Jednostavno Rusi!

Ко је то засмрдео ,,700 пута"?
А да Србија није америчка кучкица то не види само онај ко мисли да ће Русија ући у ЕУ и НАТО.
Одвали исто за Кину па да зовемо лИјечника о истом трошку.

srbija jeste američka kučkica i to ona najbednija i najjadnija..dno dna..talog... prosto više ne znam da li grešim ako srbiju pišem malim početnim slovom.. to više i nije država nego teritorija ograničena drugim državama.
 
Ideja svih takvih sistema je da ih bude dovoljno. Nije vazno i ako sistem moze da gadja 20 meta - ako ti posaljes 21 raketu da ga unisti. Sustina je u brojnosti. Sirija koja bi imala jedno 50 kompleta tog sistema - ne bi imala nikakvih problema sa vazdusnom gnjavazom zapada.

Sustina je u znanju, dzaba Siriji milion razlicitih sistema kad nisu u stanju da ih koriste, nije to playstation pa da pritisnu dugmic i sve gotovo. Potrebno je nekoliko godina obuke i usavrsavanja da bi PVO funkcionisala. Asad nema vremena da se sa takvim stvarima zajebava.....
 
Evo, ja ti verujem, jer znam kako je do sada bilo.Rusija vodi defanzivnu politiku, Amerika ofanzivnu, a njihove veze još niko nije shvatio.

Njihove veze se zasnivaju na ja tebi ti meni....Rusija je zadnjih godina ratovala,a da se rec nije pomenula iz navodnih demokratskih zemalja.Uzela deo Gruzije,proglasila za svoju teritoriju...itd,da ne sirim pricu.I jedni i drugi gledaju samo svoj interes,i tako ce i ostati.Sta mislis,zasto Ameri i Rusi planiraju da naprave supertunel izmedju Kamcatke i Aljaske???Da bi ratovali kroz isti?U sukobe i antagonizam izmedju Amerike i Rusije mogu da poveruju usamo glupi Ameri,koji veruju sve sto vide na TV,i glupi Rusi i Srpski rusofili.Obican,preplasen narod,koji u navodnim protivnicima vidi opasnost,i ne zapita se zasto su vojni budzeti astronomski.....
 
Rusi se jednostavno preracunavaju sta im se vise isplati i radice u skladu s tim. To je skola i za nas i primer na kakav nacin treba da se razmislja kad se vodi drzava.

Sa S-300 ili bez do vojne intervencije zapada jos nije doslo a nece ni doci.Rusi redovno dostavljaju Siriji vojnu pomoc za KoV kao i politicku blokirajuci rezolucije o Siriji u SB OUN.Do zone zabrane leta iznad sirije nije doslo pa RV SAA moze neometano da poliva drekavce.Podrska Rusije Siriji je nedvosmislena i samo je smesan i krajnje neozbiljan covek moze dovoditi u pitanje
 
rusi su prdnuli u čabar..dugooo mi je trebalo da se uverim u to..mislio sam da su barem sila za respekt, kad ono nula.. po mnogo toga šta se skoro izdešavalu, sumnjam da po snazi mogu parirati i nemačkoj, kamoli nekom jačem..eto, reko im izraelski premijer "njet" i oni odmah utrrčali u kućicu..xexexe e moje pijandure..

Alkoholicari nikad nisu imali karaktera a poznata je ona narodna gde pijandura svasta kaze a onda ga neko za te reci propisno istambura pa uvuce rogove i valja se u kaljuzi.
 
Bravo.

Verujem da će se mnogi putinofili iznenaditi kad Rusija uđe u EU i to pre Srbije.
Zapad za sada pokušava da uzme sve ( sirovine, rude, poljoprivredno prostranstvo, voda, energenti) ali Rusija će "izboksovati" da Zapad dobije dosta ali da ostane i za Rusiju više nego dovoljno.

Kad se konačno dogovore o procentima, eto Rusije i u EU i u NATO.


Ovo je i tačno ako se čita u bukvalnom značenju. Naime, Rusija je već mnogo puta ulazila na te prostore. I tačno - mnogi bi bili pozitivno iznenađeni ako bi se to desilo opet.

Takođe, Rusija je istorijski dobar bokser, tako da će u slučaju dogovora oko nekih procenata - setimo se samo podela nekih zemalja 50 - 50 posto, 40 - 60 i slično - za Rusiju biti i više nego dovoljno a za Zapad koliko bude moglo.

