Jel vam se deshava

i/ili koliko chesto..da vam se riba, zzena, shvalerka toliko isvrshava da njeni svrsh tj ejakulacija probije jorgan, charshav i natopi dushek :confused: :eek: i posle kad ustane josh joj niz noge curi :eek:
i da..shta je uzrok tome..dobar kurazz, dobar ebach, hemija, fizika, biologija, visha kosmichka sila ili sve zajedno? :eek:

i kad ste poslednji put imali nenadyebiv sex? :p :eek:

:heart::mrgreen:

Nije mi se nikad desilo toliko vlage. To valjda moras yebati 3 sata. A ne moze mi se ceo dan sastojati u torbanju.
 
''Ženska ejakulacija je izbacivanje tečnosti iz uretera ili mokraćnog kanala. Treba naznačiti da ta tečnost nikako nije urin i da je njeno izbacivanje obično praćeno veoma jakim orgazmom. Dakle, iako se ta tečnost izbacuje iz mokraćnih kanala, hemijskim analizama je utvrđeno da to nije urin. Svim onim muškarcima koji se povodom toga pitaju je li senzacija prilikom ejakulacije kod žena slična njihovoj, treba odgovoriti da je ona - daleko snažnija. :cool:

U procesu ejakulacije kod žena učestvuju zapravo specifične žlezde, koje se nalaze oko mokraćnice. Te žlezde su sazdane od specifičnog tkiva, veoma sličnog tkivu prostate kod muškaraca, i luče tečnost sličnu onoj koju proizvodi prostata. Pri tom, razume se, ne luče sve žene iz ovih žlezda istu količinu tečnosti, tako da je kod nekih ona nalik na nekoliko kapi, dok je kod nekih nalik na omanji izliv.
nemaju sve žene mogućnost ejakulacije! Čak i ako žena poseduje ovaj divan dar, do ejakulacije neće doći svaki put kada dođe do seksualnog uzbuđenja. Oni muškarci koji imaju žene sposobne za ejakulaciju - pravi su srećkovići; a žene koje imaju ove sposobnosti - više su nego srećnice.'' :cool:
 
ja u vojsci u selu...ona uciteljica u selu...
ja 20...ona 35....
ja nezenjen ....ona udata i dvoje dece...ja prosecan...ona ***** boli glava...
skinem kosulju vojnicku...ona legne...
posle seksa...nisam mogao da je obucem...mokra ...cedio sam je...
samo tad ...i ni sa jednom vise...ikada....
moje misljenje....sve to ide iz glave...a ne do jebbaca...nij pohvalno po mene...ali tako je...
sta sam ja tad mogao da budem jebbac....zagorela vojnichina ...koja svrshi posle ...par uboda...
eto...
 
ja u vojsci u selu...ona uciteljica u selu...
ja 20...ona 35....
ja nezenjen ....ona udata i dvoje dece...ja prosecan...ona ***** boli glava...
skinem kosulju vojnicku...ona legne...
posle seksa...nisam mogao da je obucem...mokra ...cedio sam je...
samo tad ...i ni sa jednom vise...ikada....
moje misljenje....sve to ide iz glave...a ne do jebbaca...nij pohvalno po mene...ali tako je...
sta sam ja tad mogao da budem jebbac....zagorela vojnichina ...koja svrshi posle ...par uboda...
eto...

a di je ona služila, kad je bila tako napaljeta...? :eek:
 
zar nije utvrdjeno da ejakulacija potice od zlijezda koje se ektiviraju stimulacijom g tacke?
posto utvrdise da g tacka ne postoji, treba da sacekamo zvanicno obavjestenje da ni ejakulacije nema
ta tecnost je samo obmana, dvoma se pricinilo, mozda su i sam sex sanjali
 
''Ženska ejakulacija je izbacivanje tečnosti iz uretera ili mokraćnog kanala. Treba naznačiti da ta tečnost nikako nije urin i da je njeno izbacivanje obično praćeno veoma jakim orgazmom. Dakle, iako se ta tečnost izbacuje iz mokraćnih kanala, hemijskim analizama je utvrđeno da to nije urin. Svim onim muškarcima koji se povodom toga pitaju je li senzacija prilikom ejakulacije kod žena slična njihovoj, treba odgovoriti da je ona - daleko snažnija. :cool:

U procesu ejakulacije kod žena učestvuju zapravo specifične žlezde, koje se nalaze oko mokraćnice. Te žlezde su sazdane od specifičnog tkiva, veoma sličnog tkivu prostate kod muškaraca, i luče tečnost sličnu onoj koju proizvodi prostata. Pri tom, razume se, ne luče sve žene iz ovih žlezda istu količinu tečnosti, tako da je kod nekih ona nalik na nekoliko kapi, dok je kod nekih nalik na omanji izliv.
nemaju sve žene mogućnost ejakulacije! Čak i ako žena poseduje ovaj divan dar, do ejakulacije neće doći svaki put kada dođe do seksualnog uzbuđenja. Oni muškarci koji imaju žene sposobne za ejakulaciju - pravi su srećkovići; a žene koje imaju ove sposobnosti - više su nego srećnice.'' :cool:

Znaci kao sto ne postoji suha krpa na dnu mora, tako ne postoji suha zena koja je upravo svrsila.:)
 

Back
Top