Direktor EXPO 2027 ima smešnu diplomu i doktorat

mario80

Legenda
Poruka
59.900
https://nova.rs/vesti/biznis/imam-r...i-covek-omiljenog-projekta-vlasti-za-nova-rs/

https://bonitet.com/ko-je-dusan-borovcanin-direktor-preduzeca-expo-2027/
Direktor expo Singidunum faLkutet i doktorat
Screenshot_2024-03-19-20-30-28-564_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
zato je Vučić imao veliko radno iskustvo pre zasedanja na funkciju...sortirao eksere u gvožđari u Londonu
e i za njega me zabole.

pa i djika je nesto radio :lol:..svercovao antikvitete u svapsku. kupovao ovde od jadnih baba starine, smuva ih da dobije jeftino, uprti ih i onda put minhena i berlina i tamo prodaje za 10 puta vecu cenu.

a radna isustva dizac rampe na parkingu postade ministar vojni sa kolekcijom satova na kojoj moze da mu pozavidi svaki kolekcionar...a zivi na pasnjaku kod hrama :lol:...

i ti debili se danas cude sta av radi :hahaha:
 
e i za njega me zabole.

pa i djika je nesto radio :lol:..svercovao antikvitete u svapsku. kupovao ovde od jadnih baba starine, smuva ih da dobije jeftino, uprti ih i onda put minhena i berlina i tamo prodaje za 10 puta vecu cenu.

a radna isustva dizac rampe na parkingu postade ministar vojni sa kolekcijom satova na kojoj moze da mu pozavidi svaki kolekcionar...a zivi na pasnjaku kod hrama :lol:...

i ti debili se danas cude sta av radi :hahaha:
to je sve krenulo naopako još sa Nikolom Pašićem...tad je dozvoljeno da profesionalni političari nekažnjeno kradu i to od tad traje preko 100 godina....kad prvi profesionalni političar ode u zatvor tek će onda da nam krene nabolje...
 
e i za njega me zabole.

pa i djika je nesto radio :lol:..svercovao antikvitete u svapsku. kupovao ovde od jadnih baba starine, smuva ih da dobije jeftino, uprti ih i onda put minhena i berlina i tamo prodaje za 10 puta vecu cenu.

a radna isustva dizac rampe na parkingu postade ministar vojni sa kolekcijom satova na kojoj moze da mu pozavidi svaki kolekcionar...a zivi na pasnjaku kod hrama :lol:...

i ti debili se danas cude sta av radi :hahaha:
Jbg, zato je Sloba kao iskusan pravnik iz Tehnogasa vodio Beogradsku banku 10 godina, pa kao iskusan bankar iz te banke koja se u medjuvremenu prekrstila u Beobanku vodio Srbiju... rezultate znamo, Tehnogas kupile Svabe, Beogradska banka nacisto propala i ugasena, Srbiju nije mogao da ugasi ali ju je toliko upropsatio da se ni danas nije oporavila.
 
Jbg, zato je Sloba kao iskusan pravnik iz Tehnogasa vodio Beogradsku banku 10 godina, pa kao iskusan bankar iz te banke koja se u medjuvremenu prekrstila u Beobanku vodio Srbiju... rezultate znamo, Tehnogas kupile Svabe, Beogradska banka nacisto propala i ugasena, Srbiju nije mogao da ugasi ali ju je toliko upropsatio da se ni danas nije oporavila.
napisi prigovor ani brnabic sto mu je stavila sina u red gde se ukljucuje mikrofon.
 
a zar si očekivao da neko ozbiljan pristane da bude glavnii u pljački veka? 18 milijardi evra iz kredita za izgradnju nekoliko ogromnih hala koje će posle izložbe da zvrje prazne i samo dodatno troše novac za održavanje...tih nekoliko hala će da naprave za par desetina miliona evra maksimum a ostalo će da podele političari među sobom...
 
