Jelena Jankovic

Jelena je moja omiljena teniserka...obozavam je...uvek je nasmejana...i sve bi uradila za srbiju...
stvarno mi je zao sto ima ljudi koji misle da se folira...ja mislim da to ne radi...vise puta sam navela razloge...
 
Pa ne znam shta je sad hteo nordic sa ovim otvaranjem tema za svaku teniserku. Mozda da se opet izjasnimo o svakoj posebno. Vec sam rekao da mi je JJ omiljena teniserka medju onima koje sada igraju. Ne bih isao toliko daleko da kazem da je obozavam, mada bih je rado posedovao.:lol:


arena10zh0.jpg



Sad JJ kaze volim i ja vas ili Boze svasta - to je Srletova varijanta.:lol:
 
Čini mi se ok. Ali mi se ne sviđa kako jadikuje za te svoje ozljede, igra bezvezni Hopman Cup i onda nešto izjavljuje kako je riskirala ozljede, pa tko je tjera. Sigurno joj ne bi nitko zamjerio da je odustala kad je već bila ozlijeđena.
 
E pa upravo tako! A to sto meni mnogi ne veruju,bas me briga.Zivite u svojim snovima kako su na sportisti najlepsi,najpameniji,nafiniji...Istina nije takva,a vi sanjajte i dalje o Jelni JAnkovic kao finoj i lepoj osobi.Da nije popularna,verovatno je niko ne bi ni gledao.Ima ekstra telo,ali nije bas nista posebno.A ono sto se desilo u Delti,glup je onaj ko mi ne veruje.Ja sam stajao na nekoliko metara odatle i sve sam video i cuo. KRAJ.
 
Slazem se....sophie
Srle, ne znam sta da ti kazem,osim da mozes da mislis sta god hoces...cak i da smo mi glupi sto je gotivimo,ali neces nista promeniti,bar ne u mom slucaju...ja ne mislim da su sportisti najlepsi,najbolji...svi mi imamo svoje mane...to je normalno...ima sportista koje ne gotivim i koje gotivim...a jelenu najvise gotivim...niko ne sanja jelenu kao finu i lepu...cinjenica je da ona to jeste...
 
@Srle

Srle shta se odmah zestis vidis valjda da se zezam.

@a-n

Hopman kup nije bezvezan, ako znas da su ga osvajali Federer i Hingis, Monika Seles i Jelena Dokic, Serena Vilijams, Stefi Graf... Taj Hopman kup je igrala cela ulica, ali sada nasi iz nekog vama poznatog razloga ne treba da ga igraju...

A na Hopman kupu su igrali i Ana i Novak pa niko nije pljuvao Anu zbog toga.

A drugo sponzor turnira je Hyundai:

JelenaHyundai.jpg


A sto se tice povrede takav joj je bio horoskop. Mogla je da se oklizne u kupatilu ili da je nabode neka budala kolima na pesackom prelazu. Evo zadnji put se povredila na treningu i sta sad - po toj vasoj logici treba da prestane da trenira jer moze da se povredi...
 
@nordic

Mislim da je to losa ideja. Ne vidim nijedan razlog zasto bi se rezultati nekih tenisera pratili odvojeno od drugih. Cak ovo onemogucava normalno pracenje, jer umesto jedne teme tenis sada treba sarati po deset tema. Kad se bude igrao RG - shta onda - jedan pasus na temi o JJ pa jedan na temi o Ani, a ako igraju zajedno za reprezentaciju ili jedna protiv druge shto je vrlo izvesno i neizbezno gde to staviti...

Priznaj hteo si da otvoris fan klub Rafe i Marije a ovo kao da nam zamazes oci. :D
 
ne,hteo sam da otvorim pojedinacne teme za one tenisere koji to zasluzuju!! to sto su mi Rafa i Marija omiljeni ne znaci nista

kad dodje taj famozni RG pisite lepo na WTA temi gde ce biti praceni rezultati i svih drugih teniserki.

pored toga,sve te teme su postojale i na Ostalim Sportovima
 
Ej ljudi,nemam ja nista protiv vas,verujte mi....No samo ne volim kad se nasi igraci dizu do bozanstava,to me nervira.I ne znam sto mi ne biste verovali za neke stvari koje pisem,nemam razloga da vas lazem.

A za onu pricu od malopre da je mogla da se saplete u kadi i slicno...Malo je off topic,al da kazem.

Pre dve godine,cini mi se,golman Kanjizares bio pozvan da brani za Spaniju(fudbal),i to kao prvi golman.I sve bi bilo lepo,da covek nedelju dana pred,cini mi se,Prvenstvo Evrope nakon tusiranja nije uzeo svoj omiljeni parfem.Ispao mu je iz ruke,on refleksno probao da ga zaustavi nogom da ne padne,i parfem se slomi sto o nogu sto o plocice...A njemu stopalo toliko ode u aut da nije mogao da igra mesec dana! Naravno,o Prvenstvu Evrope da ne pricamo :D :D :D

Ili jos smesniji slucaj Novickog...Pokusao pred trening da navuce patiku ali da ne odvezuje pertle.Toliko se napinjao,da kad mu je noga napokon uletela u patiku,povredio je tetivu-dve nedelje bez treninga :D

I najgluplja od svih...Djanluka Vijali sutira penal i polomi nogu.E to verovatno jos niste videli :D
 
Obozavam Jelenu.Ona odlicno igra.Zao mi je sto se ove sezone mucila nesto u pocetku oko povreda,nadam se da se u potpunosti oporavila i spremna za osvajanje Roland Garosa.Sto se tice njenog izgleda ne znam sta toliko polemisu.Izgled nije vazan vazno je tenisko umece koje Jelena naravno ima.
 
Obozavam Jelenu.Ona odlicno igra.Zao mi je sto se ove sezone mucila nesto u pocetku oko povreda,nadam se da se u potpunosti oporavila i spremna za osvajanje Roland Garosa.Sto se tice njenog izgleda ne znam sta toliko polemisu.Izgled nije vazan vazno je tenisko umece koje Jelena naravno ima.

ako ona osvoji pomenuti RG ja se besim o prvo drvo!!! ima ta jos da uci da servira da bi nekim slucajem prisla Belgijanki (naravno,ne na RG-u jer je ova tu nepobediva)
 
Užasna mi je. Na stranu to što se prepadnem svaki put kada daju close-up, antipatična mi je i kao ličnost i doživljavam je kao izuzetno prepotentnu i uobraženu osobu.
Kad smo kod tenisa igra OK, nije loša ali uopšte nije najbolja kao što mnogi vole da kažu i mislim da nema apsolutno nikakve šanse da sa ovim foliranjem i prenemaganjem dođe do 1 mesta na WTA listi.
 

Back
Top