Iznajmljivanje stana - Novi Beograd ili blizu

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.814
Hvala vam ljudi, takve predloge hocu (mislim na neka okolne opstine). Nisam toliko upoznat sa Beogradom, pa bi mi tako odgovaralo neko mesto odakle ne bih putovao daleko autobusom, jos pogodnije peske.
Ne možeš peške. Jednostavno odustani u startu od te ideje da nećeš gubiti vreme u prevozu, da se ne razočaraš bezveze.
Gledaj te ledine što su ti predložili, kakve god da su verovatno su najprijemčivija opcija za radno mesto na NBG-u, naročito ako je u blokovima.. Mada ni za to nisam siguran da ima za te pare. A i tamo su kuće koliko znam slabo ima stanova ali opet...vidi i Surčin.
Ni pod razno preko mosta, nikakva Mirijeva i Vidikovci ako ti je cilj da putuješ ispod sat vremena sa i od posla.

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.306
Pozdrav! Nadam se da nisam promasio mesto gde treba da postavim ovo pitanje. Ukratko, pocinjem da radim u Beogradu a nisam neki veliki poznavalac. Firma u kojoj radim je na Novom Beogradu, pa se pitam posto su stanovi (bar koliko sam video na internetu) bas skupi. Koje naselje da gledam gde bi stanovi bili jeftiniji bar ako nista da imam neki prevoz, da nije bas daleko. Negde otprilike od 150-250 evra bih mogao da placam stan mesecno?
Moras malo ka surcinu,ja bih pre trazio u kuci smestaj ako imas neki cilj da skupljas pare za nesto,pre bih dalje duplo jeftinije pa za tu razliku uzmes auto,ako sve sto zaradis das na stan i hranu,da ti nista ne ostane,bolje odi kod roditelja i nista ne radi,za tu kiriju mozes otplacivati ladno kredit za nekretninu

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.