Jednostavna pitanja

Enfroz2891.:
Pa chekate..al za Abramovciha il Richarda Gira na magarcu.

Nikog ja ne cekam.Je l to tesko shvatiti, a znam da jeste tesko da shvate to svi, da nije najveca sreca porodica i dete.To je duboko ukorenjeno, i pored svih prica "Ma nije mi najvaznije da se udam, ne druzim se ja zbog toga, nego zbog provoda" u jednom trenutku kad se udaju svaka devojka onda kaze "Evo udala sam se, uspela sam, to je to, kakav provod bre, ja cu sad da budem majka i supruga, to je uspeh" i onda pogaze sve one dane provoda i stide se tih dana. :D U narodu je duboko ukorenjeno uverenje da jednostavno svako mora da zeli decu!

Za mene su deca sporedna stvar.Nikog ne cekam. :D
 
Enfroz2891.:
Ili Shumahera...
Bwrrrrrrrrrrrm,bwrmmmmmmmmm,bwuuuuuuum,.......

Cekam samo preseljenj u Beograd, ali hajde ti to sad objasni narodu, ja sam to stalno ponavljala a niko mi ne veruje.Samo cekam odseljenje, udaja i deca, to mi je sve sporedno, nije da necu, ali nije ni da hocu.Ja sam drugacija, nije mi to vazno. :D Niko to ne moze da shvati, po neko moze, ali oni koji to shvataju oni isto kao i ja nikad to ne mozu da dokazu ovima koji zele porodicu i decu.

Shumahera nemam gde da docekam, hotele mrzim, a inace bih ga cekala.
 
I ja isto to mislim.Da nije brakova i zelje za potomstvom niko se ni sa kim ne bi druzio.Covek je drustveno bice i reproduktivno.Zahvaljujuci vecini i mi kojima nije brak i porodica na prvom mestu, i mi smo drustvena bica.A inace, kad nikoga ne bi zanimo brak ni potomstvo niko se ni sa kim ne bi ni druzio, svaki covek bi ziveo odvojeno, ne bi imalo potrebe za fizickim kontaktom pa tako bi verovatno svako imao svoju teritoriju i tu nalazio sebi hranu i sve sto mu je potrebno za opstanak.
 
luckastalutkica:
I ja isto to mislim.Da nije brakova i zelje za potomstvom niko se ni sa kim ne bi druzio.Covek je drustveno bice i reproduktivno.Zahvaljujuci vecini i mi kojima nije brak i porodica na prvom mestu, i mi smo drustvena bica.
Pa onda iz tvog stava,da ne zelish brak i decu ili da ti to nije prioritet,proizilazi da nisi drushtvena?
 
i tako, svi sa kojima se druzim me privlache na neki nachin, privlachnost je jako shirok pojam sa jedne strane, ali sa druge i tesnoj vezi sa sexom... tako da, to ne znachi da bi yebala drugrice i drugove (dobro mozda neke..drugarice), ali bez sex. nagona sve to pada u vodu... mozda
 
Enfroz2891.:
Da li bi kao vrsta izumrli da nema sexualnog nagona...privlachnosti izmedju polova?
Dal bi bilo yebanja?
Dal bi bilo brakova?
Mozda bi se nashao neko iz principijelnih razloga da se zrtvuje za ekipu,pa da prioduzi ljudski rod,i tako to....?
Mislim da je savrseno logicno da uopste ne bi postojale bilo kakve bi-polne vrste da nema tog primal insticta.
 
Nema seksualne tenzije?
Ma dajte, ko bi se mlatio da pricha sa glupom zgodnom devojkom, pritom se pretvarajuci da ga ne zanimaju njene grudi, vec njena unutrasnja lepota, te glupe qurve....
onda bi one bile nesrecne, i samo bi ogavno ruzne/inteligentne devojke bile ramnozavane i onda bi bilo jezivo
 

Back
Top