Jedete li na prvom sastanku?

Prvi sastanak bi podrazumevao da si se sa tom osobom vec donekle upoznao jer je nelogicno da pre toga niste komunicirali i pricali o vasom interesovanjima. Bilo upoznavanje na klasican nacin, bilo na sve prisutniji online nacin.

Pa je stoga normalno i da na prvom sastanku dogovorite i veceru/rucak koji bi oboma pasovao ( u smislu vrste kuhinje). Ovo je naravno prica za malo ozbiljnije godine a ne recimo tinejdz doba.

Pa zašto da ne. Ako su se dogovorili da duže preko dana budu zajedno. Čak, kaže jedna riba koja podučava žene na insta, skandinavka inače, da je ponižavajuće da pristanu samo na piće. Da to znači da je muškarac gleda na jeftin način. Ja se sa tim baš i ne slažem. Kako me gleda videću po postupanju prema meni. Ali nekada je lepo i jesti zajedno, posebno ako su se već donekle upoznali preko neta.

p nesto i ti prvi sastanci se trudim da i ne provodimo previse vremena. Ako budete previse, ona ce utripovati da si zagrizao za nju, onda ce da krene da se femka i manipulise, bolje ono sat dva max, jeedinooo ako bas bude od toga nesto bas zanimljivo - a to se ne obavlja na ulici, toliko niko nece crci gladan ili zedan i do sledeceg vidjenja.

Sa mojom suprugom sam se upoznao '98-me, slucajno ali smo razmenili telefone. Posle sam je pozvao i mesec dana smo pricali preko telefona, ona je zivela u Novom Sadu ja u Beogradu, najcesce uvece od recimo 21.00 pa dok nas san ne obuzme. Tako smo se upoznavali.

Posle skoro mesec dana je ona sluzbeno dosla u Beograd, i po zavrsetku njenih obaveza nasli smo se popodne na Knezu. Nas prvi sastanak. Setnja do Kalisa i nazad, svratili na tadasnji Plato i tamo uzeli neku italijansku klopu. Odlicno se secamo i jedno i drugo tog odlaska na Plato, posle nam Plato bilo mesto koje nam budilo secanja. I danas kad prodjemo pored Filizofskog setimo se tog dana.

Pa zašto da ne. Ako su se dogovorili da duže preko dana budu zajedno. Čak, kaže jedna riba koja podučava žene na insta, skandinavka inače, da je ponižavajuće da pristanu samo na piće. Da to znači da je muškarac gleda na jeftin način. Ja se sa tim baš i ne slažem. Kako me gleda videću po postupanju prema meni. Ali nekada je lepo i jesti zajedno, posebno ako su se već donekle upoznali preko neta.
Meni bi bilo glupo na prvom sastanku da jedem. Poenta prvog sastanka je i da se ljudi ispričaju, da kažu nešto o sebi. A umesto toga puna usta hrane na oboje. Neukusno po meni, jednostavno mi ne ide.

Šta da gubim vreme, odmah me zanima šta kako stvari funcionišu. Ako bude sledećeg puta može klopa, ako ne svako svojim putem i zbogom i nikad više. Nemam ja sto života na žene da gubim samo.

p nesto i ti prvi sastanci se trudim da i ne provodimo previse vremena. Ako budete previse, ona ce utripovati da si zagrizao za nju, onda ce da krene da se femka i manipulise, bolje ono sat dva max, jeedinooo ako bas bude od toga nesto bas zanimljivo - a to se ne obavlja na ulici, toliko niko nece crci gladan ili zedan i do sledeceg vidjenja.
pa ne znam. eto, prvi sastanak sa osobom sa kojom se još viđam je bio takav da smo proveli 24h zajedno.. i spavao kod mene. zašto bi to bilo nešto loše . išetali se, ispričali, jeli, pa do mene. Ne znam što se priča o manipulaciji kod zrelih ljudi? ne muvaš se sa klincima.

некултурно је да причаш кад једеш
ако је водиш да једе то значи да сматраш да је сиротиња која нема шта да једе па мораш ти да је нахраниш...
Ma ima i normalnih devojaka. Prepozna se to brzo, samo tada treba da si sa stavom. Na pr ako imas onaj neki osecaj, da ce da ode svakog trenutka ako se ne ponasas kaako ona"provali kako ocekujem da se ponasas" i sl fore, takvu stavis na startu na distancu, pre nego ona tebe stavi. Zdravlja radi i das joj malo sanse da se koriguje a to vece nema hrane pica i sl. Normalnu provalis, ima svoj stav, iskazuje ga, trudi se i ona tokom razgovora i td i sa takvom - e ogladneh ajmo negde da pojedem nesto i ona izvadi i sama plati svoje i ne bude nikakve neprijatnosti tu, na protiv, vise te ceni sto joj dajes taj prostor.

некултурно је да причаш кад једеш
ако је водиш да једе то значи да сматраш да је сиротиња која нема шта да једе па мораш ти да је нахраниш...
Preteruješ malo. Meni je stalo da na prvom sastanku shvatim da li mi devojka paše ili me, i ja njoj naravno, tako da nemam vremana za gurmanske akrobacije.

Sensei, ovaj drugi tip ti je osecaj s njima kao da si na intervju za posao. E takvu, eventualno zavrsnes za dzaba, ako prodje, ako je bas kuchasta odes tu odatle odmah bez objasnjenja, kod nekih proradi da je prokenyala s ponasanjem i aj budes s njom neko vreme, ali ne preporucujem zadrzavanje.

Back