Jake strasti

Sta mislite o vezama u kojima od pocetka postoje jake strasti i preveliki intenzitet emocija?

Da li ste u zivotu imali bolje veze sa ljudima sa kojima ste doziveli veliki zanos ili su kvalitetniji odnosi kada nema prevelikog ludila?

Da li mislite da jake strasti donose neke druge probleme u odnosu?

Da li vas plase takve emocije ili ih prizeljukujete?

Koliko ste u zivotu bili sustinski kompatiblini sa ljudima sa kojima vas je vezivala velika strast i sa ljudima koji su mogli da ucine da izgubite razum? Sa kim ste na kraju imali najbolji odnos i vezu sve u kompletu?

Kakva su vasa iskustva?

Bolje i kvalitetnije odnose sam imao sa osobama gde su od pocetka postojale jake strasti.Jedino takve veze i vrede,sve drugo su kompromisi.
 
Sta mislite o vezama u kojima od pocetka postoje jake strasti i preveliki intenzitet emocija?

Da li ste u zivotu imali bolje veze sa ljudima sa kojima ste doziveli veliki zanos ili su kvalitetniji odnosi kada nema prevelikog ludila?

Da li mislite da jake strasti donose neke druge probleme u odnosu?

Da li vas plase takve emocije ili ih prizeljukujete?

Koliko ste u zivotu bili sustinski kompatiblini sa ljudima sa kojima vas je vezivala velika strast i sa ljudima koji su mogli da ucine da izgubite razum? Sa kim ste na kraju imali najbolji odnos i vezu sve u kompletu?

Kakva su vasa iskustva?
been there, done that, ta dramaticna holivudska strast nicemu ne vodi, bar kod mene nije vodila osim svadjama i stresu.missim pazi, neko voli te svakodnevne drame i skandale, ja to ne mogu da podnesem recimo.
volim konstantnu i kompatibilnu stast koji dozvoljava uz sebe i osecaj mira i pripadanja, necega sto te ne tera da cinis gluposti ili dizes sebi ili drugom pritisak.
dosta sam ja te filmske ah oh drama strasti imala, ne treba babi to vise u zivotu :manikir:
 
been there, done that, ta dramaticna holivudska strast nicemu ne vodi, bar kod mene nije vodila osim svadjama i stresu.missim pazi, neko voli te svakodnevne drame i skandale, ja to ne mogu da podnesem recimo.
volim konstantnu i kompatibilnu stast koji dozvoljava uz sebe i osecaj mira i pripadanja, necega sto te ne tera da cinis gluposti ili dizes sebi ili drugom pritisak.
dosta sam ja te filmske ah oh drama strasti imala, ne treba babi to vise u zivotu :manikir:

Ја сам мислила да се говори о страственој заљубљености на почетку везе а не о односу у коме лете тањири и после сто година.

Очигледно да сви вртимо неки свој филм.
 
Ја сам мислила да се говори о страственој заљубљености на почетку везе а не о односу у коме лете тањири и после сто година.

Очигледно да сви вртимо неки свој филм.
pa izgleda :lol: svakako mi je strast bitna u vezi i na njenom pocetku, ali sam dozivela razlicite vrste strasti i valjda to zavisi i od objekta strasti. neke nikako ne bih ponovila. a ne mozes valjda istu stvar da dozivis na isti nacin kroz razlicite osobe. zapravo vise od same strasti verovatno je bitan covek sa kojom je delis.
 
Naravno da ima...iz iskustva :)
Eto.:D Nemaš pojma, ali zaista nemaš pojma koliko mi je drago što to čitam. Navijam za vas. Troje dece, zlatnog retrivera i Volvo karavan. Ako sam omašio ne zameri, to bih sebi poželeo.
Boli me, zaista me boli kad vidim da su ljudi presolili takvu priču, ili da im je obljutavila uprkos svemu.
 
Ako lete tanjiri nozevi i ostalo posudje to nije strast to su poremecene individue koje nisu ni za kakav medjuodnos s bilo kim, nego za izolaciju da se ne bi razmnozavale.
 
Sta mislite o vezama u kojima od pocetka postoje jake strasti i preveliki intenzitet emocija?

Da li ste u zivotu imali bolje veze sa ljudima sa kojima ste doziveli veliki zanos ili su kvalitetniji odnosi kada nema prevelikog ludila?

Da li mislite da jake strasti donose neke druge probleme u odnosu?

Da li vas plase takve emocije ili ih prizeljukujete?

Koliko ste u zivotu bili sustinski kompatiblini sa ljudima sa kojima vas je vezivala velika strast i sa ljudima koji su mogli da ucine da izgubite razum? Sa kim ste na kraju imali najbolji odnos i vezu sve u kompletu?

Kakva su vasa iskustva?

Ja sam bestrasna... grlim samo patetiku i samokaznjavanje Frojdovim ispadima...
 
Sta mislite o vezama u kojima od pocetka postoje jake strasti i preveliki intenzitet emocija?

Da li ste u zivotu imali bolje veze sa ljudima sa kojima ste doziveli veliki zanos ili su kvalitetniji odnosi kada nema prevelikog ludila?

Da li mislite da jake strasti donose neke druge probleme u odnosu?

Da li vas plase takve emocije ili ih prizeljukujete?

Koliko ste u zivotu bili sustinski kompatiblini sa ljudima sa kojima vas je vezivala velika strast i sa ljudima koji su mogli da ucine da izgubite razum? Sa kim ste na kraju imali najbolji odnos i vezu sve u kompletu?

Kakva su vasa iskustva?

Strast je pozeljna i jako dobra, ali pitanje koliko je pametna. Mnoooogo doprinosi kompitabilnosti, ali na duze staze kad se pena spusti ko zna kako sve moze da izgleda.
Najgori su to raskidi ubedljivo, ali vredi.:zaljubljena::heart2:

Da, prizeljkujem to mnogo.:cool:

- - - - - - - - - -

Ja sam bestrasna... grlim samo patetiku i samokaznjavanje Frojdovim ispadima...

Tolko te drugar poremetio.:lol:

- - - - - - - - - -

Nista,udajte se za onog ko vam daje mir i emocijalnu ravnotezu a nadjite svalera za strast.Posto,koliko vidim iz navedenih odgovora,to ne moze zajedno.

Ne gledaj sve crnim ocima Kristofere. Bas suprotno govore. Jedino je Smokva to napisala.
 

Back
Top