Jel zna neko,kako da prikljucim ovaj zvucnjak

Molim za pokoc
Oko povezivanja
 

Prilozi

  • IMG_20200901_151452.jpg
    IMG_20200901_151452.jpg
    61,3 KB · Pregleda: 28
  • IMG_20200901_181834.jpg
    IMG_20200901_181834.jpg
    122,9 KB · Pregleda: 29
Sta da radim sad
Pa ima milion Hi-Level-Low - level konvertera, nastavaka itd... tvoji su predvidjeni za tzv. hi level input jer imaju po 3 pina svaki.

Nisi u beznadeznoj situaciji i ne treba da kupujes posebno pojacalo samo zbog toga, stvarno bi bilo van razuma, samo treba povezati te 3 zice na novi dzek kako treba i to je to, verovatno ce neko od forumasa da pomogne savetom ko ima malo vise iskustva a dotle mozda i ja iskopam nesto.
 
sve zavisi gde ih kacis i jel imaju pojacalo u sebi...kako si nejasan decko,ko da nas zajebavas. :) seci konektore i zakaci ih za neki muzicki stub ako imas,mini liniju itd...ako imas za kompjuter onaj vufer kutiju sa pojacalom,seci konektore i zavesi neke odgovarajuce, bananice ili cinceve.
Ti zvučnici očigledno imaju neku elektroniku u sebi za koje treba i napajanje? Nedavno sam od PC-zvučnika napravio obične zvučne kutije: Izbacio svu elektroniku i izveo po dve žice direktno sa zvučnika!
 
ma sa zvukom se lako radi, odseces konektore, prespojis dve zice i sve sljaka bez problema...jedino ne valja slabe zvucnike na jako pojacalo, izgorece za par sati ili par dana, mozda i trenutno...kao ja sto sam kacio zvucnike od auta,one jajaste na kucno pojacalo od 50 vati. visokotonci izgoreli jako brzo,a basovi cepaju i dan danas,samo ne sme se preterivati sa pojacavanjem zvuka.
 

Back
Top