Jagodina

Ima ima. Joj, uvek se smejem za njegove inteligentne izjave. Ono za spot...:D (svi znamo da je njemu u stvari zao sto nece ***** njemu da dodje "na spot"). Nas Dragan je prilicno primitivan i neobrazovan al je uporan ko " Inspektor Kluzo"(ponekad nesto i pogodi kako valja).... U sustini radi ono sto moz se vidi spolja i stanovnicima okruznih sela zamaze oci.... Ali, ima i dobrih stvari koje je uradio... : na primer, nasa predivna kada kojoj su dali ime fontana kad su je predstavljali svetu. :D
Ma vazno da je on glavna faca i da ce Betoven da mu peva na svadbu kad zeni sina.:D:D:D
Inace, nisam znala da nam je Jagodina glavna faca. Ima svasta. Prodavnice.....mesaru Juhor.....imamo....hotel...postu.....skoro lepo asfaltirane ulice..... Svasta imamao:D
 
Aaaa, žao mi je ali ta želja neće da ti se ostvari :)
Mislim, Dizni će opasno da tuži Palmu ako pokuša da otvori tako nešto..
Tako da mu preostaje da napravi neku bednu kopiju da bi zamazao seljanima oći (kao i uvek)
 
Aaaa, žao mi je ali ta želja neće da ti se ostvari :)
Mislim, Dizni će opasno da tuži Palmu ako pokuša da otvori tako nešto..
Tako da mu preostaje da napravi neku bednu kopiju da bi zamazao seljanima oći (kao i uvek)

mislis?! ...pa mi ipak govorimo o palmi, coveku kojeg je sam bog poslao da nas izvede na pravi put, nista njemu ne moze dizni, tu su vise sile koje ga cuvaju...

e a zamisli palmu ko supermena, sa sve onim ogrtacem i celom koja se sija na mesecini.... I'm here to protect you !!
 
Pa licencu Dizni sigurno neće da izda jadnoj Srbiji i još manjoj Jagodini, mislim razmisli malo :)

Meni je Palma više u fazonu Hulka....
Opasan je kada se iznervira i baca mobilne (ja sam mislio ti će uvatiš) :)
 

Back
Top