Izbor fena

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Stari fen mi je otkazao saradnju nakon 21g i primorana sam da nabavim novi, ali više komada. Jedan manjih dimenzija i lakši mi treba za sušenje kose deci nakon plivanja u školi, a drugi za moju malenkost sa difuzorom(zbog kovrdžave kose) i što jači i izdržljiviji jer mi je kosa gusta i suva. Šta preporučujete i kakva su iskustva?
 
Stari fen mi je otkazao saradnju nakon 21g i primorana sam da nabavim novi, ali više komada. Jedan manjih dimenzija i lakši mi treba za sušenje kose deci nakon plivanja u školi, a drugi za moju malenkost sa difuzorom(zbog kovrdžave kose) i što jači i izdržljiviji jer mi je kosa gusta i suva. Šta preporučujete i kakva su iskustva?

Topla preporuka REMINGTON fenovi. Ja ga imam vec 15-ak godina, kupljen u nemackoj 90tih i prezadovoljna sam, doduse i cena im je malo veca, ali vredi.
 
Sto jaci i izdrzljiviji fen, koji dugo traje (mislim nece da se pokvari ili eksplodira posle mesec dana) - mozda je najbolje neki profesionalni u te svrhe (dobije se i difuzor). Jeste da kosta od 50e pa navise ali za kucnu upotrebu moze da potraje dugo. Nije pogodan za putovanja, jer je glomazan ali nije ni to neki problem.
 
ja preporucujem Rowentin fen 2500w http://www.limundo.com/slika-ROWENTA-FEN--1948987x640.jpg taj je fen u pitanju (ne prodajem, samo sam izguglala sliku :) )

imam duguuu pregustu kosu i svi fenovi ranije su mi bili slabi, ili su se pregrejavali pa sam morala da se feniram na etape... :(
a ovaj fen :) je keva :) vise se ni ne feniram, toliko je jak da samo usmeravam niz kosu pa je ravna...

bio je oko 2000-2500 din kad sam ja kupovala

pozz
 
imam phillipsov fen od 2500 w i prezadovoljna sam...podesim na jako duvanje is rednje topao vazduh i ocas posla osusim jaku i gustu kosu....paz srednje duzine bude perfektan za 10 min.....
 
Profesionalni fenovi su odlicni, ali nisu za kucnu upotrebu.
Jako je tesko da se sam isfeniras sa tim fenom, glomazan je i nezgodan.
Ja imam isto Rowentin i evo vec 4 godine ok sluzi, nije mali a nije ni profesionalan.
Sto se tice onih malih, putnih, nemoj da uzimas Philipsove. Te sam menjala na svakih 3 meseca. Posle odredjenog vremena krece da se pregrejala u toku susenja kose i gasi se.
Difuzor se sad dobija uz skoro sve fenove. I kad susis difuzorom, treba da stavis na najmanju temeraturu i duvanje. I to trajeeeeeeee
 
ja preporucujem Rowentin fen 2500w http://www.limundo.com/slika-ROWENTA-FEN--1948987x640.jpg taj je fen u pitanju (ne prodajem, samo sam izguglala sliku :) )

imam duguuu pregustu kosu i svi fenovi ranije su mi bili slabi, ili su se pregrejavali pa sam morala da se feniram na etape... :(
a ovaj fen :) je keva :) vise se ni ne feniram, toliko je jak da samo usmeravam niz kosu pa je ravna...

bio je oko 2000-2500 din kad sam ja kupovala

pozz

ja imam isti, dobar je, dok je rowentina cetka za kosu uzas :lol: pregrejava se i crkne na pola feniranja :lol:
 
Ja imam Clatronic, 2200 W, ima tri nivoa snage, hladan vazduh, difuzer... Može da se mu se savije ručka, pa je praktičan za putovanje :)

Uzela sam ga jer je bio najjeftiniji i na akciji (koštao je oko 2000 din) :lol:, a ima sve funkcije koje mi trebaju, a koje imaju i ostali, mnogo skuplji. Imam ga već godinu dana i ne bih više da ga hvalim da ga ne ureknem.:)
 
Ja sam pre par meseci kupila profesionalni fen BaByliss od 2200W . Jako je lagan, ima samo 540g, nova je generacija. Kupila sam ga u Lominoj ulici u profesionalnoj frizerskoj prodavnici.

Ne umem sama da se dobro isfeniram i uglavnom idem kod frizera , ali sam kupila zbog kcerke tinejdzerke koja ga koristi i jako je zadovoljna.Vidim da se i drugima iz komsiluka dopada, jer ga pozajmljuju :)
 

Back
Top