***Izbor za forumsku MISS***

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bez redosleda,jer necu nikoga posebno da izdvajam...tek kad bude anketa... :mrgreen:
Crazy Creature (swatka moja malecka), Aleksandra9 ( :wink: super devojka,odushevila sam se), Sasha85 (imam svoje razloge), soffy (kako nju da ne stavim), Tinar (zavodljiva ), Bliz (volEm dete,shta cesh), shushu (slatka), love girl (cute 2),Alyona ( :wink: ),

AlyonA:
Obecavas da ces da cmizdris?
Uuuuu,za to mora vezba,jer se place uz osmeh! :lol:

Vidim ja da smo mi postali prava drzava.
Prvo je nastala preteca diktature,kao vrhovne vlasti.
Sad imamo i izbor za mis,...WUHU!

Aj da i ja puknem svoje predloge,...kao retardirana riba bez pola zuba i sa masnom kosom koju niko nije predlozio,hmf,..:lol: ;) :lol:
Elem:
1)Love-zato sto je jedno preslatko,predobro,neporpavljivo romanticno celjade
2)Bliz-hocu da vidim te suze!
3)Peta-slatka&fina&pametna devojka,...tri jako retko ujedinjenje odlike(B,you lucky basterd! :))
4)Moony-she scarez me :( Thats SO cool! 8)
5)Sofffka-prosto mi je gotivna devojka

Eto,..nek su to mojih 5 finalistkinja :)

P.S.Bolje bi bilo da se tema opet otvori uz ove predloge pa da bude anketa.

eeee, ja sam na tebe totalno zaboravila :stidim_se_smajli: jbg, kad se ne pojavljujesh vishe tako chesto. a sh'o te plashiiiim? :P :)

AlyonA:
Aj da i ja puknem svoje predloge,...kao retardirana riba bez pola zuba i sa masnom kosom koju niko nije predlozio,hmf,..:lol: ;) :lol:
Khm,ima i nas koji su te predlozili :)

AlyonA:
Elem:
1)Love-zato sto je jedno preslatko,predobro,neporpavljivo romanticno celjade
Khm,malo si predaleko otisla...
e014.gif

Malo sam u skripcu s vremenom, tako da cu nabrojati na brzaka samo...
(redosled nije bitan, pisem samo kako mi koja padne na pamet)
sofffka,Tinche,Moonica,Nina *novemer rain*, LPhoklica, bleachy, tish, blizz, Lanfear, Sasha...to je to za sada, verovatno sam nekog zaboravio, ako se setim ubacicu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back