IZGUBLJENA EREKCIJA U TOKU SEXA

shashava:
bash lepo sto ste mi dali tako fine odgovore
a ja sam se inace malo zeznula povodom toga.... kada mu se to ranije dogadjalo, uvek sam reagovala normalno ali ne i ovoga puta... ovaj.. samo sam promrmljala da moram da spavam a onda sam ustala jer naravno nisam mogla da zaspim, a zatim naravno ni on nije mogao da spava i onda se tusirao duze od sat vremena i sada je opasno ljut na mene. Eto. cist dokaz kako nizbogcega nastaju problemi.


Opa, menise cini da se on iapk na kraju zadovoljio!!! :lol:
 
Zex:
Ej, stvarno, morate da smislite nešto novo, bez zezanja. Prvo, ako stvarno dugo traje seks, hoće da splasne pevac, to je tačno. Probajte narednih nekoliko puta da završite nabrzaka, ali baš na bombaka. Zatim, ako neko od vas dvoje ponavlja isti scenario iznova i iznova, a drugo se suzdržava - eto problema. Najgora varijanta je da ne prevaziđete tu barijeru, jer je u tom slučaju razlaz neminovan, ali ne dolazi odmah nego se cedi, cedi, traje gnjavaža, sve ostalo se kvari, čak i stvari koje su najbolje funkcionisale (odlazak na boks meč lokalnog tima :lol: )...
Menjaj nešto!
A čekaj, što je ljut na tebe? Nije ljut, barem ja ne bih bio ako sam zaljubljen u neku, pre bih bio zabrinut, a izgledao bih kao ljut. Razgovarajte.


Brate ako kita ne moze da stoji....

Tesko da tu neke druge metode mogu da pomognu!!
 
Devilishgirl:
ne radi se to tako..treba biti strpljiv...kao da nije uopshte vazno..pa nema veze i tako to..
Ma da, nije bitno ljubavi, svima se to desava, pa i nema potrbe da se k***** bitno je da se mi volimo. mi smo ionako prevazisli sexsanje, meni je bitno da si ti pored mene, da razgovaramo i da se druzimo. Mene moze da krese bilo ko, ali samo pored tebe se osecam uzviseno.


Ili je devojcica umesto sto se nadurila mogla da pokusa da opusti svog partnera i da mu povrati erekciju.

Sto vise ,,upoznajem" druge devojke sve vise gotivim svoju.
 
brick5:
Ili je devojcica umesto sto se nadurila mogla da pokusa da opusti svog partnera i da mu povrati erekciju.

Sto vise ,,upoznajem" druge devojke sve vise gotivim svoju.


Hahahahahahhahahaahha. Pa blago tebi. :roll: Ova ovde tvrdnja je nesto najpovrsnije sto je uopste moglo da ti padne na pamet, svaka cast u izvodjenju zakljucaka, blago tvojoj devojci kad si joj tako pametan. :idea:
 
alkohol, kafa, cigarete, stres....
...a iznad svega stanje u glavi

sexualna moc muskaraca potice iskljucivo i jedino iz glave, rekli mnogi naucnici i psiholozi.
problem je resiv, ucini momka zadovoljnijim, pusti ga da ponekad pije sa drugarima do jutra ili vec ne smetaj mu kada ima neke drustvene zelje i aktivnosti u kojima nema tebe.
da bi muskarac bio potentan potrebno je da mnogi faktori drustveno-socijalnog zivota budu zadovoljeni, tako npr. ako tvoj momak ne daje ispite na fakultetu neko vreme ili ako nije zaposlen, a trebalo bi da to jeste- ne ocekuj od njega potentnost.

pomaze ishrana takodjer, biber i so negativno uticu na muskarcevu potentnost, verovatno toga ima jos, kao sto ima u ishrani i pozitivnih faktora po potentnost, na siroko i na daleko poznati zen sen,med itd.

prouci
i srecno
 
shashava:
Ahm... Zdravo.. Evo malopre se mom decku dogodila jako nezgodna stvar koja je mene ostavila zbunjenu.. :? :confused: :shock:
Znachi, u toku sexa je izgubio erekciju :| i to, u stvari, nije prvi put... dogodilo se vec 3-4 puta ranije a zajedno smo godinu dana.
E sada, ja ne znam sta sve moze da bude razlog ovome...
Da li vam se tako nesto dogodilo i zasto? Najvaznije :arrow: da li ovo ima neke veze sa mnom iliti devojkom??

