Ja imam temu!

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
:)

Ova tema, nije za diskusiju, vec samo prikaz toga koliko je VL iluzoran.
Ja sam za par ljudi koji ovde postuju mislila da su u nekoj zivotnoj dobi, sto se kasnije u nekim drugim postovima pokazalo kao potpuno pogresno....i mene iskreno mnogo zacudilo.

Tema je pitanje..

Koliko imate godina?

Ako necete da odgovorite precizno, bar stavite neki raspon..ili nesto priblizno, sto bi inace lagali u RL.
:lol:

Ja imam 31 i par dana!
:)
 
:)

Ova tema, nije za diskusiju, vec samo prikaz toga koliko je VL iluzoran.
Ja sam za par ljudi koji ovde postuju mislila da su u nekoj zivotnoj dobi, sto se kasnije u nekim drugim postovima pokazalo kao potpuno pogresno....i mene iskreno mnogo zacudilo.
Tema je pitanje..

Koliko imate godina?

Ako necete da odgovorite precizno, bar stavite neki raspon..ili nesto priblizno, sto bi inace lagali u RL.
:lol:

Ja imam 31 i par dana!
:)

pozitivno ili negativno?
 
Sredinom aprila punim 33 ( mislim ,ne tlies tli, nego trideset i tri ;) )
A pošto, već neko vreme, mesec i po, možda i dva, pričam da imam 33, neki dan sam stala zbunjena i pitam muža - jel' bre, kol'ko ja sad punim, 33 ili 34? :eek: :zcepanje: Pa mi bilo nekako lakše kad mi reče ovu prvu cifru :D
 
Sredinom aprila punim 33 ( mislim ,ne tlies tli, nego trideset i tri ;) )
A pošto, već neko vreme, mesec i po, možda i dva, pričam da imam 33, neki dan sam stala zbunjena i pitam muža - jel' bre, kol'ko ja sad punim, 33 ili 34? :eek: :zcepanje: Pa mi bilo nekako lakše kad mi reče ovu prvu cifru :D

ovo se meni desilo prije par godina..nekako mi je broj 22 izgledao mutavo i nikako se nisam mogla navici na cinjenicu da su mi 22 pa sam ostala u 21oj.
da bi me sestra od tetka, puo mlada, jedan dan pitala "kako ti stalno mozes imati 21god?"
 

Back
Top