Избори у САД-у 2016

Ko dobija americke izbore?


  • Ukupno glasova
    62
  • Anketa je zatvorena .
13442299_1138520469540496_4348041071147165526_n.jpg

:hahaha:

Рамбо би рекао: боље једна сува и разгажена, него три уске и влажне
 
AMERIKA POSTAJE BURE BARUTA: Naoružava se pokret Novi crni panteri i pristalice Donalda Trampa!
21:15, 12.07.2016.
Predsednik afroameričkog pokreta „Novi crni panteri“ Hašim Nzinga saopštio je danas da će njegovi pripadnici nositi oružje za samoodbranu na protestima.

Kako se navodi, oni će oružje nositi na protestima pred konvenciju Republikanske stranke, a pristalice republikanskog kandidata Donalda Trampa su saopštile da će i oni učiniti isto.

"Ukoliko ta država dozvoljava, iskoristićemo pravo koje nam daje drugi amandman Ustava jer ima grupa koje najavljuju da će biti tamo i prete da će nam nauditi", izjavio je Nzinga.

Njegovi "Novi crni panteri“ dobili su ime po „Crnim panterima“, organizaciji koja je bila aktivna između 1960-ih i 1980-ih godina. Oni su se zalagali za borbu protiv društvenog ugnjetavanja, između ostalog i oružanim putem.....
http://www.kurir.rs/planeta/amerika...ri-i-pristalice-donalda-trampa-clanak-2350223
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Maksimalna podrska crnim panterima :ok:
Crnci, hispano, kinezi i ostali se trebaju dobro naoruzati kako bi se branili od rasista.
 
Trump ispred Clinton u dvije ključne države
14 juli 2016 Izmijenjeno 07:35 CEST
Ankete pokazale pad popularnosti demokratske kandidatkinje nakon što je FBI objavio podatke o njenim e-mailovima.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/trump-ispred-clinton-u-dvije-kljucne-drzave
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bravo Tramp! :klap:
Idemo u veliko finale :super:
 
Ко је овај анонимус, Трампов VP?

Guverner Indijane, izabrali ga kompromisom, Tramp ga nije hteo, ali su ga postavili da pokusaju da osvoje te neke drzave u Mid Westu; jer misle da imaju sanse u drzavam tipa Micigen itd., da preotmu neke demokratske drzave tamo.

- - - - - - - - - -

Ja sam navijao za Kristija, ali dobro, njega cemo za Drzavnog Sekretara :super:
 
Je l' ćelavost prelazna?!

Сви фризери, брате, су потајно у служби владе, а влада је у служби Рокфелера. Коса је твоја лична антена, хвата сигнале из космоса, љубав са руских сателита.

Зато су ћелавци често тако надркани.
 
Кога би му ти предложио за ВП?

Гувернатора? Једног од поражених кандидата у овом кругу? Неку нестраначку личност?


Pa ne znam, ne razumem se ja u te politicke marketinge i kampanje, ja sam tvrdoglava srpska seljacina, i verovatno je pravi izbor sve suprotno od onoga sto se meni svidja. Ja stvarno i Rubia i Kruza smatram ljudima sa ok idejama za republikance; ali to samo kada pricaju u javnosti, ko zna kakvi su po karakteru, a to je verovatno i bitnije kada biras tim. Tipa, nikada oni nece da stave Rona Pola ili sina mu, jer su preveliki autsajderi.

Inace, postoji masovan pokret u okviru GOP-a koji i dalje lobira protiv Trampa, tipa Romni i ostali, i verovatno je da otvoreno predaju predsednicke izbore, jer misle da ce ostalim republikancima koji se kandiduju za ostale javne funkcije da naskodi ako svi podrzavaju Trampa za predsednika. To im je logika iza toga, uopste cela partija nije stala iza njega.
 
Да будем искрен мени није уопште јасна функција ВП, нити потреба за ВП као таквим. У ствари не пада ми на памет ни једна друга земља где председнички тикет нуди и подпредседника.

Јеси гледао некад "Veep?" Нису лоши сценаристи, али хумор по страни мислим да одлично приказују колико је ВП у суштини небитан чим се заврше избори.
 
Jedini posao koji VP u americkom sistemu ima je da bude firrst in line ako se predsedniku nesto desi.

To je bas lep posao :mrgreen:

Tako rekuc, san svakog Srbina.

Ne radis nista, ne sluzis nicemu, ladis jajca u Beloj kuci za masnu platu, imas licno obezbedjenje da se kurcis koje ti dovodi mlade kurave. I drugi si covek najmocnije zemlje sveta, bez ikakve odgovornosti. Zar ne zvuci vrhunski?
 
Сви фризери, брате, су потајно у служби владе, а влада је у служби Рокфелера. Коса је твоја лична антена, хвата сигнале из космоса, љубав са руских сателита.

Зато су ћелавци често тако надркани.

A frizerke?! :confused:

Sad su meni neke stvari jasne... :sad2:

- - - - - - - - - -

Tako rekuc, san svakog Srbina.

Ne radis nista, ne sluzis nicemu, ladis jajca u Beloj kuci za masnu platu, imas licno obezbedjenje da se kurcis koje ti dovodi mlade kurave. I drugi si covek najmocnije zemlje sveta, bez ikakve odgovornosti. Zar ne zvuci vrhunski?
I ne smiješ nikad biti na istom mjestu gdje i predsjednik... što je super ako se radi o Trampu... :)

- - - - - - - - - -

Ipak Toma ima bolji posao od VP.

Toma i u njega gospoja imaju najbolji pos'o na dunjaluku...
 
Kalo su Srbi sebi nastimali po Ustavu da presjednik imaju najlaksi poso u drzavi, da vrca po zabavama, bavi se hobijem, pece rakiju, i uziva u ljepotama Srbije.
To ti je dokaz da su Srbi od Crnogoraca porijeklom!
Moram da ti priznam da mi i meni takav pisao odgovara!

Ono ustajanje u pet, pa radiš do u ponoć, to već ne bi hteo.

Ovaj, kako ono bi, jel ovaj ustaje u pet ili počinje u pet???

U oba slučaja nisam za za :zblesav:
 

Back
Top