Jedino ako se ne misli na teritoriju same Rusije? U tom slučaju preporučujem obavezno prelistavanje Istorije za OŠ. Obavezno.
 
Samo da iskoristim ovu priliku da "rknem" jednog zelembajca na Ruse...

spitting-smiley-emoticon.gif
 
Poslednja izmena:
Ideja svih takvih sistema je da ih bude dovoljno. Nije vazno i ako sistem moze da gadja 20 meta - ako ti posaljes 21 raketu da ga unisti. Sustina je u brojnosti. Sirija koja bi imala jedno 50 kompleta tog sistema - ne bi imala nikakvih problema sa vazdusnom gnjavazom zapada.

To bi trebalo da je nemoguće jer S300 ima domet valjda oko 400+ km a najdalekometnija avio raketa oko 150 km.
Dakle S300 ima "duže ruke" ali izgleda da Izraelci znaju kako da ga "oćorave" i kecaju izbliza.
 
Poslednja izmena:
Od toga nema nista - ni jednima ni dugima takvo sto ne pada na pamet .... Rusija i Zapad su dva sveta razlicita i nikad nece verovati jedni drugima ....

A kraj tog rivalstva je vise nego jasan - Rusija ce biti sve mocnija , jaca , bogatija i veca , dok Zapad propada i deli se na vise centara .....

Nema to veze, ni Francuska ne veruje Britaniji a Amerika nikome ( u vreme napada na SRJ, nisu hteli ni da slete B2 avionima u Evropu, na savezničke aerodrome).
Velike sile mogu da budu u savezu a da doza nepoverenja ostane.

Uostalom, to što mi, čak ne ni svi, zilotski mrzimo Amerikance ( a ne američku spoljnu politiku) ne znači da Rusi imaju iste poglede na njih.
Čak ih i Putin u govoru obavezno spominje kao "naši zapadni prijatelji" i "naši zapadni partneri" :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
To bi trebalo da je nemoguće jer S300 ima domet valjda oko 400+ km a najdalekometnija avio raketa oko 150 km.
Dakle S300 ima "duže ruke" ali izgleda da Izraelci znaju kako da ga "oćorave" i kecaju izbliza.

Eksportne verzije imaju domete 150 - 200 km - i manje punjenje .... kao sto to svi rade .... Taj domet postizu samo verzije za Rusku vojsku .....
 
Bravo.

Verujem da će se mnogi putinofili iznenaditi kad Rusija uđe u EU i to pre Srbije.
Zapad za sada pokušava da uzme sve ( sirovine, rude, poljoprivredno prostranstvo, voda, energenti) ali Rusija će "izboksovati" da Zapad dobije dosta ali da ostane i za Rusiju više nego dovoljno.

Kad se konačno dogovore o procentima, eto Rusije i u EU i u NATO.

koliko gluposti u samo jednoj recenici.da se dogovore o procentima RUSKOG bogatstva koje ce rusi DATI zapadu?pa nisu rusi podanicki nastrojeni kao ti i TEBI slicnima.kroz istoriju su dokazali da nedaju SVOJE.
 
Stvarno je tesko razlikovati Vucistu od Cediste. Potpuno su se poistovetili. Rusija ce uvek pomoci onome ko ne sedi na dve stolice. Ne traziti u ovome opravdanje za izdaju.

Тачно. Не можеш ти да сарађујеш са Русима, а хоћеш у ЕУ и хоћеш у исто коло са Немачком. Дакле или ћеш са Русима или ћеш са Немачком и ЕУ. Па бирај. Мислим да је олош и издајник Вучић већ изабро.
 
Zasto bi bilo sta isporucivali tom oloskom rezimu koji treba da nestane sa lica planete Zemlje? :dontunderstand:

- - - - - - - - - -

Тачно. Не можеш ти да сарађујеш са Русима, а хоћеш у ЕУ и хоћеш у исто коло са Немачком. Дакле или ћеш са Русима или ћеш са Немачком и ЕУ. Па бирај. Мислим да је олош и издајник Вучић већ изабро.

Znaci, Rusija nece da saradjuje sa onima koji saradjuju sa njihovim najbitnijim partnerom. Logika na nivou.
 

Back
Top