Izlasci u Novom Sadu za +40

jel to crveni neko nas dira??????

da su mladji malo zainteresovaniji za suprotni pol nase godiste ne bi imalo ni teoretske sanse da zainteresuje zenske njihovog godista. a sve dok se oni /poneki/ zanimaju izmedju sebe :) :) sede za kompjuterom :) :) mi 40+ jos smo uvek u igri :) :) :)
 
proka1:
jel to crveni neko nas dira??????

da su mladji malo zainteresovaniji za suprotni pol nase godiste ne bi imalo ni teoretske sanse da zainteresuje zenske njihovog godista. a sve dok se oni /poneki/ zanimaju izmedju sebe :) :) sede za kompjuterom :) :) mi 40+ jos smo uvek u igri
:) :) :)
Ma, kakvi !!! :( Ja nisam još od sedmog, OSNOVNE, ... žena, deca, ZVANIČNA švalerka, sekretarica ... NE STIŽE SE BAŠ SVE !!! :lol:
a još ako počnem i padobranom da skačem, ne smem ni da mislim ...
 
sa +40 mozes komotno,bez neprijatnosti izaci u Foxtrot.u Tremi se takodje moze zateci taj gabarit.......................redovno takvih gostiju ima i u NSRiders-u..........................videla sam da se +40 ne osecaju nimalo neprijatno ni u Kubizmu,ali za to treba pod miskom 1 do 2 maloletnice,pozeljno je plavuse............................eto,dosta od mene..............................
 
Čuj 1 do 2 maloletnice...????
Pa to je samo uz aperitiv piće...kad se pali treća KOHIBA (ili kako je crnogorci zovu : KO IMA ) već mora da bude jato maloletnica, ali klonirnaih, tako da uopšte više i nije bitno sa kojom pričaš, koju držiš za koleno a kojoj obećavaš,šta se već obećava...TAKO TO IDE
 

Back
Top