Iznajmljivanje stana - Novi Beograd ili blizu

markopopadic1

Početnik
Poruka
5
Pozdrav! Nadam se da nisam promasio mesto gde treba da postavim ovo pitanje. Ukratko, pocinjem da radim u Beogradu a nisam neki veliki poznavalac. Firma u kojoj radim je na Novom Beogradu, pa se pitam posto su stanovi (bar koliko sam video na internetu) bas skupi. Koje naselje da gledam gde bi stanovi bili jeftiniji bar ako nista da imam neki prevoz, da nije bas daleko. Negde otprilike od 150-250 evra bih mogao da placam stan mesecno?
 
Pozdrav! Nadam se da nisam promasio mesto gde treba da postavim ovo pitanje. Ukratko, pocinjem da radim u Beogradu a nisam neki veliki poznavalac. Firma u kojoj radim je na Novom Beogradu, pa se pitam posto su stanovi (bar koliko sam video na internetu) bas skupi. Koje naselje da gledam gde bi stanovi bili jeftiniji bar ako nista da imam neki prevoz, da nije bas daleko. Negde otprilike od 150-250 evra bih mogao da placam stan mesecno?
https://www.4zida.rs/izdavanje-stanova/novi-beograd-beograd?skuplje_od=150eur&jeftinije_od=250eur
 
Pre tri četri godine si za tu lovu mogo priličnu dobru gajbu da uzmeš.. Sada za takvu treba još 100 evrića ako ne i jače
To pričam za zemun, za nbgd je možda i gora situacija

Svakako izlistaj halo oglase prati redovno šta izlazi budi u toku pa vidi šta ti odgovara uklopićeš se negde nekako
Kod mene u Pancevu gasrsonjere su 200e i vise , ima i za 100-150e ali to su bas neke supe ... krsevi.
 
Pozdrav! Nadam se da nisam promasio mesto gde treba da postavim ovo pitanje. Ukratko, pocinjem da radim u Beogradu a nisam neki veliki poznavalac. Firma u kojoj radim je na Novom Beogradu, pa se pitam posto su stanovi (bar koliko sam video na internetu) bas skupi. Koje naselje da gledam gde bi stanovi bili jeftiniji bar ako nista da imam neki prevoz, da nije bas daleko. Negde otprilike od 150-250 evra bih mogao da placam stan mesecno?
Za te pare teško da ćeš naći nešto i na periferiji.
 
Pozdrav! Nadam se da nisam promasio mesto gde treba da postavim ovo pitanje. Ukratko, pocinjem da radim u Beogradu a nisam neki veliki poznavalac. Firma u kojoj radim je na Novom Beogradu, pa se pitam posto su stanovi (bar koliko sam video na internetu) bas skupi. Koje naselje da gledam gde bi stanovi bili jeftiniji bar ako nista da imam neki prevoz, da nije bas daleko. Negde otprilike od 150-250 evra bih mogao da placam stan mesecno?
U NSu lokacije kid faxa za Stan od 60m2 mogu da ide od 400+ evra
 
Hvala vam ljudi, takve predloge hocu (mislim na neka okolne opstine). Nisam toliko upoznat sa Beogradom, pa bi mi tako odgovaralo neko mesto odakle ne bih putovao daleko autobusom, jos pogodnije peske.
У сваком случају ако одабереш предграђе где је повољнији смештај види обавезно добар градски превоз смештај -посао.

А они смештаји за раднике су повољнији али ту су собе вишекреветнеми нема приватности, за избегавање ако се може. Срећно.
 
Koje je naselje jednostavno najblize i ima najbolji prevoz bez neke guzve ?
Ja bih rekao Ledine. Zavisi opet koji deo NBGD, ali su Ledine blizu, a i sigurno su pristupacnije od npr. Zemuna.

Sve sto ide preko nekog mosta je dosta rizicnije. Mada je u Beogradu generalno postalo nemoguce putovati bilo gde ispod 30 min zbog sveprisutnih guzvi, osim ako ne zivis u neposrednoj blizini firme.
 
Ja bih rekao Ledine. Zavisi opet koji deo NBGD, ali su Ledine blizu, a i sigurno su pristupacnije od npr. Zemuna.

Sve sto ide preko nekog mosta je dosta rizicnije. Mada je u Beogradu generalno postalo nemoguce putovati bilo gde ispod 30 min zbog sveprisutnih guzvi, osim ako ne zivis u neposrednoj blizini firme.
Tu i trazim, to mi je izgleda najbolja opcija, mada nesto nema mnogo oglasa.
 

Back
Top