JARCEVI

vec se trudi da ga inspirise i vuce sa sobom, jer mu jarac
odrzava pravac.

Obrnuto u mom slučaju. Jarčeve ja inspirišem i vodim.
Ne važi za Strelce sa Saturnom na Suncu izgleda. :mrgreen:
Mada mi je Venera u Jarcu pa i to ima neki udeo.

Primetio sam baš kada mi se Jarčevi obraduju, to je onako iskren osmeh koji se nekako uvuče u njihovo lice. Trude se da ne reaguju previše, nego onako drže otvorena usta i osmehe blage, vidi se da im je veoma drago.

Svako od njih uvek tepa kada nekoga voli. Tepanje je skoro pa preduslov. To sam primetio.
 
Da ostavis ti to :)
Zbog čega misliš da treba?
Јеси га мало више иживцирала?

- - - - - - - - - - - -



.
Očigledno. Nenamerno

Tumaci to kao predigru.
Zna čova šta treba reći:D
Evo, ozbiljno sad. Ja i jesam šaljivo postavila pitanje (iako mi to jeste rekao), ali da bi bilo neke koristi od mog iskustva sa ovim znakom, evo:
davno sam pročitala i zapamtila da VATRA i ZEMLJA nisu sjajan spoj, jer vatra može spržiti zemlju, a puno zemlje može ugasiti vatru.
Znači, ovo je TAČNO. Ipak, ta zemlja je vatri potrebna , to je nešto kao hitna intervencija, a vatra prija zemlji, greje je.

Znači, za ove kombinacije je recept: DOZIRANJE.,
Astrologiju ne poznajem puno, ali eto ovo sam zaključila.
 
То ти је рекао само да ти да до знања до којег нивоа си га иживцирала.

- - - - - - - - - - - -

Ја такве ствари кажем хладнокрвно, одмјерено, искулирам и наставим својим послом.
 
Pa ako misli da te tuce ili zavodi takvim izjavama. Meni to nije sexy! Mada vi si znate, ja se samo salim.
I ja sam vatra pa mi zemlja dominantna u celokupnom natalu. Uvek sam volela zemljane znake pa i vodene, vise nego vazdusne i vatrene. Moguce da i ti imas neku vodu/zemlju ili on vazduh/vatru.

napisala sam da sam šaljivo postavila pitanje
sarkazam
bilo je neugodno, mada ne na granici fizičkog obračuna, pu pu
Imam ja dosta tih elemenata u vatrenim znacima, palidrvce pravo
tu je ta potrebna zemlja kad on nekim načinom kaže: je l bilo dosta? To je bilo to.

Opisala sam iznad funkciju tj odnos elemenata vatra i zemlja, generalno, a iskustveno (dugogodišnje iskustvo :D)
 
Zbog čega misliš da treba?

Očigledno. Nenamerno


Zna čova šta treba reći:D
Evo, ozbiljno sad. Ja i jesam šaljivo postavila pitanje (iako mi to jeste rekao), ali da bi bilo neke koristi od mog iskustva sa ovim znakom, evo:
davno sam pročitala i zapamtila da VATRA i ZEMLJA nisu sjajan spoj, jer vatra može spržiti zemlju, a puno zemlje može ugasiti vatru.
Znači, ovo je TAČNO. Ipak, ta zemlja je vatri potrebna , to je nešto kao hitna intervencija, a vatra prija zemlji, greje je.

Znači, za ove kombinacije je recept: DOZIRANJE.,
Astrologiju ne poznajem puno, ali eto ovo sam zaključila.

Mogu Strelcevi i Jarcevi da funkcionisu zajedno.
 

Back
Top