(molicu one koji mogu samo da nagadjaju i sl. da zaobidju)
Nisi mu dovoljno lepa, a on cana ne sme da ti to kaze, jbga.
 
shashava:
Ahm... Zdravo.. Evo malopre se mom decku dogodila jako nezgodna stvar koja je mene ostavila zbunjenu.. :? :confused: :shock:
Znachi, u toku sexa je izgubio erekciju :| i to, u stvari, nije prvi put... dogodilo se vec 3-4 puta ranije a zajedno smo godinu dana.
E sada, ja ne znam sta sve moze da bude razlog ovome...
Da li vam se tako nesto dogodilo i zasto? Najvaznije :arrow: da li ovo ima neke veze sa mnom iliti devojkom??

(molicu one koji mogu samo da nagadjaju i sl. da zaobidju)

dogadjalo mi se kad maznem nesto pre...nema to veze sa tobom iliti devojkom
 
Maslachak:
...mozzda se choveku prosto nije jebalo.... a odma se krenulo po psiho - fizichkim boleshtinama i rechenicama, curo ruzzna si... proci ce ga.

e, maslacak, ti uopste nisi shvatila smisao foruma...pa sta mislis kad bih ja postavio temu:"koliko konj ima zuba?", a sis ode u stalu do konja,prebroji mu zube, vrati se i kaze:"konj ima 24 zuba"..ja bi mu reko:"ma jеbi se, sis, sta ti znas, gloop si ko ku.." i onda bih se okrenuo ka lexi, tuznom patku, anakin, calimeru, teta eleni.., pa bismo lepo, natenane, raspravili koliko konj ima zuba..
 
shashava:
bash lepo sto ste mi dali tako fine odgovore
a ja sam se inace malo zeznula povodom toga.... kada mu se to ranije dogadjalo, uvek sam reagovala normalno ali ne i ovoga puta... ovaj.. samo sam promrmljala da moram da spavam a onda sam ustala jer naravno nisam mogla da zaspim, a zatim naravno ni on nije mogao da spava i onda se tusirao duze od sat vremena i sada je opasno ljut na mene. Eto. cist dokaz kako nizbogcega nastaju problemi.
e tu si ti sad sjebala stvar
 
bundeva:
e, maslacak, ti uopste nisi shvatila smisao foruma...pa sta mislis kad bih ja postavio temu:"koliko konj ima zuba?", a sis ode u stalu do konja,prebroji mu zube, vrati se i kaze:"konj ima 24 zuba"..ja bi mu reko:"ma jеbi se, sis, sta ti znas, gloop si ko ku.." i onda bih se okrenuo ka lexi, tuznom patku, anakin, calimeru, teta eleni.., pa bismo lepo, natenane, raspravili koliko konj ima zuba..
...jeste, jeste... ali ni svaki konj nema isto zuba....
....a drugo, curi je kol`ko tol`ko teshko.... nece je smiriti ako joj kazzesh - glupa si ko ****, a onda se okrenesh lexi, tuzznom patku, anakin, kalimeru itd.itd. da rezimirash kako momak ima ozbiljan psihofizichki problem, a mozzda je i vanzemaljac....
...mozzda je forum nekad i mesto za utehu? ... kao reci, sve je u redu....
...a mozzda stvarno nisam shvatila smisao. zayeb. zzensko sam - pa kakva mogu biti drugachija no tupa?
hvala na pazznji i dovidjenja.
 

Back
Top