IZGUBLJENO DRUSTVO

Не верујем у тзв. права пријатељства која трају целог живота у виду интензивног дружења и вечитог налажења при руци у невољи.

Верујем да се људи друже зато што имају нешто заједничко, најчешће животну фазу кроз коју пролазе, па могу добро да се разумеју (или из користи, наравно). Пошто не пролазимо сви истом брзином те фазе, нормално је да дође до раскорака, па се дешава да нам некад блиски људи одједном постану странци, да немам о чему да причамо, размишљамо другачије, интересују нас различите ствари итд. То је нормално

Da li to znaci da se po svaku cenu cepa prijateljstvo zbog razlicitih faza zivota koje prijatelji prolaze?
Znaci treba odustatiod prijateljstva?
 
Не кажем да је немогуће, али је ретка појава.

Знам неке људе који искрено верују да имају таква пријатељства, али истовремено знам и шта им ти пријатељи причају иза леђа. А са друге стране, знам пуно људи које немају пријатеље.

И шта друго да закључим?
 
Vecina nas ima takvo iskustvo... imam ga i ja... nas je bilo sest, i druzile smo se od pete godine. ali nikad nismo isle zajedno u istu skolu, ali smo se ipak druzile... i onda se kao sto kazes RASPALE.. ali uspele smo se ponovo skupiti, i obnoviti prijateljstvo...tako da... CUDA SE DESAVAJU...
 
Ja imam slucaj da sam zavrsila osnovnu skolu i bilo nas je 6,ostalo nas je samo 3,a ove druge 3 nas pozovu samo za rodjendan i ima jedno 3 meseca kako nisu okrenule moj br telefona,vidim ih u gradu i kao kazu ej ajde sutra izlazimo zajedno,pozvacu vas i nista.....mnogo mi je zao zbog toga,a cini mi se da i nemamo o cemu vise da pricamo,vec je proslo 2,5 godine od osnovne......
 
Razocarala sam se u mnoge takozvane prijatelje.... Sada imam 1 dobru drugaricu i 2 najjjjbolja druga-koji su dokazali da su vredni mog poverenja..
Iz osnovne nisam u kontaktu ni sa jednom "drugaricom" . U sustini druzim se sa svima ali ono troje su nezamenjljivi..:-D
 
Bile smo nerazdvojni delili dobro i zlo, izlazili, provodile se...Druzili,...
NAJLEPSI PERIOD,...
I ONDA SE RASPALE...
Svako ode svojim putem, nasli momke, devojke, i ostavili drustvo... Mislim, sta reci...

Volela bih vase iskreno misljenje

cut bolje tako nego zauvek...meni je najbolji ortak poginuo prosle godine ... mislim da je to najgora stvar koja moze da se desi coveku u ovim godinama...
 

Back
Top