JARCEVI

2 kuca ti je puna to bi dobro islo da radis neki biznis sa hranom al tradicionalnom zbog Jarca plus 2 kuca prirodno pripada Veneri tu ti je i Venera sama vidis u Jarcu.Tipa neki restoran i da mu das obavezno neki etno zvuk.A idealno bi bilo npr da ga drzis u Minhenu ili nekom u gradu u Srbiji koji je u Skorpiji a to moze biti Beograd
 
2 kuca ti je puna planeta znaci to ce ti biti najvise polje zivota koje ce te pratiti kroz zivot tu idu i tipa biznisi koje radis u kuci u kojoj zivis ili da imas npr kucu na vise spratova a ne jednom spratu npr drzis restoran ili neki domacu etno kuzinu te fore al Jarac je pecanje na tradiciju
 
Nego,...ništa od aspekata koji ukazuju na bogatstvo.Ćorak! 😁
A ovi Sextili u mom natalu, šta oni kažu (ima li negde "veće love"):
Neptun-Pluton
Jupiter-Saturn
Sunce-Uran
Sunce-Mesec.
 
Jel ima.neke.onda druge sanse za mene ?

Ko za inat nemam ovaj aspekat...
Konjukcija Saturna i Venere kao pokazatelj moguceg enormnog bogatstva je jedini zajednicki pokazatelj u kartama multimilijardera koji osim te konjukcije nemaju ni jedan drugi zajednicki aspekt, i zato je logicno izdvajam.
A da bi covjek bio zadovoljan na materijalnom planu, ne mora da bude multimilijarder, i u tom slucaju astroloska slika je sarolika, i nema, kao sto je za astrologiju i normalno, odredjene astro definicije koja ce kazati, kako neko ima odredjeni astroloski pokazatelj koji ce naznaciti sigurno dobro ili lose materijalno stanje.Ali generalno, ono sto sam ja primjetio, za dobro ili vise dobro materijalno stanje pojedinca je dobra konjukcija i Jupitera sa Venerom, poput hotleskog magnata Conrada Hiltona, inace Jarca( znamo svi za lanac Hilton Hotela) ili najplacenijeg rezisera u istoriji Strijelca Stivena Silberga, koji takodjer ima Saturna i Plutona u 2 polju imovine ( sad ce i meni pored Saturna i Pluton da udje u 2 polje natalne karte , vec trljam ruke :mrgreen:) koji su mu u kvadratu sa vladarom ascedenta Mjesecom, i covjek je od malih nogu imao tu vrstu ambicije da bude prije svega zadovoljan na planu novca.

Kod bogatasa primjetih i vrlo cesto istaknuti 11 kucu horoskopa, gdje se radi uglavnom o magnatima koji poslovno vladaju velikim korporacijama, vecim grupama ljudi itd.



E posto si ti Bakica, a jos nisi skontala kako da postanes multimilijarderka, mislim da ces tesko i od sad :mrgreen:
 
Imajuci u vidu da si " bakica", ne bi rekao da ima:mrgreen:, jer bi tu vrstu talenta do sada u sebi otkrila
Dete moje...znas kako kažu....nikad nije kasno :mrgreen:
bas se Jarcevski neprimjereno ponasao, igrao se sa njom.
Nisam znala da se jarcevi igraju sa ljudima
Jupitera sa Venerom
Evoo....opet nemam taj apsekat
Samo jupiter trigon X kuća
I jupiter opozicija prva kuća

Mislim da mi je ovo da kazem "zelja" za matrrijalnim, iliti larama zapravo od bika
Posto imam i veneru i mars u biku
 
Dete moje...znas kako kažu....nikad nije kasno :mrgreen:

Nisam znala da se jarcevi igraju sa ljudima

Evoo....opet nemam taj apsekat
Samo jupiter trigon X kuća
I jupiter opozicija prva kuća

Mislim da mi je ovo da kazem "zelja" za matrrijalnim, iliti larama zapravo od bika
Posto imam i veneru i mars u biku
Pa nikad nije kasno kada je covjek citavog zivota radio, trudio se , ucio i bio expert za neko zanimanje, i da zna sta zapravo hoce :mrgreen:

