Ja imam temu!

Boze, nepristojne li teme :eek: !!!
Necu da vam kazem koliko godina imam, jer nisam ni sinu htela da kazem kad je bio u 2. razredu: kaze, uciteljica dala domaci da napisemo o svojoj porodici podatke,... a ja, kazi uciteljici sta je briga za moje godine, nisam ja pitala nju za njene!!! :zcepanje:
Dete napisalo proizvoljno, ako se dobro secam jedno desetak manje od realnog!!! :zcepanje:
E sad bih ja prijavila te realne...( sin je sada u 8. razredu!!!) :eek:

p.s. ako sam dobro zapamtila - generacija su mi Smokvicica i Pipi!!! A sa jednom forumasicom slavicemo na isti dan u aprilu, ali razlicitu brojku godina. Ja bih da se menjam ... :whistling:
:cao:
 
Jao sada kad se setim kada sam napunila 25 znam da sam jedno par godina pričala da imam toliko :mrgreen: ali nesvesno, nisam imala potrebu da krijem.Međutim shvatim zašto, tada sam se udala :lol: i tu sam stala :lol:

I tako ja od 25 nekako, ni sama ne znam kako dođoh do 36 :rida:
 
Jao sada kad se setim kada sam napunila 25 znam da sam jedno par godina pričala da imam toliko :mrgreen: ali nesvesno, nisam imala potrebu da krijem.Međutim shvatim zašto, tada sam se udala :lol: i tu sam stala :lol:

I tako ja od 25 nekako, ni sama ne znam kako dođoh do 36 :rida:

Sha vam je bre, zene. :eek: Ja dosla do 36 sasvim opusteno. Ni ne razmisljam o godinama osim kad pomislim kako ne bih volela da budem stara baba svima na smetnji pa se nadam da cu umreti pre toga. Msm, vazno je da se ima snage u telu dok se ne izguraju nametnute zivotne okolnosti. Sve ostalo u vezi sa godinama je nebitno.
Ladno se nikada do ove teme nisam zapitala da li se neko od prolaznika chudi mom ponasanju u mojim godinama kad na roshkama skachem po ulici, a i sada kad sam se zapitala samo mi je malo bilo smesno to kako bih mogla njima izgledati (ko shiznuta tetka :lol:) a opet to nista nece promeniti, bar do prve reume. ;)

Dakle, opusteno...sve godine su lepe, al stvarno lepe, ne fraziram.
 
....ja sam danas dobila "kritiku" od cerke..: "ti nikad neces da odrastes":rumenko:
...e sad jel' to negativno ili pozitivno, prosudite sami....:manikir:

Meni moje sestricine kazu - ne mozemo da se udamo zbog tebe, ne licis na tetku!!! Nosis pocepane farmerice, kratke majce, velike naocare,... :D Kad postanes tetka (Doka?!) tad cemo da te prijavimo kao tetku i nadjemo muzeve. :D:D:D
p.s. nemoj da odrastes,...bar dok ne postanes pra-baka! :)
 
hehehe, Jeka na rolerima, a mm i ja, kao dva klinca, držimo se za ruke, pocupkujemo u hodu i pevamo - mi smo Robin Hud i Džon, veseli drugari :zcepanje: A njemu u rukama malena, a ispred nas, na propisnoj udaljenosti ( mislim, da ne naletimo na njega, onako skakućući ), ide djače-prvače. :zcepanje:
ps. ovo sam samo vama rekla, nemojte da širite dalje, biće nas sramota :rumenko: :zcepanje:
 
Meni moje sestricine kazu - ne mozemo da se udamo zbog tebe, ne licis na tetku!!! Nosis pocepane farmerice, kratke majce, velike naocare,... :D Kad postanes tetka (Doka?!) tad cemo da te prijavimo kao tetku i nadjemo muzeve. :D:D:D
p.s. nemoj da odrastes,...bar dok ne postanes pra-baka! :)

