedoci poraza diplomatije Srbije u svetu.
 
Moje misljenje je Vladislav Jovanovic nestranacka licnost koji bi mogao da parira i jednom Lavrovu. Smenjen je po zahtevu Mire Markovic sa mesta ministra inostranih poslova.
Ni prosla ni ova vlast ne voli kompententna lica na kljucnim pozicijama tako da cemo i u buducnosti biti svedoci poraza diplomatije Srbije u svetu.

:ok: Браво што си га се сетио. Одмерен, културан, паметан. Један од ретких који су вредели 90их.
 
Moje misljenje je Vladislav Jovanovic nestranacka licnost koji bi mogao da parira i jednom Lavrovu. Smenjen je po zahtevu Mire Markovic sa mesta ministra inostranih poslova.
Ni prosla ni ova vlast ne voli kompententna lica na kljucnim pozicijama tako da cemo i u buducnosti biti svedoci poraza diplomatije Srbije u svetu.

pa da im taj preuzme fotelju... pa nisu politicari sisali vesla breeee
 
ja student nisam, a nisam nikada ni bio. i imam malo vise od trideset godina.
inace ne pljujem po nicejem "delu i liku" kako ti rece [:dash::dash:],samo me interesovalo kako moze neko da dodje u moju kucu na moj poziv, a ja tada moram koje "slucajnosti" da odem do istambula.
ps. inace i meni se svidja istambul, i bio sam mozda pedesetak puta tamo. znao sam jednostavno nekada otici tamo na kafu sa drustvom.


Nisam ni rekla da si ti student...aludirala sam na neke odavde, a sami će se prepoznati...čitaj malo bolje:P

On ga nije ni pozvao , a ko je , zar moramo da nagađamo?:dash:
Ne dirajte mi u Vuka:evil:...uzdanicu svakolikog srpastva danas.:cool::worth:

Ma šta otići na kafu...znali smo sedeti u kafančetu uveče i neko spomene Istambul , pa se svi potrpamo u automobile i eto ti super provoda od nekoliko dana:cool:...ne razumeju to neki odavde "novopečeni Beograđani" koji moraju da ponesu sendviče za usput kada se upute u centar Beograda:P:lol:
 
:ok: Браво што си га се сетио. Одмерен, културан, паметан. Један од ретких који су вредели 90их.
Inace je kvalitetan covek i ume analiticki da sagleda situaciju kod nas i u svetu znaci covek nije skolon impovizaciji i treba iskoristiti takve kadrove pogotovo u ovoj komplikovanoj situacij u kojoj je dovedena Srbija da i ne znamo ge nam je granica.
 
Moje misljenje je Vladislav Jovanovic nestranacka licnost koji bi mogao da parira i jednom Lavrovu. Smenjen je po zahtevu Mire Markovic sa mesta ministra inostranih poslova.
Ni prosla ni ova vlast ne voli kompententna lica na kljucnim pozicijama tako da cemo i u buducnosti biti svedoci poraza diplomatije Srbije u svetu.

I gospodin čovek - diplomata na nivou...slažem se.:ok:


Ovo drugo...nažalost i tu si u pravu i od većeg zla , zadovoljavamo se ovim što imamo , a za moj pojam , mladi Jeremić se odlično snalazi tu gde jeste.:);)

p.s. Jesi siguran da je Vladislav Jovanović još uvek nestranačka ličnost ? Da se kojom kosmičkom nepravdom ne pojavi informacija da je i njega Koštunica uvukao u zmijsko milogorsko leglo?
 
Poslednja izmena:
I gospodin čovek - diplomata na nivou...slažem se.:ok:


Ovo drugo...nažalost i tu si u pravu i od većeg zla , zadovoljavamo se ovim što imamo , a za moj pojam , mladi Jeremić se odlično snalazi tu gde jeste.:);)

p.s. Jesi siguran da je Vladislav Jovanović još uvek nestranačka ličnost ? Da se kojom kosmičkom nepravdom ne pojavi informacija da je i njega Koštunica uvukao u zmijsko milogorsko leglo?

Ne bih rekao, a i da jeste covek je veliki gospodin da bi stranacke a i sopstvene interese stavljao ispred drzavnih interesa sto je u proslosti dokazao.
Dok je bio ministar inostranih poslova cesto sam ga sretao na Vracaru kako peske ide na posao, a svi znamo ' 90. i sada ko koristi sluzbena vozila i koliko je novca dato za automobile raznih ministarstava.
 
Ne bih rekao, a i da jeste covek je veliki gospodin da bi stranacke a i sopstvene interese stavljao ispred drzavnih interesa sto je u proslosti dokazao.
Dok je bio ministar inostranih poslova cesto sam ga sretao na Vracaru kako peske ide na posao, a svi znamo ' 90. i sada ko koristi sluzbena vozila i koliko je novca dato za automobile raznih ministarstava.

Da jeste stranačka ličnost , tj. pripadnik bilo koje stranke u ovoj našoj Srbijici i da hoće ne bi mogao da to prenebregne...nažalost to je suština kod nas.:thumbdown:

Nemoj ovim " i da jeste" da kvariš tako pozitivan utisak koji je oduvek na mene ostavljao ovaj Gospodin, jer u tom slučaju bih ga posmatrala sasvim drugačije.:confused:
 
Da jeste stranačka ličnost , tj. pripadnik bilo koje stranke u ovoj našoj Srbijici i da hoće ne bi mogao da to prenebregne...nažalost to je suština kod nas.:thumbdown:

Nemoj ovim " i da jeste" da kvariš tako pozitivan utisak koji je oduvek na mene ostavljao ovaj Gospodin, jer u tom slučaju bih ga posmatrala sasvim drugačije.:confused:

Poenta je da u Srbiji ima u svim oblastim kvalitetnih ljudi ali je nazalost kod nas je talog na povrsini, tako ako ne nadjemo cistaca bazena podavicemo se kolektivno u svom bazenu, a komsije ce uzivati i radovati se nasoj gluposti.
 
Poslednja izmena:

Back
Top