Jedini normalan (mada i on ima dosta mana i nejasnoća)

Aj ovi ostali su OK , iako je Popovic bosanska lopuza i prodavac magle al je i on normalan ... al da nadje nesrecnog Borka Ilica koji je vise od pola zivota proveo u kladionici , gde je bio i zaposlen dok ga nije DSS vinuo u visine .:mrgreen: Najjace je sto je bio na celu UO nekog javnog preduzeca , a pod zanimanje -strucnu spremu mu je pisalo apsolvent .:hahaha:
Оооо Свето..ту си...ја се таман забринула.:lol::heart:
 
Занимљиво је да се овога ретко ко сећа.;)

Софија...Па сећамо се...:D
Али тај исти ДСС је био у коалицији са ДСом...Да ли си заборавила ту исту праксу и
са СПСом...Нису се нешто бунили Коштуница и екипа...А сад је исти
случај и са СРСом....А ДСС само мудро са стране издаје нека саопштења...
:per:
 
Софија...Па сећамо се...:D
Али тај исти ДСС је био у коалицији са ДСом...Да ли си заборавила ту исту праксу и
са СПСом...Нису се нешто бунили Коштуница и екипа...А сад је исти
случај и са СРСом....А ДСС само мудро са стране издаје нека саопштења...
:per:
Ма бре....боле ме уши за све њих заједно, најискреније.;)
Само ми иду на нерве дупли стандарди- кад је нешто добро, за то је била заслужна читава влада (дсс+дс+г17...), а кад је нешто лоше, Коштуничина је одговорнос у комплету.:roll:
 
...............................оволика сам!
Јесте дошао на власт са ДОСом, то никада нико и није спорио али је такође устао једини чист политичар још од Краља Петра пвог.
Да ли се икада неки лоповлук или афера везала за његово име?
За његово а не за појединце из његовог окружења.


П.С.
Камо срће да могу нешто да профитирам од овог писања........двоје деце хоће да једе сваки дан по пар пута а то кошта.

Pa,s kim si-onakav si ,zar ne...
 
Aj ovi ostali su OK , iako je Popovic bosanska lopuza i prodavac magle al je i on normalan ... al da nadje nesrecnog Borka Ilica koji je vise od pola zivota proveo u kladionici , gde je bio i zaposlen dok ga nije DSS vinuo u visine .:mrgreen: Najjace je sto je bio na celu UO nekog javnog preduzeca , a pod zanimanje -strucnu spremu mu je pisalo apsolvent .:hahaha:

Rekla sam normalniji u smislu da se manje tripuje od Koštunice.
Da je sposoban - naravno da nije :lol:
 
U odnosu na ostale.............jedini.
P.S.
Nikada nisam glasala za njega ali mislim da sam pogrešila.
Jedini političar sa nepromenjenom licnom imovinskom kartom i jedin i koji je odbio sve privilegije...........za pocetak - dovoljno.

To je tačno. I jedini koji se za dva mandata bavio jednom jedinom stvari koju je uspeo da izgubi :lol: Tako da tvoj naslov nije u redu.

Ja sam glasala za njega i svojom nesposobnošću mi je opalio takav šamar da mi još uvek zuji oko ušiju.
Doktor ustavnog prava vladao uredbama ! Sramota !
 
Napred...u septičku jamu naše istorije,sa gamadi koju nam je lešina Voja navukao,dole mačkoljubac.
E,prekinite da pričate o njegovom poštenju,pa čitava moja familija je poštenija od njega pa nije na vlasti,koji je to argument?


Nikakav. al vidiš da je to kod nas vrlina :zcepanje: Umesto da se to jednostavno podrazumeva, za lopovluk se ide u ćorku, ovde se poštenje diže u nebesa.
Eto koliko smo otkačen narod :lol:
 
ma o čemu mi pričamo ovde, bre :lol:
kada ćemo više skupiti moooda (mislim na naše političare) i stvari nazvati pravim imenom
izvoz.
dakle izvoz srbije u 2008. godini najveći je bio na kosovo
i neka mi onda neko objasni, kako to naše vlade i ministarstva izvozom mogu nazvati
snabdevanje robom i uslugama kosovo?
ove godine će u izvoz beležiti i dostavu roba i usluga
i okolinu kragujevca :lol:
 
ma o čemu mi pričamo ovde, bre :lol:
kada ćemo više skupiti moooda (mislim na naše političare) i stvari nazvati pravim imenom
izvoz.
dakle izvoz srbije u 2008. godini najveći je bio na kosovo
i neka mi onda neko objasni, kako to naše vlade i ministarstva izvozom mogu nazvati
snabdevanje robom i uslugama kosovo?
ove godine će u izvoz beležiti i dostavu roba i usluga
i okolinu kragujevca :lol:
To pokazuje da su na vlasti mentalno unezvereni idioti....a ni opozicija nije bolja...
 

Back
Top