...sve se isto nosimo, sem kratke majice koju sam pre samo 2-3 godine
morala da izbacim iz upotrebe...i mnogo mi je lepo....ni ne zelim da odrastem
skroz....a sto rece Jeka u gornjem postu, ni ne opterecujem se godinama, a
nesto ih nisam ni svesna bas ono, da ih je toliko...bora nesto ni nemam
da bi panicila...moje vrsnjakinje ih imaju mnoooogoooo vise....ove koje su
tu, tu su s' razlogom i svaka je moja i meni draga...pa to sam ja...:D
 
hehehe, Jeka na rolerima, a mm i ja, kao dva klinca, držimo se za ruke, pocupkujemo u hodu i pevamo - mi smo Robin Hud i Džon, veseli drugari :zcepanje: A njemu u rukama malena, a ispred nas, na propisnoj udaljenosti ( mislim, da ne naletimo na njega, onako skakućući ), ide djače-prvače. :zcepanje:
ps. ovo sam samo vama rekla, nemojte da širite dalje, biće nas sramota :rumenko: :zcepanje:

..mladi, veseli i sretni..ima li sta lepse...:super:
 
:)
Koliko imate godina?
Ako necete da odgovorite precizno, bar stavite neki raspon..ili nesto priblizno, sto bi inace lagali u RL.
:lol:

Ja imam 31 i par dana!
:)

31... (i zamal' dva mjeseca)... and I'm feeeeelin' good!
rockf.gif


Inače, "dame se ne pitaju za godine" mi je uz "batina je izašla iz raja" i još tako neke narodne umotvorine vrhunac gluposti! :p

Rođena sam kad sam rođena, pa ga *biiip* ...
neki ljudi kažu da djelujem starije i zrelije, neki da djelujem mlađe i čak djetinjasto...
a ja jednostavno mislim da su godine tu da se broje i da lete, i to je to. :)
 
31... (i zamal' dva mjeseca)... and I'm feeeeelin' good!
rockf.gif


Inače, "dame se ne pitaju za godine" mi je uz "batina je izašla iz raja" i još tako neke narodne umotvorine vrhunac gluposti! :p

Rođena sam kad sam rođena, pa ga *biiip* ...
neki ljudi kažu da djelujem starije i zrelije, neki da djelujem mlađe i čak djetinjasto...
a ja jednostavno mislim da su godine tu da se broje i da lete, i to je to. :)

Apsolutno se slazem i da dodam..pre godinu dana dobila sam zadatak da od kolega pokupim njihove datume rodjenja, ne mogu vise ni da se setim zasto.

I sad ja krenula po kancelarijama sa spiskom, kad ono...muskarci mi napravise problem...oni preko 45 godina. Nijedna zena.

Nece niko glasno da kaze,.... pa sve ono..pa sta ce ti, pa ko trazi, pa zasto mora, pa napisacu ti na papir...:lol:

I na kraju dobih ja gomilu papirica (zute i roze) sa kojih sam morala da prepisujem i zao mi je sto ih nisam sacuvala, kao primer ko se pita a godine, a ko ne...
 
Apsolutno se slazem i da dodam..pre godinu dana dobila sam zadatak da od kolega pokupim njihove datume rodjenja, ne mogu vise ni da se setim zasto.

I sad ja krenula po kancelarijama sa spiskom, kad ono...muskarci mi napravise problem...oni preko 45 godina. Nijedna zena.

Nece niko glasno da kaze,.... pa sve ono..pa sta ce ti, pa ko trazi, pa zasto mora, pa napisacu ti na papir...:lol:

I na kraju dobih ja gomilu papirica (zute i roze) sa kojih sam morala da prepisujem i zao mi je sto ih nisam sacuvala, kao primer ko se pita a godine, a ko ne...

:lol::lol::lol:
 
Apsolutno se slazem i da dodam..pre godinu dana dobila sam zadatak da od kolega pokupim njihove datume rodjenja, ne mogu vise ni da se setim zasto.

I sad ja krenula po kancelarijama sa spiskom, kad ono...muskarci mi napravise problem...oni preko 45 godina. Nijedna zena.

