Janković osvojila Indian Wells!

Crnogorci?

  • Kitim se Đokovićem, Jankovićkom i i Ivanovićkom, jer Srbi nikada neće osvojiti ništa

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма имаш и Срба који хвалише Милошевића, па после су говорили све најгоре о њему.
Имаш Срба који су хвалили Николића или Шешеља, па после све најгоре говорили о једном од те двојице, одлика балканаца ништа више...

ХЕЈ...АЈДЕ ТИ НЕМОЈ САДА ДА ОКРЕЋЕШ ПРИЧУ...
ЈЕДНО ЈЕ ПОЛИТИЧКИ...А ДРУГО НАЦИОНАЛНО....
И ДА ЗНАШ...ПУН МИ ЈЕ...***** ТАКВИХ ЦРНОГОРАЦА....
КОЈИ СЕ ХВАЛИШУ....ПА ПОСЛЕ ПОСТАНУ ЛИЖИПИЗДЕ
:per: :per: :per:
 
СРБИ ПРИЈАТЕЉУ....СРБИ.... :per: :per: :per:

Ivan Ljubičić osvojio Indian Wells.

Iako su mnogi sumnjali u njegov povratak u tenisku elitu, Ivan Ljubičić je sjajnom igrom u finalu slavio protiv Amerikanca Andy Roddicka 7:6 (3), 7:6 (5). Ljubo je na kraju s podignutim rukama okončao tjedan u kojemu je svladao tri igrača iz TOP 10: Đokovića, Nadala i na kraju Roddicka.

http://www.net.hr/sport/page/2010/03/22/0005006.html
 
Сећам се...деведесетих ниси могао реч проговорити од
црногорске хвале Милошевића....Знали су све о њему...Порекло...сва племена са којима се ородио....ко је коме шта до 66 колена....
И само прича Милошевић Црногорац....па леп ....паметан...па ово...оно...
А кад га одведоше у Хаг...МУЧЕНИЦИ ЗАЧЕПИЛИ....
Нико га више до краја живота није споменуо....
Е така је фукара....Најгори су они који су Срби по потреби...или професији...
Е такве Црногорце и ЛИЖИПИЗДЕ ја мрзим.
:per: :per: :per:

Macak, nisi obavesten, na Cetinju i dan danas hvale Milosevica i znaju sve o njemu, bar ovi iz Marijinog kraja, i kad se nadju u njenoj blizini.
Valjda se racuna i to :think:
 
Мачак, сетите се 1992. када је на референдуму 95.5 % грађана изгласало заједницу, а данас један део истих тих гласача говори о великосрпској окупацији.
Време је да направимо диференцијацију између Срба из ЦГ и националних Црногораца, то више никако није исто, јер сами Црногорци желе своју нацију, државу, Цркву уводе царине, плаћемо својеврсну боравишну таксу у ЦГ...
 
Ivan Ljubičić osvojio Indian Wells.

Iako su mnogi sumnjali u njegov povratak u tenisku elitu, Ivan Ljubičić je sjajnom igrom u finalu slavio protiv Amerikanca Andy Roddicka 7:6 (3), 7:6 (5). Ljubo je na kraju s podignutim rukama okončao tjedan u kojemu je svladao tri igrača iz TOP 10: Đokovića, Nadala i na kraju Roddicka.

http://www.net.hr/sport/page/2010/03/22/0005006.html

pa on je vas,mislim crveni hrvati se raduju
 
Мачак, сетите се 1992. када је на референдуму 95.5 % грађана изгласало заједницу, а данас један део истих тих гласача говори о великосрпској окупацији.
Време је да направимо диференцијацију између Срба из ЦГ и националних Црногораца, то више никако није исто, јер сами Црногорци желе своју нацију, државу, Цркву уводе царине, плаћемо својеврсну боравишну таксу у ЦГ...

Pa naravno da je vreme da im se uvedu vize,radne dozvole ( koje ne mogu da dobiju dok god ima nezaposlenih u Srbiji ) da placaju fax,lecenje....itd...
 
