Uros_92
Veoma poznat
- Poruka
- 10.326
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Jelena Janković našla se u skandalu zbog reklame za banku sperme u Švajcarskoj, koja je bez znanja srpske teniserke iskoristila njen lik!
U pitanju je foto-montaža na razglednicama, koje su se mogle kupiti na trafikama širom Švajcarske po ceni od dva franka, a na kojima na nemačkom jeziku stoji natpis: "Donatori, izvolite", sa likom Jelene Janković, koja ima napućena usta, prenose Večernje novosti.
Skandal je izbio kada su mediji objavili ovu vest, posebno list "Blik". Publikacija je ekspresno povučena iz prodaje, a počela su da se ređaju i izvinjenja.
- Niko od nas nije znao da je na slici gospođica Janković. Izuzetno nam je žao zbog neprijatnosti koje smo joj stvorili i izvinjavamo se zbog greške - rekao je izvršni direktor izdavačke kompanije "Modern tajmsa", Andreas Mamerov, prenose Novosti.
Slično je postupio i lanac kioska "Valora", na kojima su se prodavale ove "šaljive razglednice", čiji čelnici tvrde da svu odgovornost snosi nemački dobavljač.
Razglednica je uklonjena i sa onlajn prodavnica, nepunih 24 časa po objavi teksta u "Bliku".
![]()
Smesi joj se novo milionce u blistavoj karijeri!!!
Jelena nije bitna lepota,bitno je znanje i kvalitet. Samo hrabro i ne osvrći se na ne važne likove oko tebe.![]()
JJ i Tipsar igraju za Srbiju u miksu na OI u Londonu.
Bas mocna slicica JJ.
http://sportservis.name/wsw/index.php?p=91&ni=23160
Jelena Janković manekenka kompanije "Fila"
SIDNEJ - Najbolja srpska teniserka Jelena Janković potpisala je danas ugovor sa kompanijom "Fila" i ubuduće će nositi opremu tog renomiranog italijanskog proizvođača.
"Uvek su mi se dopadali moderni modni dizajni "File" i posebno cenim njihovu posvećenost da u naš sport unesu lepotu i modu. "Fila" ima tako bogatu tenisku istoriju i čast mi je da nosim isti brend kao i zvezde kojima sam se divila kao dete", rekla je Janković, donedavno zaštitno lice kineske kompanije "Anta", koja je u vlasništvu "File", a prethodno je nosila "Ribok" opremu.
Direktor kompanije "Fila" Džin Jon rekao je da je oduševljen što je nekada najbolja teniserka sveta postala član njihove porodice.
"Njen stil van terena i na njemu dosledan je šampionima koji su nosili brend "Fila" još od sedamdesetih. Kako ulazimo u 101. godinu Fila brenda, naša privrženost sportu, koji je tako važan deo naše istorije, biće pojačan vezama sa sportistima svetske klase, poput Jelene“.
Opremu kompanije "Fila" proslavio je legendarni Sveđanin Bjern Borg, a trenutno je najveća zvezda Janko Tipsarević.
Ovu opremu nose i Jelena Dokić, kao i Ruskinje Vera Zvonareva, Svetlana Kuznjecova i Nađa Petrova.
Izvor, Tanjug... http://www.tanjug.rs/novosti/29522/jelena-jankovic-manekenka-kompanije-fila.htm