Izlaznost veća nego 2008.

U Srbiji je do 10 časova glasalo 10,98 odsto birača. Izlaznost u Beogradu je 10.50 odsto, dok je u Vojvodini 12.50 odsto.

I ovo mi je malo neprirodno melahonične lale da budu najaktivniji . Ili su MAđari pošli da obave dužnost prije Slave .
 
Do 12 časova u Srbiji je na izbore izašlo čak 21.9%, tj. 1.484.277 birača.
Izlaznost u Centralnoj Srbiji je 22.3% u Beogradu 20.9% dok je najveća izlaznost i dalje u Vojvodini 22.7%.

Podsetićemo vas do pre samo 2 sata, prilikom preseka u 10 sati, izlaznost je bila 10.98%, dok je jutros u 9 časova bila 6.6 odsto.

Poredeći sa izlaznošću do 12 sati na parlamentarnim izborima 2008. godine, kada je izlaznost bila 21.4%, broj birača koji su izašli na birališta je nešto veći, dok je manji u odnosu na drugi krug predsedničkih izbora 2008. godine kada je izlaznost bila 22.9%.
 
Postoji tema za rezultate izbora, bas tako se i zove, postavljena kao lepljiva ali je zakljucana do 20h. Malo posle 20h ce da bude otkljucana i u njoj cete da postavljate sve rezultate izbora, nezvanicne i zvanicne, i da ih komentarisete.
 
Beograd -- Građani Srbije biraju predsednika, buduće sazive republičkog i pokrajinskog parlamenta i lokalnih samouprava

Evo i prvih procena o izlaznosti, odziv je veći nego na ranijim izborima.

CeSID: U Srbiji je do 9 časova glasalo 6,6% birača.

Kod mene trenutno nema nikog (biraliste mi je veoma blizu pa mogu da gledam kroz prozor).

Mozda je bilo jutros, ali ja sam jutro prespavala.:mesi:
 
Hbt, ti brišeš k'o na takmičenju. Stvarno si brz kao u Matrixu. :hahaha:

Није смешно. Стварно кад пре стигнеш да толике теме закључаш, обришеш, делиш прекршајне поене ...

Ne delim poene, nisam toliko strog.

Zaista iskreno mislim da je ovaj moderator svojim početničkim entuzijazmom, uspeo da podigne nivo... značajno. :ok:

Tačno je da ne deli poene i da u tom pogledu nije strog,

ali zato briše brzinom svetlosti, što je fenomenalno. :ok:

Ako pratite šta vam je obrisano (nekoliko jutara, vidim ja, bar mi je za 20 postova manje na stanju nego prethodne noći :rumenko:),

nakon toga prestajete da gubite vreme na pisanje sadržaja koji ne pripada određenoj temi, za početak ...,

a da ne pričam o uzdržavanju od besmisleno agresivne diskusije, jer kad - tad shvatite da to ničemu ne vodi. Suštinski.

E sad, ne treba ih ostaviti ni bez posla, oni su tu da uređuju Forum.

Lično nemam mnogo vremena, od 2009. se uključim svake godine po najviše mesec dana godišnje,

i mogu da primetim značajnu kvalitativnu razliku iz godine u godinu. :ok:
 

Back
Top