Jel vam se deshava

i/ili koliko chesto..da vam se riba, zzena, shvalerka toliko isvrshava da njeni svrsh tj ejakulacija probije jorgan, charshav i natopi dushek :confused: :eek: i posle kad ustane josh joj niz noge curi :eek:
i da..shta je uzrok tome..dobar kurazz, dobar ebach, hemija, fizika, biologija, visha kosmichka sila ili sve zajedno? :eek:

i kad ste poslednji put imali nenadyebiv sex? :p :eek:

:heart::mrgreen:

Дешава се, али не знам узрок. Ја предпостоављам да баш много ужива када толико сврши... Није само до мене ја мислим, некада сврси толико, некада не, а ја сам исти :D
 
@tema
Cuo sam da se desava.
:p
nisam nikad ejakulirala..bem li ga kazu da se retko desava
al mislim ako je to pokazatelj dobrog seksa..mislim to ima veze sa fizionomijom
cak nisam sigurna ni da bih zelela to da se desi...smara me preterana vlaznost...najbolji trip je na suvo
ipak mislim da je do hemije..opushtenosti sa partnerom, njegovim alatom i znanjen, iskustvom.. pa ako si uska i suva boli i njega i tebe..ako nisam vlazzna znachi da me tip nije napalio, logichno..shta je cool kad je suvo, ne kapiram..pa i kad ga pushish ne treba da budu suva usta..al nebitno, ovde se ne radi o vlazznosti u toku sexa, nego o zzenskom vrlo jakom orgazmu/orgazmima koje prati ejakuliranje :)
Takvo svrsavanje je najbolje...
Ja kad svrsim.....svuda se sliva!
bash super, drago mi je zbog tebe :lol:
Дешава се, али не знам узрок. Ја предпостоављам да баш много ужива када толико сврши... Није само до мене ја мислим, некада сврси толико, некада не, а ја сам исти :D
ili s nekim se ne desi nikada, s drugim vrlo vrlo chesto..hmmm...shta li je to ... :p
 
ako nema predigre nema stimulansa ne moz da ovlazis u sekundi :)
vece trenje bolji osecaj..vlaznost smanji trip
ejakulacija nema veze sa partnerom i opustenosti...vlaznost vec moze da ima
a sve to uopste ne mora da ima veze s jacinom orgazma
 
eee nekad bas bude vlazno i bude vlazan i carsav ali nema pojma da li je od njegove ili moje pljuvacke, znoja ili izlucevina....missim, nije mi ni bitno...ne tripujem oko ograzma niti njegove jacine i duzine, mnogo mi je bitniji sam ugodjaj u toku sexaa orgazam je samo logican sled....za vikend sam imala takve orgazme da mi nije bilo dobro posle, srce mi je bilo u grlu i nisam mogla da se mrdnem a da ne spominjem da sam bila sva zgrcena minutima posle....jes to kao waaaaaaaau ali se tako smoris is ve te boli da ti posle nije ni do cega.....zudim za redovnim odmerenim sexom :D, ovaj neredovni me ubi u pojam i ribicu....:D
 
i/ili koliko chesto..da vam se riba, zzena, shvalerka toliko isvrshava da njeni svrsh tj ejakulacija probije jorgan, charshav i natopi dushek :confused: :eek: i posle kad ustane josh joj niz noge curi :eek:
i da..shta je uzrok tome..dobar kurazz, dobar ebach, hemija, fizika, biologija, visha kosmichka sila ili sve zajedno? :eek:

i kad ste poslednji put imali nenadyebiv sex? :p :eek:

:heart::mrgreen:

Biologija srećo, biologija, ***** se tu ne pita za zdravlje.
 
Pusti kasnije stopericu, pa ce da bude u sekundi.

nisam piskila u gace samo na musku pojavu ni sa 16 pa sigurno necu ni sad :neutral:
o hebote mora da je frigidna cim ne pada u trans cim vidi ****** :roll:
ako mogu za dve minute bez potoka ja bas ne vidim da imam problem
ali boze moj uvek ce se naci neko da mi objasni sta u stvari meni prija :lol:

znaci ako se prodje suvom rukom po dasci oseca se svaka neravnina osecaju se bolje konture i vece je trenje..kada se ista ruka nasapunja osecaj je drugaciji jelte
fizika,biologija..svaki oragnizam je razlicit
 
Desawa mi se.. kad sam jako napaljena :rumenko: Kako neko ranije u temi reche - "fonatnica" :rumenko: Ali mislim da je to kod mene i malo fizioloshki, poshto inache obilno.. i wlazzim :rumenko: a slichno mi se deshawa i kad se sama.. zanesem :rumenko:
A nisam primetila da mushkarcima to smeta... :think:

Nenadje6iw bio pre skoro 2 mesecca.. :sad2:
 
nisam piskila u gace samo na musku pojavu ni sa 16 pa sigurno necu ni sad :neutral:
o hebote mora da je frigidna cim ne pada u trans cim vidi ****** :roll:
ako mogu za dve minute bez potoka ja bas ne vidim da imam problem
ali boze moj uvek ce se naci neko da mi objasni sta u stvari meni prija :lol:

znaci ako se prodje suvom rukom po dasci oseca se svaka neravnina osecaju se bolje konture i vece je trenje..kada se ista ruka nasapunja osecaj je drugaciji jelte
fizika,biologija..svaki oragnizam je razlicit

Ko ti drma kavez? Sta ti je?

Samo sam ti napisao da je relativno merenje vremena. Sta tebi prija... Mislis da je nekoga briga?
 

Back
Top