Super fakultet Singidunum, Union. Kad obori studenta profesor ide na razgovor kod dekana. Jel ti znas koliko je on platio skolarinu? Ima toga u svetu,slj fakulteti za rad u vukohjebini USA i Kanade.
Pa tako nesto, no nisu to delovi nekog drzavnog ili ozbiljnog privatnog univerziteta to su koledzi, platis i klatis sto kazu. Dobijes neku diplomu, postanes bechelor ali te nijedna ozbiljna firma nece uzeti da radis, cak ni u tim vukojebinama koje spominjes. Isti q.r.ac kao Edukons, Megadens, Union ili Singidunum.

Svojevremeno ja radio u gradskom javnom preduzecu u istoj ulici gde je taj Singidunum (cak se taj "univerzitet" ubacio u objekat od 3000m2 od nase firme, vlasnici "univerizteta" isplatili na ruke vrh u tadasnjoj gradskoj upravi da se uvale u tu zgradu i da je uknjize na sebe a da iz javnog preduzeca i gradske uprave svi zvizducu i prave se da nista nisu videli - ovo je tezak slucaj kriminala koji bas niko od sledecih vlasti nije sankcionisao). Poenta je da je gradskom javnom preduzecu kao sekretarica sedela jedna botoksirana dromfulja sa srednjom birotehnickom skolom, godinama, menjala direktore, svima doodlala k.i.t.u ali nikako nije napredovala... sve dok se jednog dana nije napravila proslavu za njeno diplomiranje na Pravima na Singidunum univeriztetu, dromfulja je sedela za stolom sekretarice generalnog direktora i navodno polagala ispite u tom kupleraju sto su zvali "privatni univerzitet". I paaafff, odmah u roku od prekjuce je postave na mesto izvrsnog direktora preduzeca - do tad ta pozicija nije postojala ali su expresno izvrsili novu sistematizaciju radnih mesta. I sta je dromfulji bilo prvo da uradi? Da smeni glavnog inzenjera preduzeca, tu funkciju je tad obavljao vas forumaski poznanik lionagate. Vas forumaski kolega lionagate je sedeo u tom gradskom javnom preduzecu sledecih 4-5 meseci, bez zaduzenja, bez posla, naravno sa smanjenom platom ali sa dosta slobodnog vremena da trazi posao u dalekoj Kanadi i sredjuje papire za iseljenje porodice... dromfulja je izdrzala na poziciji do promene vlasti u BGD, par godina posle toga, smenili su je i sama je pobegla iz firme u njen salon lepote u lokalu u trznom centru na Obilicevom vencu koji je dobila od gradonacelnika za koga je radila.
 
Poslednja izmena:
u zemlji slepih jedooki je kralj

a slepilo je od 1945. i narodu niko ne zeli da da djozluke.
Pardon, ne znam da li se u Srbiji gledala TV-serija "See", mislim iz 2016-17, Jason Momoa glumi glavnog lika. Pa u toj seriji, na apokaliticnoj Zemlji svi ljudi su slepi, cak i kraljevi i kraljice. Akcidentalno se pojavi po koji covek sa vidom ali ne moze da se izgoozi do pozicije kralja/kraljice te sam se gledajuci tu seriju zapitao da li ja narod bas tako mudar ako ima uzrecicu "u zemlji slepih jedooki je kralj".
 
Pardon, ne znam da li se u Srbiji gledala TV-serija "See", mislim iz 2016-17, Jason Momoa glumi glavnog lika. Pa u toj seriji, na apokaliticnoj Zemlji svi ljudi su slepi, cak i kraljevi i kraljice. Akcidentalno se pojavi po koji covek sa vidom ali ne moze da se izgoozi do pozicije kralja/kraljice te sam se gledajuci tu seriju zapitao da li ja narod bas tako mudar ako ima uzrecicu "u zemlji slepih jedooki je kralj".
pogledaj seriju regime na hbo...tri epizode do sad..zanimljiva.
 

Back
Top