Pa naravno da je vreme da im se uvedu vize,radne dozvole ( koje ne mogu da dobiju dok god ima nezaposlenih u Srbiji ) da placaju fax,lecenje....itd...
Срби из ЦГ треба да имају исти третман као ми Срби из Србије, док Црногорци треба да плаћају исто онолико дажбина колико и ми у ЦГ ! То је реалност, сами су је изабрали !
 
Срби из ЦГ треба да имају исти третман као ми, док Црногорци треба да плаћају исто онолико дажбина колико и ми доле ! То је реалност, сами су је изабрали !

A kako ces da odredis ko je Srbin a ko CG....kad su sve toi Srbi....a svako ce ti se ako ovde treba da se okoristi predstaviti kao Srbin a ne kao CG.......Zato da bi se to izbeglo prema njima se treba odnositi kao i prema svakom drugom stranom gradjaninu.
 
A kako ces da odredis ko je Srbin a ko CG....kad su sve toi Srbi....a svako ce ti se ako ovde treba da se okoristi predstaviti kao Srbin a ne kao CG.......Zato da bi se to izbeglo prema njima se treba odnositi kao i prema svakom drugom stranom gradjaninu.
А зашто бисмо оштетили оних 32 % који очима не могу да виде Мила, а многи од њих и навијају за Србију, а не Црну Гору.
Чак на порталу инфорс, великом порталу Срба из ЦГ, већина учесника навија прво за Србију...
 
Кад ме не би казнили, одговорио бих ти, овако само ћу ти рећи да твоји проблеми нису безначајни!

Само једна мала напомена, нико овде не мрзи Црногорце, нити би се бавио њоме, да из Црне Горе не прође ни дан а да неко жестоко не пљуне по Србији!

Ovo nije tacno.
Mrzim ih ja, i uvek cu ih mrzeti.
 
А зашто бисмо оштетили оних 32 % који очима не могу да виде Мила, а многи од њих и навијају за Србију, а не Црну Гору.
Чак на порталу инфорс, великом порталу Срба из ЦГ, већина учесника навија прво за Србију...

To urediti tako da dozvolu za prelazak ili ti "Zelenu kartu" dobijaju SVI SRBI iz CG- a dobija se u Ambasadi kada donesu iz udruženja Srba overen dokument da su pripadnici Srpskog naroda.
Oni odmah mogu da predju granicu, a ostali- da traže vizu u ambasadi.
 
A kako ces da odredis ko je Srbin a ko CG....kad su sve toi Srbi....a svako ce ti se ako ovde treba da se okoristi predstaviti kao Srbin a ne kao CG.......Zato da bi se to izbeglo prema njima se treba odnositi kao i prema svakom drugom stranom gradjaninu.

Lepo ces da odredis.
Vec na granici, zavisno od toga koji pasos ima........
Mada ja licno........
Oni koji imaju crnogorski pasos, noga u du.pe, pa neka putuju preko Hrvatske.
Koji mi ku.r.ac donose u Srbiju svoja go.vna?
 
А зашто бисмо оштетили оних 32 % који очима не могу да виде Мила, а многи од њих и навијају за Србију, а не Црну Гору.
Чак на порталу инфорс, великом порталу Срба из ЦГ, већина учесника навија прво за Србију...

Tek da se zna ima ih mnogo vise od 32 %, jer je Cg pred referendum u rekordnom roku dobila veliki broj drzavljana, vecinom roma sa Kosova i manji procenat iz Albanije :rtfm:
I sad su svi oni Crnogorci, ponositi (ili ne )
 
Poslednja izmena:
Tek da se zna ima ih mnogo vise od 32 %, jer je Cg pred referendum u rekordnom roku dobila veliki broj drzavljana, vecinom roma sa Kosova i manji procenat iz Albanije :rtfm:
И то је тачно !
Узгред, неки су се изјашњавали Црногорцима јер су сматрали да је то исто, а ускоро ће се вратити припадности српском народу јер су сада идентитетске разлике непремостиве. То показују и мини истраживања дукљанских агенција у последњих годину и по дана по којима Срба у ЦГ сада има 33-35 %.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top