Quantcast

Izlasci u Novom Sadu za +40

proka

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.619
jel to crveni neko nas dira??????

da su mladji malo zainteresovaniji za suprotni pol nase godiste ne bi imalo ni teoretske sanse da zainteresuje zenske njihovog godista. a sve dok se oni /poneki/ zanimaju izmedju sebe :) :) sede za kompjuterom :) :) mi 40+ jos smo uvek u igri :) :) :)

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
proka1:
jel to crveni neko nas dira??????

da su mladji malo zainteresovaniji za suprotni pol nase godiste ne bi imalo ni teoretske sanse da zainteresuje zenske njihovog godista. a sve dok se oni /poneki/ zanimaju izmedju sebe :) :) sede za kompjuterom :) :) mi 40+ jos smo uvek u igri
:) :) :)
Ma, kakvi !!! :( Ja nisam još od sedmog, OSNOVNE, ... žena, deca, ZVANIČNA švalerka, sekretarica ... NE STIŽE SE BAŠ SVE !!! :lol:
a još ako počnem i padobranom da skačem, ne smem ni da mislim ...

lillymoon

Iskusan
Poruka
6.607
sa +40 mozes komotno,bez neprijatnosti izaci u Foxtrot.u Tremi se takodje moze zateci taj gabarit.......................redovno takvih gostiju ima i u NSRiders-u..........................videla sam da se +40 ne osecaju nimalo neprijatno ni u Kubizmu,ali za to treba pod miskom 1 do 2 maloletnice,pozeljno je plavuse............................eto,dosta od mene..............................

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
Čuj 1 do 2 maloletnice...????
Pa to je samo uz aperitiv piće...kad se pali treća KOHIBA (ili kako je crnogorci zovu : KO IMA ) već mora da bude jato maloletnica, ali klonirnaih, tako da uopšte više i nije bitno sa kojom pričaš, koju držiš za koleno a kojoj obećavaš,šta se već obećava...TAKO TO IDE