Jelena Karleuša

Ja bih rekla da ti patis zato sto:imas mali ******,nemas para,niko te ne ferma,nebitan si i u svojoj sobi,tako neke stvarno tuzne stvari =(

onaj koji najvishe pricha o nechemu kao o nechijem nedostatku najcheshce prikriva svoj sopstveni nedostatak pokushavajuci da ismeje drugog!! Tako da Mile, nema smisla, razumem ja tebe, nisi ti kriv, takav si rodjen, pa svo ono ratno okruzenje u kom si rastao, pa hormoni zbog osiromashenog uranium-a ....
 
onaj koji najvishe pricha o nechemu kao o nechijem nedostatku najcheshce prikriva svoj sopstveni nedostatak pokushavajuci da ismeje drugog!! Tako da Mile, nema smisla, razumem ja tebe, nisi ti kriv, takav si rodjen, pa svo ono ratno okruzenje u kom si rastao, pa hormoni zbog osiromashenog uranium-a ....

Pa mora svoje nedostatke da podeli sa drugima mozda mu je tako lakse :rida:
 
onaj koji najvishe pricha o nechemu kao o nechijem nedostatku najcheshce prikriva svoj sopstveni nedostatak pokushavajuci da ismeje drugog!! Tako da Mile, nema smisla, razumem ja tebe, nisi ti kriv, takav si rodjen, pa svo ono ratno okruzenje u kom si rastao, pa hormoni zbog osiromashenog uranium-a ....

Dete,ti si gluplji nego sto se to cinilo =))))
Upravo si samog sebe tako ispustao =))))
 
a vidim tebi sarkazam otishao sa sve djokom u nepovrat???

Ne znam ja sa vama narkomanima kako to ide,niste nacisto sa svojim halucinacijama =(

i ovo vam je deco potvrda da budalu niko ne moze da zaje6e koliko budala samu sebe moze!!!! Eto, glupo stvorenje zaje6ati ne mozesh ...

Pa vadi se,ali malo si zakasnio decko =)
Jasno je sad da bi vise voleo da imas zensku pisu =)
 
Ne znam ja sa vama narkomanima kako to ide,niste nacisto sa svojim halucinacijama =(



Pa vadi se,ali malo si zakasnio decko =)
Jasno je sad da bi vise voleo da imas zensku pisu =)

phahaha opet svoje zelje, iskustva, vlazne snove i prichice kojima su ti roditelji ochigledno punili glavu pripisujesh drugim ljudima.... pa dobro majku mu stani ispred ogledala, stavi ruku na srce i kazi PA JEL TO CHOVEK?!? Do dushe nece ti se svideti odgovor od komshija al' ajde sad...
 
Sto se vredjas sto sam to rekao javno...Izvini trandzice, pa vidim prvi pominjes porodicu pa reko mozda ti se svi pobili da te ne gledaju tako bolesnog...Svaka im cast skratili sebi muke!

Cekaj,ti kazes da je Jelena sa svojim ponasanjem primer ruznog,a ti sa svojim primer lepog? =(
Ja ne vidim dete da si ti nesto bolji u svoj svojoj podsvesnoj velicini.Sta vise po tvom recniku i stilu rekla bih da si kud i kamo prizemniji od nje =(
 
Cekaj,ti kazes da je Jelena sa svojim ponasanjem primer ruznog,a ti sa svojim primer lepog? =(
Ja ne vidim dete da si ti nesto bolji u svoj svojoj podsvesnoj velicini.Sta vise po tvom recniku i stilu rekla bih da si kud i kamo prizemniji od nje =(

A prizemnost je kad si ono shto jesi, kad se ne folirash pred kamerama i ostalo??? Nisam znao, dobar taj sistem vrednosti majku mu....
 

Back
Top