jedan decko

devojcura

Obećava
Poruka
51
Elem upoznala sam jednog decka relativno skoro i svideo mi se. Trebalo je da se vidimo, medjutim ispalio me je. POsle se 2 puta izvinio i culi smo se, onda me je dodao na fejsu, ja sam ga obrisala. I posle nekog vremena sam ja njega dodala na fejsu i prihvatio me je. Ne znam sada sta da mu kazem, da li je on ljut? Mada mozda nije posto me je prihvatio. Cini mi se da je dobar decko.
 
Ako si punoletna
predloži mu "kres" varijantu
i sve će sekirice biti pokopane....
Osećaćete se kao i da nesporazuma
nije ni bilo....
Ma, kres je konza.
Miri i ono što ne bi moglo ni 100 mudrih staraca....!
 
Elem upoznala sam jednog decka relativno skoro i svideo mi se. Trebalo je da se vidimo, medjutim ispalio me je. POsle se 2 puta izvinio i culi smo se, onda me je dodao na fejsu, ja sam ga obrisala. I posle nekog vremena sam ja njega dodala na fejsu i prihvatio me je. Ne znam sada sta da mu kazem, da li je on ljut? Mada mozda nije posto me je prihvatio. Cini mi se da je dobar decko.

supeeeeeeeeeeeeeeeeer na fejsu ste !
pa sve je kuliška sad kad si ga dodala kao mirodjiju na fejs on se obradovao kao kuce sad mozete u Mek na sladoled pa pravac usce u biskiš :mrgreen:
 
Elem upoznala sam jednog decka relativno skoro i svideo mi se. Trebalo je da se vidimo, medjutim ispalio me je. POsle se 2 puta izvinio i culi smo se, onda me je dodao na fejsu, ja sam ga obrisala. I posle nekog vremena sam ja njega dodala na fejsu i prihvatio me je. Ne znam sada sta da mu kazem, da li je on ljut? Mada mozda nije posto me je prihvatio. Cini mi se da je dobar decko.

hm... a da se dogovoriš prvo s mozgom šta želiš i to?
 
aj da sam joj to napiso ja, koji sam blizu 4 banke pa i ajde...al da to napišeš ti, koja si koliko juče bila u tom periodu...:lol:
misim...
...trebalo bi da imaš mnogo više razumevanja za njene "probleme"...

koje bre probleme? nema ona probleme, samo višak hormona i nedostatak mozga :mrgreen:
(ja se tako ne ponašam, a sad me izvinite, odoh da brišem pojedince sa fejsbuka :lol:)
 
Elem upoznala sam jednog decka relativno skoro i svideo mi se. Trebalo je da se vidimo, medjutim ispalio me je. POsle se 2 puta izvinio i culi smo se, onda me je dodao na fejsu, ja sam ga obrisala. I posle nekog vremena sam ja njega dodala na fejsu i prihvatio me je. Ne znam sada sta da mu kazem, da li je on ljut? Mada mozda nije posto me je prihvatio. Cini mi se da je dobar decko.

Cim te tako ispalio, nije previse zainteresovan. :)
 
Sto si bre takav, daj malo da vidimo zivotne probleme

Evo ti jedan ozbiljni životni problem klinaca od 4 godine:

bojanka4.gif



U KOJU BOJU DA GA OBOJIM? !!!POMAGAJTE! :lol:
 
Elem upoznala sam jednog decka relativno skoro i svideo mi se. Trebalo je da se vidimo, medjutim ispalio me je. POsle se 2 puta izvinio i culi smo se, onda me je dodao na fejsu, ja sam ga obrisala. I posle nekog vremena sam ja njega dodala na fejsu i prihvatio me je. Ne znam sada sta da mu kazem, da li je on ljut? Mada mozda nije posto me je prihvatio. Cini mi se da je dobar decko.

nije ljut oce da te yebe
 
Elem upoznala sam jednog decka relativno skoro i svideo mi se. Trebalo je da se vidimo, medjutim ispalio me je. POsle se 2 puta izvinio i culi smo se, onda me je dodao na fejsu, ja sam ga obrisala. I posle nekog vremena sam ja njega dodala na fejsu i prihvatio me je. Ne znam sada sta da mu kazem, da li je on ljut? Mada mozda nije posto me je prihvatio. Cini mi se da je dobar decko.

i ja bi rekla dušica jedna

eto tako imala sam nekog lazića na bukfejsu, niži od mene za petospratnicu, ružan ko lopov, al ono, ima stalan poso u inostranoj kompaniji i ćale mu prima švajcarske franke pa ga devojke vole i to,i ništa ja tu njega konfirmujem prvo i ništa više ništa manje, čekam da vidim oće li biti promena na ličnom žiro računu,mom,i posle recimo dve nedelje ne izlazi mi više lazić na home, nema ga više, izbriso me, kad eto posle malo eto ga on opet, ništa, ja ignor, kad posle neko veče u onom periodu kad nisam imala blizu 90 kila i dok sam još izlazila medju ljude, pridje tu lazić dok ja kucam sms ocu da je sve okej, da nije ladno u pabu i da sam obukla pidzame ispod pantalona da me ne produva, i počne tu kao neku spekunešto od čega mi se pre povraćalo a sad me baš briga, i ja mu kažem: aha dobro ja sad idem da spavam.
i ništa uhvati on tu mene za kosu, iščaši mi čašicu na kolenu polomi mi krsta, dobijem gušenje usled stresa ja počnem da vičem, al dobro ozvučenje, šutnem ga zdravom nogom u abdomenalno područje, pošto je već niskog rasta i lagane mase tela letne ko pikavac drusne o alternativna pvc vrata od bašte paba, pukne mu levo staklo od naočara za vid(nije nosio laće), polomi se bašta, sruši se pab do temelja, 9 poginulih, od toga basista i frontmen benda što pevali i isto tolko teško ranjenih, ništa ja odem na parnicu, dijagnoza privremeno neuračunljiva ubistvo iz samoodbrane i eto sad primam one franke od mog skoro svekra i tako živi se nekako
 

Back
Top