Jeremić: Izjave hrvatskih zvaničnika ne ulivaju nadu....dobro jutro Srbine !!!

Dobro, to onda već trebate riješiti među sobom. Neće je niko napisati za vas.

tako ti je to kad nas ko u vicu


Umrli Hrvat i Srbin, pa došli oni kod Sv. Petra.


"Odakle ste vi momci?", pita ih on.
- "Hrvatska."
- "Srbija."

"Auuuuuu... Loše, loše. Ne morate ništa više govoriti. Vi ste nevjernici, grješnici... Idete u pakao obojica. Ali evo, s obzirom na to da mi je Balkan
malo nedefinirano područje, dajem vam izbor, hoćete li u zapadnoeuropski ili istočnoevropski pakao?" reče Sv. Petar.
"Kakva je razlika?" pitaju oni.


"Pa u zapadnoeuropskom ujutro pojedeš žličicu govana i poslije si slobodan, a u istočnoeuropskom isto tako, samo što tamo dobiješ kantu govana."
"Ja sam uvijek bio zapadno orijentiran, dajte meni zapadni." - kaže Hrvat. "Ma, ja neću na taj zapad. Majku im ga spalim. Daj meni istok". - kaže Srbin.
I odu oni tako svaki u svoj pakao. I - sretnu se poslije godinu dana. "Pa, kako je?" - pita Srbin Hrvata.

"Pa i nije tako loše, onako, ujutro pojedeš ono... Jedva se guta, nije lijepo..., ali što ćeš, kad se mora. To ti je - što ti je. Kad samo pomislim što
me ujutro čeka... A kod tebe? Kako je tamo?" upita Hrvat.


"Ma, šta bre da ti pričam, istočna Evropa k'o istočna Evropa. Nekad nema govana, nekad kasni kamion, nekad nema kanti, nekad štrajkaju ovi što
dovoze... Evo do sad ih nisam niti probao.


POUKA: Tko još želi u EU?!


:hahaha::hahaha::hahaha:
 
tako ti je to kad nas ko u vicu


Umrli Hrvat i Srbin, pa došli oni kod Sv. Petra.


"Odakle ste vi momci?", pita ih on.
- "Hrvatska."
- "Srbija."

"Auuuuuu... Loše, loše. Ne morate ništa više govoriti. Vi ste nevjernici, grješnici... Idete u pakao obojica. Ali evo, s obzirom na to da mi je Balkan
malo nedefinirano područje, dajem vam izbor, hoćete li u zapadnoeuropski ili istočnoevropski pakao?" reče Sv. Petar.
"Kakva je razlika?" pitaju oni.


"Pa u zapadnoeuropskom ujutro pojedeš žličicu govana i poslije si slobodan, a u istočnoeuropskom isto tako, samo što tamo dobiješ kantu govana."
"Ja sam uvijek bio zapadno orijentiran, dajte meni zapadni." - kaže Hrvat. "Ma, ja neću na taj zapad. Majku im ga spalim. Daj meni istok". - kaže Srbin.
I odu oni tako svaki u svoj pakao. I - sretnu se poslije godinu dana. "Pa, kako je?" - pita Srbin Hrvata.

"Pa i nije tako loše, onako, ujutro pojedeš ono... Jedva se guta, nije lijepo..., ali što ćeš, kad se mora. To ti je - što ti je. Kad samo pomislim što
me ujutro čeka... A kod tebe? Kako je tamo?" upita Hrvat.


"Ma, šta bre da ti pričam, istočna Evropa k'o istočna Evropa. Nekad nema govana, nekad kasni kamion, nekad nema kanti, nekad štrajkaju ovi što
dovoze... Evo do sad ih nisam niti probao.


POUKA: Tko još želi u EU?!


:hahaha::hahaha::hahaha:

:hahaha: :hahaha: :hahaha::klap: :klap: :klap: :cepanje::rida:
 
Ako mislite da vam je Hrvatska nešto dužna, tužite je.

Мислим да ће ту доћи до вансудског поравнања!!!:per::per::per:



Polako brale,doci ce i to vreme za naplatu dugova...svidelo se to tebi ili ne !

Šta reći na ovo nego se samo od srca nasmijati. :lol:

Само се смеј!!!
ВРЕМЕ ЗА ПЛАКАЊЕ ЋЕ ТЕК ДОЋИ!!!:per::per::per:
Или како кажу "прво играчка - после плачка"!!!

l_1107b235c1ade0d6d4bd15cfe1ab68f4-1.jpg
 
Ala ovj Vuk Jeremic zulja ove hrvate i muslije, izdajnike i lopove, Amere i siptare, cudo jedno. Pola njih ga mrzi i pljuje, pola ga ismeva, a on za divno cudo sve bolji i popularniji kod naroda. Hm... Svidja mi se :)

jedini koga Jeremic "izuljava" ste vi Srbi....samo po obicaju treba vam vremena dok to shvatite...i, meni je osobno drago, da je toliko popularan kod naroda
 
:hahaha::hahaha::hahaha:......uvek se iznova prijatno iznenadim kada vidim da su mentoli jos uvek na slobodi u srbiji.....demokratija , bajo.........:hahaha:

imamo novu naciju u srba.......ateisti.......:hahaha:

e, pa nije to od jucer...vec od...prekjucer
znate da npr. u zandarmeriju ne mozete ako niste "pravoslavac"...
to mu dodje ko da niste Srbin...kazu...mada, ko bi pandure...razumijo...:zper:
 
Najbolji student na Harvardu..:klap:

svaka cast...!!!! AL DA IPAK NIJE MALO ZELEN ??? zivotno iskustvo se ne stice obrazovanjem....jednostavno zivotna mudrost dolazi sa godinama....bojim se da ga svetske kolege ne gledaju kao klinca....ili unuka...kad se slika sa ostalim ministrima izgleda kao da je unuk posetio dedu u satarackom domu...
 

Back
Top