A sta je mogao, Strijelice( cast izuzetcima) su cesto sponzoruse ilu ulaze u veze radi statusnog i materijalnog interesa pa lijepe se za imucne ili dobro stojece muskarce, uglavnom ruznije 3 puta od njih, gdje misle da ce samim tim vladati situacijom, da ce muzic da trci za njima, da im povladjuje, da im kupuje skupe bunde, da im daje dovoljno novca da se konstantno sopingiraju:mrgreen:, jer poput Blizanaca ne trpe dosadu, vole potrosit pa to tije, ali jedam mudri Jarac vrlo lako provali na startu, i i laganim ignorisanjem okrene pricu naopacke.A od Strijelica sto vise bjezis njima si sve zanimljiviji :mrgreen:

https://stil.kurir.rs/celebrities/v...og-ovako-je-onazis-unistio-zivot-mariji-kalas :)

Hitler je poput tebe imao konjukciju Marsa i Venere u Biku, gdje Venera jeste jaka, u sjedistu, ali je Mars slab, jer je u izgonu, i upravo osobu daje pogresnu orjentaciju na putu prema materijalnom postignucu.Vidi kakve aspekte ti Saturn pravi, kakva su ti 2, 8, 10 i 11 kuca.

Ja upoznah dosta i ovakvih ponosnih Jarceva, koji ce za istinu i pravdu i zivot dati, kako je to vec Bikonja Bono Vox u pjesmi srocio ...

Jedan čovjek dođe u ime ljubavi
Jedan čovjek dođe i ode
Jedan čovjek dođe propovijedati
Jedan čovjek da pobijedi

U ime ljubavi
Što još u ime ljubavi?

Jedan čovjek ulovljen na ogradi od bodljikave žice
Jedan čovjek se opire
Jedan čovjek je okupan na pustoj obali
Jedan čovjek prevaren poljupcem

U ime ljubavi
Što još u ime ljubavi?

Rano jutro, travanj četvrti
Hitac odjekuje nebom Memphisa
Konačno slobodni, uzeli su ti život
Nisu ti mogli uzeti tvoj ponos

U ime ljubavi
Što još u ime ljubavi?

 
Sorry,...sad sam opet pogledala.10-a kuća mi je u Devici, 4-a kuća u znaku Ribe .
Posao te je nekako vratio u realnost,u porodici si vjerovatno imala njezan odnos sa svojima moguce da ti neko u familiji je imao umjetnicki dar ili se dosta pilo u tvojoj familiji posao ti je dosao 10 kuca kao otreznjenje.10 kuca u Djevici moze znaciti da ces raditi vise poslova
 
Ček,ček,...objasni nam malo 11-tu kuću.
Imam Plutona u Vagi u 11-oj kući. 🤑
11 kuca je kuca ne samo prijateljstava to je ono lijepo gledanje te kuce.Kuca Vodolije je kuca svih mogucih parazita tipa nvo,svake moguce grupacije koje se zalaze za perverzije tipa trasgender prica ili propederska prica.Vodolija znaci provociranje prirode i Boga.Vodolija je negacija prirode to je daleko najperverzniji znak zodijaka nikako Skorpija.Skorpija je mracna to je nesto drugo.Vodolija npr predstavlja nvo organizacije sve moguce,liberalne ove grupacije agreisvne koje govore da su demokrate a medijski pljuju i blate svakoga ko ne misli kao oni lazne demokrate Vodolije,takodje sve gradjanske opcije u drustvu su Vodolije.Nemam nista protiv slobode i liberalizma treba tome svako da tezi al na pravi gospodski iskren nacin kao sto bi jedan Strelac radio.Vodolija naravno da sve mora da izopaci i to je znak koji voli da kontrira i da uvijek se samo razlikuje.Ako svi jedu iz tanjira hranu ona ce sa patosa jesti da ti zgadi zivot samo da kontrira ili obratno nije bitno kakva je dobra ili losa za Vodoliju je bitno da se razlikuje
 