Nece niko glasno da kaze,.... pa sve ono..pa sta ce ti, pa ko trazi, pa zasto mora, pa napisacu ti na papir...:lol:

I na kraju dobih ja gomilu papirica (zute i roze) sa kojih sam morala da prepisujem i zao mi je sto ih nisam sacuvala, kao primer ko se pita a godine, a ko ne...

ali roze. :lol:
 

Pa takve smo dobijali, nego mi se u trenutku stvorila slika tih nabacanih papirica na stolu i morala sam da naglasim :lol:

Sad pricam koleginici, koja nije radila samnom tada, pricecam se i umirem od smeha jer su me pred kraj iznervirali sa pitanjima ko i zasto, pa sam nekima smislila pricu, kako se raspitivala koleginica za godiste, ali necu da kazem koja...pa su par njih dotrcali u kod mene u kancelariju da me nasamo pitaju koja je :rotf:
 
Kod nas se prepričava anegdota sa gazdom, gospodinom u godinama, jel'te...na nekom putu u Makedoniju, pre ebemliga koliko godina, u kolima on, još jedan stariji kolega i dvoje mladih inžinjera. I primiču se granici, a tada postojali neki formulari koje je trebalo popuniti i predati i gazda uvali ovoj inžinjerki da popuni za njega, kao, da ne menja sad naočare. I devojka popunjava, dođe do datuma rođenja, on diktira npr "1. januar četrdesetdevete".
Devojka onako spontano: "1949?"
"Ne, nego 1849, šta misliš?!"
:zcepanje:
 
Sha vam je bre, zene. :eek: Ja dosla do 36 sasvim opusteno. Ni ne razmisljam o godinama osim kad pomislim kako ne bih volela da budem stara baba svima na smetnji pa se nadam da cu umreti pre toga. Msm, vazno je da se ima snage u telu dok se ne izguraju nametnute zivotne okolnosti. Sve ostalo u vezi sa godinama je nebitno.
Ladno se nikada do ove teme nisam zapitala da li se neko od prolaznika chudi mom ponasanju u mojim godinama kad na roshkama skachem po ulici, a i sada kad sam se zapitala samo mi je malo bilo smesno to kako bih mogla njima izgledati (ko shiznuta tetka :lol:) a opet to nista nece promeniti, bar do prve reume. ;)

Dakle, opusteno...sve godine su lepe, al stvarno lepe, ne fraziram.

Pa to je i problem što ridam za godine, nisam ni primetila kad sam već nakupila toliko a što kažeš i ne osećam se tako a i ne izgledam tako a još pored tri mališana koji su aktivni samo jedno 24h možeš misliti.:lol:
Skoro ja i muž idemo ulicom , držimo se za ruke, i to solo bez dece, a uhvatimo sebe da pevamo pesmu iz crtaća "Čupko" i rukama mašemo gore dole u ritmu pesmice :zcepanje:
Ili da se jurimo putem i ono moje je zadnje da se igramo :mrgreen:

A što se tiče starosti, nje se ne plašim, naravno samo da je dočekamo ako Bog da, jer gledajući moju baku :heart: kako je u penziji sa svojim prijateljicama provodila jutra, popodneva , večeri prosto uhvatim sebe da je nekad što pre priželjkujem jer ono kako je njima bilo je zaista nešto prelepo ...eto ona tako do svoje 84. godine.
Zar nisam skromna :turpija:
 
Kod nas se prepričava anegdota sa gazdom, gospodinom u godinama, jel'te...na nekom putu u Makedoniju, pre ebemliga koliko godina, u kolima on, još jedan stariji kolega i dvoje mladih inžinjera. I primiču se granici, a tada postojali neki formulari koje je trebalo popuniti i predati i gazda uvali ovoj inžinjerki da popuni za njega, kao, da ne menja sad naočare. I devojka popunjava, dođe do datuma rođenja, on diktira npr "1. januar četrdesetdevete".
Devojka onako spontano: "1949?"
"Ne, nego 1849, šta misliš?!"
:zcepanje:
:lol: :lol:
 

Back
Top