Jahanje

Da, Beograd.
Ovog leta necu moci nikuda da putujem, pa smisljam kako da detetu ispunim vreme tokom raspusta. A jahanje je em lepo em visestruko korisno. Cula sam proslog leta da je bila nekakva besplatna skolica, na hipodromu, u ranim jutarnjim casovima ali je moj sinak bio suvise mali, pa nisam obracala paznju. Sad bi mozda vredelo pokusati. Unapred se zahvaljujem svima na info.
 
Ja imam 29 godina i silno bih voleo da nauchim da jashem, ali se uzasno plashim zivotinja...
Cak i pasa i machaka, ogromne konje da ne pominjem.
Moja baka na selu je imala jednog, zvao se vihor i bio je visok preko tri metra...
 
pa evo bas smo pominjali..ima verovatino i ovog leta, letnja skola jahanja u klubu Aleksa Dundic, to ti je kod hipodroma... mislim da bi ti odgovaralo posto se jase na malim konjicima (ponijima) :) a i ne kosta... jedino ne znam zbog godina da li bi te primili :(
 
Ja imam 29 godina i silno bih voleo da nauchim da jashem, ali se uzasno plashim zivotinja...
Cak i pasa i machaka, ogromne konje da ne pominjem.
Moja baka na selu je imala jednog, zvao se vihor i bio je visok preko tri metra...

Pa najbolje da odustanes od te ideje da naucis da jases ako se bojis konja...
Idi na fudbal, kosarku, rukomet ( ili tako neki sport gde nema zivotinja ).
A i nije samo da sednes da jases to je najlakse, moras da timaris konje da ih mazis da cistis da bi te konj zavoleo i da naucis neke stvare ako mozda nekad budes kupovao sebi nekog konja...ako se bojis preporucujem ti da odustanes jer ce konj osetiti da se bojis pa ce te zbaciti ili tako nesto...
Jesam li u pravu?
 
Poslednja izmena:
Pa najbolje da odustanes od te ideje da naucis da jases ako se bojis konja...
Idi na fudbal, kosarku, rukomet ( ili tako neki sport gde nema zivotinja ).
A i nije samo da sednes da jases to je najlakse, moras da timaris konje da ih mazis da cistis da bi te konj zavoleo i da naucis neke stvare ako mozda nekad budes kupovao sebi nekog konja...ako se bojis preporucujem ti da odustanes jer ce konj osetiti da se bojis pa ce te zbaciti ili tako nesto...
Jesam li u pravu?
:hahaha:
 
e jesenji sta se cerekas, lepo ti je decko objasnio... konj te nikada ne bi zavoleo.... :heart: i ti nikada ne bi naucio da jases....zato lepo kreni na fudbal.....
:hahaha:
 

Back
Top