Izrada web sajtova

Možda sam baš ja zainteresovan, jer da nisam - ne bih se ni javljao.

Imam je dno udruženje u Jagodini (u kojoj postoji samo jedan lik koji radi sajtove), te odlučih da se javim tebi, nego sam prvo hteo da čujem, tj. vidim tvoja iskustva, znanje i slično.

Pozdrav!
 
strasno ozbiljna firma koju predstavlja "olujastorm" navodno muskarac koji je na forumu registrovan kao zena. i kakva su to besmislena pitanja po pitanju internet prezentacije? naravno da je imamo ali je krijemo kao zmija noge, jer pobogu, pa to nije za javnost. prvo utvrdimo identitet, rasnu pripadnost,..... ako ustanovimo da ste dostojni mozda vam stavimo neki "link", naravno sa ogranicenim opcijama. .................... ma daj
 
E zemljo Srbijo,hranite se provokacijama,vodite racuna o tome da li je neko musko ili zensko,a kladim se da pojma nemate ni o cemu...i ja vas molim da zaobidjete ovu stranicu vec da krenete da se bavite skandalim ili slicnim tracaricama koje ce vam upotpuniti vreme utroseno na gluposti...Pozdrav
 
Definitivno cudan pristup. Ali istovremeno prilicno jasan. Lik ili devojka (sta god da je) je tek pocela sa izradom sajtova i jos uvek nema portfolio. Nema nikakav sajt sto nije dobro.
Razumljivo je sto ostali bombarduju, ali... svejedno, ako je kvalitet ok opstace i biti kolega, u protivnom easy come - easy go.

@olujastorm
Vidim aktivan/a si na jos nekim mestima. Ovo sto cinis je promasaj. Napravi neki sajt, bilo kakva tema, ali da bude dobro uradjen. Moras imati nesto sto ce te predstaviti.

@zach21uk
Vidis da nije tesko pisati na nasem jeziku.
 
E zemljo Srbijo,hranite se provokacijama,vodite racuna o tome da li je neko musko ili zensko,a kladim se da pojma nemate ni o cemu...i ja vas molim da zaobidjete ovu stranicu vec da krenete da se bavite skandalim ili slicnim tracaricama koje ce vam upotpuniti vreme utroseno na gluposti...Pozdrav

Ma naravno da pojma nemamo ni o cemu... .ti su tu da nas naucis!

ps. Jel treba da te kontaktira moj prijatelj da vidimo taj sjajan portfolio koji toliko krijes, ili necete to uraditi ni onda? :hahaha::hahaha:
 

Back
Top