Vodolije nemaju intelektualni problem kao Bikovi koji su ograniceni u tom pogledu.Vodolije imaju emotivne probleme i psihicke samoziv su znak bez ikakvog osjeca empatije za druge.Ako pomazu nekom to u sluzbi neke njihove ideje koju imaju u glavi ne zato sto ih je emocija natjerala.Neko ce reci nije svaka Vodolija takva pa nije sve zavisi od natala ako ima npr takva Vodolija 1 kucu u Raku il Mjesec u Raku npr onda to bitno mijenja pricu.
 
Vodolija je intelektualno arogantan znak.Pati od toga da mora da zna sve vise i bolje od drugih.Ako ocete Vodoliju da iznervirate ne mozete je iznervirati ako kazete da imate vise novca od nje ili bolji automobil ili bilo cega materijalnog vise ne mozete je iznervirati ni uvredama klasicnim.Vodoliju cete najvise iznervirati ako joj omalovazite njen intelekt ako joj omalovazite njene ideje nacin razmisljanja ako je ismijete na tom polju znanje neko koje neko ima a ona nema to je ludi jel Vodolija misli da sve zna.
 
Koga Vodolija najmanje podnosi generalno sve vodene znake a najmanje Rakove oni je iritiraju a Ribe npr na njih moze biti zavidna.Rakove ne podnosi i naravno neko ko ima Raka u 1 kuci takvoj ce osobi najveci neprijatelj u zivotu biti Vodolija.Neko ko ima npr Vodoliju u 1 kuci takvoj osobi ce u zivotu najveci neprijatelj biti Djevica koji ce joj doci glave
 
Npr neko ko ima 1 kucu u Strelcu najveci zivotni neprijatelj ce mu biti neko ko je rodjen u znaku Raka.A neko ko ima 1 kucu u Jarcu toj osobi ce najveci zivotni neprijatelj biti neko ko je rodjen u znaku Lava jel prirodno je da neko ko ima Jarca bude prirodni organizator i lider a sve su to osobine koje Lav mrzi i ne voli da vidi na drugoj osobi bude mu ljubomoru i pocinje da gaji pokvarene namjere prema toj osobi to je tako.Npr neko ko ima Djevicu u 1 kuci imace Ovna za zivotnog neprijatelja
 
Vucic je u podznaku Rak i njega najmanje vole Vodolije.Gradjanske opcije po Srbiji ga ne podnose.Krug dvojka i slicni krajevi grada tu je omrazen i to jasno govori njegova natalna karta.Jel on je klasicna slika i prilika naroda kojeg predstavlja on predstavlja obicne prosjecne Srbe kada kazem prosjecne ne mislim glupe ili pametne daleko od toga nego ljude koji su po psihi senzibilitetu pravi ljudi iz naroda obicni prostodusni ljudi.Gradski ljudi malo ili vise urbaniji nece voljeti njegov podznak u Raku onako kako ga vide.Rak je realna slika svakog naroda
 
Zdravko Colic npr njega manje vise svi postuju i cijene kao pjevaca jel on ima Mc u Raku znaci nikada se van prostora Ex Yu nije proslavio Rak taj mu nije dao.Ali on je zvijezda Jugoslavije bio i kada gledamo taj njegov Mc u Raku to kaze da ga voli narod ali koji sada narod pa narod Bivse Jugoslavije i on gdje god da pjeva on je cijenjen.E sada to ne znaci da ce bas svi voljeti Colu kada vidimo njegovu 1 kucu on je ima u Skorpiji i to jasno govori da ce njemu najveci zivotni neprijatelji biti Blizanci i sjetite se koga je uvijek jedno vrijeme provlacio kroz novine ruzno prozivao Georgijev pjevac koji je Blizanac radi se o ociglednoj ljubomori i ne samo on nego svi ljudi dogadjaji i mjesta koju su u znaku Bliznaca Coli nece biti prijateljski naklonjeni
 

Back
Top